Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Njoftimet per MAKINA ME QERA

VW Volkswagen , 1025
Audi , 190
Ford , 157
Seat , 150
BMW , 100
Renault , 74
Toyota , 65
Opel , 40
Fiat , 37
Land Rover , 27
Porsche , 21
Peugeot , 19
Nissan , 18
Škoda , 16
Kia , 13
Smart , 13
Ferrari , 13
Citroën , 12
Hyundai , 10
Mitsubishi , 10
Cadillac , 7
Lancia , 7
Volvo , 5
Daihatsu , 5
Chevrolet , 5
Jeep , 4
Mazda , 3
Chrysler , 3
Jaguar , 3
Honda , 3
MINI , 2
GMC , 2
BAIC , 1
Dacia , 1
Acura , 1
Alpina , 1
Dodge , 1
Daewoo , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Subaru , 1

Gjeni MAKINA ME QERA në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shiko njoftime për MAKINA ME QERA që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet per Makine dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me MAKINA ME QERA, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.Dje 21:36
Linku:
Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 4motion okazion

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:47
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E200 CDI Automat 2007 EVO ����✅

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
26 Maj 18:47
Linku:
Makina , Tiranë

Range Vogue Autobiography Facelift

49 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:36
Linku:
Makina , Tiranë

Citroen DS5 2.0 NAFT AUTOMAT FULL OKAZION!

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Maj 18:19
Linku:
Makina , Tiranë

Glk 250 Blutec 4Matic Full Option AMG LINE

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 01:35 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 TFSI Automat Zvicra -07 ����

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:12 Makina , Durrës

makina me qera

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 00:00 Makina , Tiranë

‼Kerkoj Lavazh/ose Ambient me qera‼

123 EUR

Online
Dje 23:56 Makina , Vlorë

Range Rover Sport 3.0 diesel 2011

13 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:38 Makina , Tiranë

Makina me Qera "ORA"

15 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 23:31 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:28 Makina , Tiranë

TOURAN 2.0 AUTOMAT HIGHLINE ‼️

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 23:12 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S 320 FULL EXTRA ����✅

7 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

VW TIGUAN HIGHLINE

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

VW GOLF 5--1.9 nafte

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

E-CLASS 2012---Avangarde

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE--1.9---2007

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

Audi A3 S-LINE AUTOMAT DSG

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

MB SPRINTER 313 3 XL

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:06 Makina , Durrës

Makina me Qera me lire se kudo

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Dje 22:06 Makina , Durrës

MAKINA ME QERA ME ÇMIME te lira

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 22:06 Makina , Durrës

MAKINA ME QERA

25 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 22:05 Makina , Durrës

MAKINA ME QERA

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 22:05 Makina , Durrës

MAKINA ME QERA

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Dje 22:04 Makina , Durrës

Makina Me Qera "Super Cmime"

17 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:04 Makina , Durrës

Japi makina me qera duke vazhduar nga 20€

20 EUR /

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:04 Makina , Durrës

Makina me Qera Duke vazhduar nga 17€ Dita

17 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:36
Linku:
Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 4motion okazion

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:36
Linku:
Makina , Tiranë

Citroen DS5 2.0 NAFT AUTOMAT FULL OKAZION!

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:31 Makina , Durrës

����SHITET JAGUAR XF 2.7 NAFTE VITI 2008 KAMJO AUTOMATIKE

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:27 Makina , Durrës

SHITET VW PASSAT 2.0NAFTE AUTOMAT VITI 2006 ME DOGANE

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:05 Makina , Fier

KIA K7 3.0 Lpi

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Dje 21:04 Makina , Tiranë

makina me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Dje 21:04 Makina , Korçë

Tiguan 2010 automat Gaz

8 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:00 Makina , Durrës

MAKINA ME QERA

20 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:00 Makina , Durrës

MAKINA ME QERA

20 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Online
Dje 20:58 Makina , Lezhë

Audi A4 Benzine Ndrrohet

4 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:53 Makina , Tiranë

Jepet Me qera. Makina me qera. Makina per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:53 Makina , Tiranë

Jepet me qera, per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:53 Makina , Tiranë

Jepet me qera per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:43 Makina , Fier

BMW 528 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 Makina , Fier

CHEVROLET AVEO 1.2 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:42 Makina , Fier

BMW 330 BENZIN 2009 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

3 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39 Makina , Tiranë

Shitet Passat Sel 2.0 Tdi❌❌

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 20:39 Makina , Fier

AUDI S5 FABRIKE 3.0 BENZIN 2012 FULL OPSION

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:32 Makina , Fier

����S4 130.000KM ��✈️

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:31 Makina , Fier

Range Rover Sport 2018

60 000 EUR

Dje 20:17 Makina , Durrës

Touran Cross 2.0 nafte.full opsion.nderrohet

6 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:13 Makina , Durrës

Touran 1.9 nafte 6 marshe 6+1 vende nderrohet

3 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:13 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 nafte.2006 Goal Nderrohet

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:10 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 Automat.2009.Nderrohet

7 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:06 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte letra tpreme Nderrohet

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online

MAKINA ME QERA në Gjitë Shipërinë


Gjej MAKINA ME QERA në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet per Makine, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makine me qera ditore, Makine me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Krijo njoftime per MAKINA ME QERA


Dëshironi ta jepni MAKINA ME QERA shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve per Makine në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për Makine per blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione