Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina benzin gaz - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina benzin gaz,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makina benzin gaz Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:42
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD✅����

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
21 Sht 21:09
Linku:
Makina , Durrës

��️ GOLF 6 , 2010 , BENZIN GAZ , 1.6

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 17:26 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail (Rouge)2017 Benzine-Gaz 7G Tronic

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 17:25 Makina , Vlorë

����OKAZION����SHITET BMW 116

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:25 Makina , Vlorë

OKAZION GOLF 6 PLUS 2011 GAZ-BENZIN FABRIKE.

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:20 Makina , Tiranë

mercedez cls����280 benzin gaz super gjendje!!����

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:19 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 Kompressor Benzine-Gaz

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:04 Makina , Durrës

OKAZIONN AUDI A6 2.4 BENZIN/GAS AUTOMATIKE 2007����

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:55 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C300

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 16:39 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 2018 SE ECOFLEX 2.0 ( 0689000399 )

9 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:34 Makina , Tiranë

Skoda Octavia 1.6 8V Benzin + Gaz

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:35 Makina , Durrës

Okazion Audi A6 3.0T supercharger

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:27 Makina , Elbasan

Golf 5 1.4 bezin gaz

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 16:15 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C280 Benzin Gaz Avangarde

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Makina , Durrës

C Klas����1.8 Kompresor Avantgarde,Automat����

7 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:59 Makina , Tiranë

AUDI A6 Benzin Gaz

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:54 Makina , Tiranë

Bmw 316 benzin gaz

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:56 Makina , Durrës

Shitet E Class E300 Benzin-Gaz

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:53 Makina , Tiranë

Cady 2.0 Benzin 2007 0684733356

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:48 Makina , Vlorë

❌Okazionnn per 24h 4950€ Phaeton 3.0 TDI 2008

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:48 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET E KLASE EVO 280 BENZIN + GAZ PRINS - AUTOMAT - 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:33 Makina , Gjirokastër

Vetem shitet

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:19 Makina , Tiranë

Peugeot benzin+gaz shume ekonomik

110 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:18 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E350 4MATIC BENZIN/GAZ

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:12 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 benxin ❌❌

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 15:12 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 benxin motorr me zingjir ❌❌

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:11 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 motorr me zingjir ❌❌

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:03 Makina , Tiranë

Vw jetta hybrid

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:58 Makina , Fier

⚫️ X5 4.4i Benzin 2004

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 14:56 Makina , Fier

Daihatsu terios 4x4

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:44 Makina , Durrës

Ford mondeo.20.viti.2008.Benzin .��������

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:40 Makina , Tiranë

Super C- 200-Kompressor Gaz Automat-ELEGANCA DE����

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:39 Makina , Tiranë

Shitet Nisan Benzine-Gaz

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 14:25 Makina , Tiranë

Ford mondeo

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:14 Makina , Fier

Mazda cx7 AwD.

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:10 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ EVO-350 BENZIN-GAZ FULL OPTION

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:10 Makina , Durrës

VW-CADDY 2.0 BENZIN-GAZ VITI 2007 I SAPO ARDHUR

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:03 Makina , Tiranë

Bmw x5 Benzin Gaz

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 14:01 Makina , Durrës

HUMMER H2 6.0 BENZIN+GAZ 2004

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:01 Makina , Tiranë

AUDI A3 2.0 BENZIN 2016 FULL OPSION

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:00 Makina , Fier

C 180 BENZIN+GAZ 1999 SUPER GJENDJE

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 Makina , Durrës

Opel Insignia 2.8 turbo benzin

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:59 Makina , Fier

AUDI A4 2.0 BENZIN 2011 FULL OPSION

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 Makina , Durrës

GOLF 6 GTI 2.0 BENZIN 2012 FULL OPSION

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 Makina , Elbasan

❗️SUPER OKAZION 13.500€ E CLASS 5.5❗️LETRA TE SAPO PAGUARA

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:57 Makina , Tiranë

AUDI RSQ3 2.5 BENZIN 2014 SUPER GJENDJE

19 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:57 Makina , Tiranë

AUDI Q8 3.0 BENZIN HYBRID 2020 FULL OPSION

75 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

AUDI S8 EXLUSIVE 2014 SUPER FULL

29 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

Okazion touran 2008 2.0 benzin Gaz

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:54 Makina , Fier

EVO 280 BENZIN 2008 FULL OPSION

9 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:54 Makina , Lezhë

MERCEDES BENZ GAZELLE

17 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:53 Makina , Fier

C 300 BENZIN+GAZ 2011 FULL OPSION

7 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina benzin gaz | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione