makina ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shiko njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet per makina dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.Sot 09:37
Linku:
,

AUDI AUTOMAT 2007 2.0TDI MUNDESI NDERRIMI

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:19
Linku:
,

Ford Fiesta

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 22:23
Linku:
,

Shitet Audi Q5 gjendjee perfekte!

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:37
Linku:
Dyqani ,

Shitet Mercedes-Benz C300 4 matic ⁣i 2009 OKAZION !!!

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:02
Linku:
,

Audi S4 3.0 TFSI 3X S-Line

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 11:31 ,

Okazion

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:31 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:31 ,

SHITET SKODA OCTAVIA 2008

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:31 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010 Automat

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:31 ,

OKAZION C 203

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:31 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:31 ,

OKAZION C 203 benzin gaz

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:31 ,

CHEVROLET EPICA Benzin / Gaz

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:30 ,

OKAZION C 204

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 ,

VW Touareg 3.0 Tdi, 2009 R-Line, Individual Full,Ndrrim

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:30 ,

OKAZION Wolzvagen Pasat 2006 Super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:30 ,

Okazion chervolet automat

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:30 ,

Smart në gjendje PERFEKTE MOTORIKE,XHENERIKE,ESTETIKE.

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:30 ,

❌OKAZION GOLF 5 1.4 BENZIN + GAZ ( PRINS ) ����❌

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:30 ,

Nissan Juke 1.5 nafte

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:30 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 ,

Shitet C 250 4 Matic

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:30 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:30 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:29 ,

SHITET

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:29 ,

Mercedes benz B200 Turbo (193 Hp) benzine gaz

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:29 ,

SHITET

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:29 ,

❌OKAZION C200 KOMPRESOR FACELIFT BENZIN + GAZ ����❌

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:29 ,

Mercedes benz A160 benzine gaz lungo automat

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:29 ,

Mercedes Benz GLK 350 CDI nafte (pa takse luksi) FULL

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:29 ,

Volkswagen Tiguan 2014 4Motion 4x4

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 11:29 ,

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:28 ,

��OKAZION�� VW Passat CC 2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:28
Linku:
,

Bmw Seria 5 ///M-Packet (Full Extra)

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:28 ,

VW GOLF PLUS - AUTOMAT 2006 NAFT OKAZION

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28 ,

Automatike

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:27
Linku:
,

Mercedes Benz Ml 350 Amg Premium 2013

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:27 ,

OkAZJON-TOYOTA YARIS 2008 AUTOMAT1.3 BENZIN-GAZ✅

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:27 ,

Tata Indica 2014

2 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 11:26 ,

Makina me Qera.

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:26 ,

Shitet c clas c230 benzin& Gaz landirenzo

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:26 ,

Makina me Qera

13 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:26
Linku:
,

!OKAZION! VW CADDY MAX, AUTOMAT,1.9 DIESEL, 2010, GJERMANIA

8 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 Dyqani ,

Makina me qera “PREMIUM CAR RENTAL”

50 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 11:26 ,

Makina me Qera

13 EUR /

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:25 ,

Makina ne Shitje

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:25 ,

Okaziooon Opel Combo 1.7 Nafte / viti 10,2004 super gjendje

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:25 ,

Micubishi Pajero 2.5 Nafte

3 399 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:25 ,

��Letrar per 1 vit te plote��

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Makina në Shitje në Gjitë Shipërinë


Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet per makina, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Krijo njoftime per Makina ne Shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve per makina në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione