Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel Corsa ne Shitje | Ofertat ne Gjithe Shqiperine


Blej Opel Corsa ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Opel Corsa te ri apo të përdorur në shitje. Gjej Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne Merrjep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve online.Sot 17:55
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION

6 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 21:25 Makina , Pogradec

Opel Corsa

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:04 Makina , Tiranë

Okazion Corsa C Automat Benzin+gas viti 2006

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:01 Makina , Tiranë

Opel Corsa 1.2 Benzine 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:42 Makina , Tiranë

Opel Corsa Benzin Gaz

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:55
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION

6 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:20 Dyqani Makina , Tiranë

Opel Corsa Me qera , 13euro dita

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 16:16 Dyqani Makina , Fier

Opel Corsa AUTOMAT

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:29 Makina , Tiranë

PJESE kembimi Opel Corsa benzin+nafte

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 15:19 Makina , Fier

Corsa automat, gaz benzin

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online
Sot 15:10 Makina , Tiranë

Opel corsa

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 14:58 Makina , Fier

Opel Corsa 1,2 benzine Klima

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:20 Makina , Vlorë

Opel Corsa 1.3 cdti

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:17 Makina , Fier

AUTOMAT 1.4 BENZINE-05

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Makina , Durrës

Opel Corsa 1000 Benzin-Gaz

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 12:57 Makina , Tiranë

1.2 Gaz+benz. Viti 2011. Me dogane 3700 euro. EURO 5.

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 12:20 Makina , Pogradec

OPEL CORSA 1.7 nafte ekonomike

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 Makina , Shkodër

Opel Corsa 1.3 Nafte 2012

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:58 Makina , Tiranë

Opel corsa 1.2 b/gaz Automat

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:38 Makina , Tiranë

Opel Corsa 1.3 Nafte

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:07 Makina , Tiranë

OPEL CORSA D 1.3

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:29 Dyqani Makina , Tiranë

Opel Corsa Okazion

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 13:55 Makina , Tiranë

Opel Corsa 1.4 benz-gaz automat

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:06 Makina , Durrës

Opel Corsa 1.2 benzine gaz

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:01 Makina , Lezhë

Shitet Opel Corsa

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:00 Makina , Berat

Opel Corsa Automatik

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 08:39 Makina , Fier

Opel corsa 1.2 benzine

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 22:22 Makina , Durrës

Opel Corsa

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 15:35 Makina , Tiranë

Opel-Corsa 1.2B—Automat-08

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Sht 13:49 Makina , Tiranë

��OKAZION��

1 400 EUR

Online
24 Sht 13:45 Makina , Dibër

OPEL CORSA 1.2 BENZIN SHITET OSE NDËRROHET

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Sht 12:54 Makina , Korçë

Opel

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 12:35 Dyqani Makina , Kolonjë

Opel Corsa viti 2008 1.2 benzin

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
24 Sht 08:05 Makina , Berat

Okazion

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 07:24 Makina , Tiranë

Opel Corsa C 1.3 cdti

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 15:12 Makina , Vlorë

SHITET OPEL CORSA 1.3 TDCI 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 01:16 Makina , Vlorë

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 17:56 Makina , Vlorë

Shitet opel corsa

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 15:45 Makina , Vlorë

Opel corsa 1.0 benzine

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 12:16 Makina , Fier

Corsa , Viti 2011 , Manual , Benzine

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 11:52 Makina , Durrës

OPEL CORSA OKAZION ME DOGANE

3 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Sht 10:58 Makina , Elbasan

���� OPEL CORSA 2007 Benzine /Gas ����

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 19:05 Makina , Fier

Opel corsa

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 17:39 Makina , Tiranë

shitet opel corsa

5 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 15:06 Makina , Tiranë

��Opel corsa 1.3 nafte ��

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 09:08 Makina , Tiranë

OKAZION!!!!! Opel Kosra 1.6 benzin.

500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Sht 08:41 Makina , Lezhë

Shitet Opel Corsa

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 20:08 Makina , Tiranë

Opel Corsa 1.4 benzine gas 2300 euro

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Sht 08:20 Makina , Durrës

Shitet opel corsa okazion

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
18 Sht 09:56 Makina , Tiranë

Opel Corsa

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 18:27 Makina , Durrës

Opel Corsa 1.0 Benzin-Gaz

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Njoftimet per Opel Corsa në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Opel Corsa të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Opel Corsa nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Opel Astra ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Opel Corsa ne MerrJep.al


Keni Opel Corsa që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Opel ne Shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione