Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz E 280 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz E 280 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Shkodër

280 cdi automat 4 matic

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Shkodër

Mercedes -Benz EVO

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Berat

e280

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

Mercedes EVO 280 sport 2008 nafte automatik

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Fier

Mercedes E280 Benzin Ardhur nga gjermania

6 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

MERCEDEZ BENZ E280 AUTOMAT VITI 2005

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:59 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

MERCEDES BENZ EVO OKAZION

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:59 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ EVO

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:59 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

OKAZION MERCEDES BENZ EVO

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

Evo 280 cdi sport paket

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ E280 OKAZION

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Fier

SHITET MERCEDES BENZ E280

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Lushnjë

OKAZION BENZ EVO E280

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

E klas

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

Evo 280

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

Shitet

7 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 11:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Korçë

EVO 2.8 BENZINE + GAZ

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

E KLAS EVO 280 CDI

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ EVO 280 CDI SPORT EDITION AUTOMAT F1

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Fier

Mercedes Benz E 280 CDI Avantgarde viti 2005

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:05 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Fier

✅E-CLASS 280 NAFTE 2007✅

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
12 Qer 20:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Korçë

Mercedes Benz E-280cdi EVO 2007

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 18:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Elbasan

Mercedes Benz E 280

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
12 Qer 15:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

Merceds-Benz Evo 280

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 12:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

E280 BlueEfficiency

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 11:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Elbasan

E class

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 11:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Vlorë

Mercedes Benz

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 10:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

Shitet/nderrohet Okazion Mercedes Benz E280 EVO

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 21:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

E class 280 EVO

6 399 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 21:10 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

E class evo

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
11 Qer 20:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Vlorë

MERCEDES E280 CDI 2007 AUTOMAT

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 20:09 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Lushnjë

Mercedes E280 Avantgarde EVO zvicra ����

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
11 Qer 20:09 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Lushnjë

Mercedes E280 SportPacket Benzin/Gas

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
11 Qer 12:24 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

Mercedes Evo 280

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
10 Qer 22:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

MERCEDES E-CLASS 280 CDI AVANTGARDE SPORT EDITION KLASS

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 22:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Vlorë

Evo 280

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 14:00 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Shkodër

E klase 280 Evo

7 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
08 Qer 10:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Fier

Okazion

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 10:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Berat

E Class E280 EVO Automat viti 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 19:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

MERCEDEZ-BENZ

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 14:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

Mercedes EVO E280 class 4 Matic Klass

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 18:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Kurbin

Benz E280 Evo 4matic

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 18:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Lezhë

Shitet makine funerale 0674340209

21 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Qer 15:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Lezhë

Mercedes-Benz E280 Portobagazh

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
06 Qer 10:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Kurbin

E Class EVO 4Matic 280 nafte

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 20:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Korçë

Mercedes-Benz E Class 280

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 15:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

Mercedes Benz E280

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Qer 12:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

Mercedes E280 i ardhur nga gjermania

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 15:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

Mercedes Benz EVO E280

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 23:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Elbasan

Mercedes Benz E 280 Automat

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz E 280 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione