Opel | Elbasan | Automjete | Makina

Opel , 959
Audi , 45
BMW , 9
Fiat , 9
Ford , 9
Renault , 2
Seat , 2
Chevrolet , 1
Jaguar , 1
Nissan , 1
Porsche , 1
Saab , 1
Ssangyong , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel,kategori Makina,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:20 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:20 ,

Mercedes benz c class 220

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:20 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:20 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:15 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:15 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:15 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:15 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:16 ,

Shitet Opel Astra 1.7 Nafte viti 2007..

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:29 ,

Mercedes Benc C230 Benzine Automat

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:29 ,

Mercedes Benz C Klas 204 220 Cdi Avantgard

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:15 ,

Fiat Punto • Viti 2000 • 1.2 Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:02 ,

A clas • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:01 ,

Porsche Cayenne S

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:24 ,

Fiat Punto • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:44 ,

Mercedes Benz A-class • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:11 ,

Opel Astra gaz benzine 2000

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:56 ,

Fiat Punto • 1.2 • Viti 2000 LETRA TPAGUARA DER SHKURT 2022

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:52 ,

Okazion mundesi nderrimi

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:48 ,

����SUPER OKAZION ����

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:26 ,

Okazionnnn sapo targuar letra per 1 vit

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:54 ,

Golf 7 1.6 TDI 2013 Automat Me Dogan te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:54 ,

Passat 2.0 TDI 2013 Automat Me Dogan te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 19:45 ,

Opel corsa bezin gaz

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:41 ,

Opel corsa Atomat

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 19:38 Dyqani ,

Ford C max

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:37 Dyqani ,

Mercedes-Benz

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:35 ,

Opel corsa 2006

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:46 ,

Okazion shitet opel corsa benzin gas

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:09 ,

SHITET OPEL ASTRA 1.3 DIESEL

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:08 ,

SHITET OPEL ANTARA AUTOMAT DIESEL

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:12 ,

Opel Astra 2006 1.7 Naft

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:29 ,

Seat Altea 1.9 TDI

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:59 ,

Mercedes C 220 I VECANTE

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:10 ,

Opel Vectra benzine gaz

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 20:57 ,

A4 1.9 naft super gjendje ( ndrrohet )

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Pri 18:55 ,

E CLASS 270 CDI LOOK AMG MUNDESI NDERRIMI

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 18:49 ,

Opel Astra 1.7 naft

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 18:37 ,

C300 4 Matic Look 6.3 AMG

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 16:05 ,

opel

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 14:28 ,

Opel Zafira Benzin-Gaz

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 11:17 ,

Opel Zafira Automatik

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 09:14 ,

Opel Combo

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 17:31 ,

Opel Vectra Benzin-Gaz

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 15:44 ,

opel kombo benzin gas

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Pri 09:56 ,

Shitet/nderrohetOpel zafiraB1.9 cdti viti 2005 manuale 3500€

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 23:16 ,

Blej Makina gjitha llojet KESH 068 53 54 949

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Pri 22:04 ,

Blej Karrotrec Kamjon Kamjoncin Makina posht tregut MAX 60%

10 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Pri 21:43 ,

Blej Makina gjitha Llojet

10 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 12:54 ,

Opel meriva.shitet ose nderrohet

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione