Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel Corsa ne Shitje | Ofertat ne Gjithe Shqiperine


Blej Opel Corsa ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Opel Corsa te ri apo të përdorur në shitje. Gjej Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne Merrjep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve online.Dje 18:55
Linku:
Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Lushnjë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online

Dje 23:49 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Vlorë

Opel corsa 1.3 multijet viti 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:19 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

Opel.Korsa benzin.gaz.

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:45 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Korçë

Okazion opel corsa 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:37 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

❇️OKAZIOOON OPEL CORSA 1.4 BENZIN ❇️

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:07 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Opel corsa 1.2 benxin manual viti 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:13 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

OKAZION

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:05 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:01 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Opel Corsa 1.2 2012

3 780 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:00 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Pogradec

Mundësi nderrimi▪︎Opel Corsa1.2 Benzine 2011.Motorr zinxhir

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:00 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Sarandë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011.Motorr zinxhir 4 pistona.

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:55
Linku:
Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Lushnjë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 18:54 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 18:50 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Korçë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011.Motorr zinxhir 4 pistona.

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:49 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjirokastër

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011.Motorr me 4 pistona.

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:46 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Berat

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011

4 700 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:42 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011.Motorr zinxhir me 4 pistona.

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:40 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011.Motorr me 4 pistona.

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:37 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkodër

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011.Motorr zinxhir 4 pistona.

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:32 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Korçë

Opel corsa

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:32 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Korçë

okazion Opel corsa (1.2 benzine)

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:25 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

opel 1.3 naft viti 2012

3 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:25 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Vlorë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:59 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Opel Corsa 1.7 naft

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:51 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Korçë

Shitet Opel corsa

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:19 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Opel corsa 1.3 Nafte

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:20 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:15 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel corsa

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:13 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

��Opel corsa 1.3 nafte ��

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 14:03 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Opel Corsa 1.2 benzin Automat 2008 113 mij km sapoardhur

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Dje 13:37 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

OPEL KORSA ME NAFT 1.3 TEK DER SUPERGJENDJE

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:05 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Opel Corsa 1,2 benzine Klima

2 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:58 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkodër

Auto

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:08 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

OKAZION OPEL CORSA 1.3 NAFTE 2007 MANUAL ���� 3400€

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:41 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:31 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

��OPEL CORSA AUTOMAT GJENDJE PERFEKT 1.4 BENZINE��

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:31 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Shitet Opel Corsa 2008

1 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 09:23 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

OPEL CORSA

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:45 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

OPEL CORSA OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:00 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Opel Corsa 1.3Nafte Viti 2010

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 23:09 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kurbin

Makine

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 22:43 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Vlorë

OPEL CORSA

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online Shitësit të Besuar
26 Maj 22:39 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

SHITET OPEL CORSA

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
26 Maj 22:36 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

OKAZION OPEL CORSA

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
26 Maj 22:18 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

OPEL CORSA OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
26 Maj 22:18 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

SHITET OPEL CORSA

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
26 Maj 22:13 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Lushnjë

OKAZION OPEL CORSA

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
26 Maj 18:17 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

U shit✅Opel Corsa ����

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
26 Maj 17:02 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gramsh

Opel corsa

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 14:21 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa d EcoFlex super ekonomik per qytet

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 13:13 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkodër

Opel Corsa 1.3 Nafte

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online

Njoftimet per Opel Corsa në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Opel Corsa të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Opel Corsa nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Opel Astra ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Opel Corsa ne MerrJep.al


Keni Opel Corsa që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Opel ne Shitje.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione