Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel - Makina Të gjitha në Tiranë

Opel , 8193
Audi , 232
BMW , 184
Ford , 109
Toyota , 74
Land Rover , 59
Fiat , 46
Volvo , 26
Renault , 23
Peugeot , 22
Porsche , 21
Chevrolet , 20
Smart , 19
Nissan , 15
Seat , 15
Citroën , 15
Škoda , 12
Hyundai , 12
Mitsubishi , 12
Saab , 9
Jeep , 8
MINI , 5
Jaguar , 4
Honda , 4
BAIC , 3
Kia , 3
Cadillac , 3
Acura , 3
Subaru , 3
Lancia , 3
Dodge , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Rover , 1
Yugo , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Opel Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Nën 15:20
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A4 2.0 Quattro

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:08
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 CDI Automat Bluefficiency ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 00:46
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF 7

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:03
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet E class 350 Gaz - Benzin Look AMG

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:46
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 01:40 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL AGILA 1.2 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:22 Makina , Tiranë

SHITET X5 2015 DIZEL MUNDESI NDERRIMI

29 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:14 Makina , Tiranë

J 2012

59 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:09
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz A-Class 150 Automat 2010 ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 01:08
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 CDI Automat Bluefficiency ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 00:59 Makina , Tiranë

Bmw Seria 5 520d Look M5 -12 Super ekonomike! Okazion

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:48
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:48
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:46
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF 7

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:46
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:31 Makina , Tiranë

Caddy Maxi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:31 Makina , Tiranë

Golf 5 Plus

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:31 Makina , Tiranë

Audi A4

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:21 Makina , Tiranë

��Passat CC 2.0 Naft 2016

10 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 00:09 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML350 AMG LINE

1 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:49 Makina , Tiranë

Shitet Opel Astra 1.7 2011

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:47 Makina , Tiranë

Audi A6 Look RS 2017 Full QUATTRO

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 23:12 Makina , Tiranë

Vw Golf 5 Benzin Gas Super Gjendje !! Okazion 3600€

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

Ford fiesta 1.2 benzin&gaz

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:42 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2013

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:37 Makina , Tiranë

‼️ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:34 Makina , Tiranë

Super Okazion Ford Kuga Escape 1.6 Benzine Automat -16

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

OKAZION OPEL CORSA 1.3 NAFTE 2007 MANUAL ���� 3500€

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:20 Makina , Tiranë

OKAZION Bmw x5 3.5d M-Packet viti 2016 Full Opsion

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:16 Makina , Tiranë

Volvo xc60 R-desing

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:08
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 22:05 Makina , Tiranë

Volvo xc60 +100GAZ ���� R desing

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:03 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 me qera/ Audi me qera/ / Rinas car rental

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 22:00 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent

25 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 22:00 Makina , Tiranë

AUDI 2019 S Q 5.S LINE FULL OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

43 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 21:59 Dyqani Makina , Tiranë

Foristrade me qera/SUV me qera/foristarde 7 vendshe

39 EUR / muaj

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 21:59 Makina , Tiranë

TIGUAN PANORAM 2.0 BENZIN GAZ VITI 2010 AUTOMATIKE

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 Dyqani Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendesh/ 9 seater/van for Rent/ rent a car/

75 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 21:58 Makina , Tiranë

FORD MONDEO VITI 2010 PERFEKTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:57 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent

25 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 21:57 Makina , Tiranë

AUDI A 6 VITI 2005 OKAZION FULL EXTRAAAAAAAAAA

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:56 Makina , Tiranë

Mercedes 240 benzin gaz okazionnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:56 Makina , Tiranë

TOYOTA JO RROBOTIKE AUTOMAT 1.3 BENZIN GAZ STAGG

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:49 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA *COSMO*

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:49 Makina , Tiranë

GOLF PLUS 2012 BIFUEL

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 Makina , Tiranë

Opel Meriva 1.3 Diesel Eco

3 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:41 Dyqani Makina , Tiranë

Okazion skoda fabia 1.2 Automat

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:29 Makina , Tiranë

Volvo XC70

9 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:13 Makina , Tiranë

Opel Corsa 1.3 Nafte

5 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:10 Makina , Tiranë

SHITET OPEL ASTRA J

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:58 Makina , Tiranë

Ne gjendje te mir

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:47 Makina , Tiranë

SHITET OOKAZION OPEL INSIGNIA OPC LINE SUPER FULL

11 111 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:47 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET OPEL INSIGNIA OPC LINE SUPER FULL

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:47 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET OPEL INSIGNIA OPC LINE SUPER FULL

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:41 Dyqani Makina , Tiranë

shitur flm

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione