Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automjet | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Automjet,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Automjet Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 02:28 ,

Bmw X5 me qera Rent a car in albania tirane

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:20 ,

Fiat Punto 1.3 Nafte motorr me zinxhir

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:20 ,

Fiat Grande Punto 1.3 Nafte shume ekonomik

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:20 ,

Fiat Bravo 1.6 Nafte motorr multijet

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:20 ,

Fiat Bravo 1.9 Nafte multijet

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:20 ,

Volkswagen Passat 2.0 Nafte 6 marsha

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:48 ,

Okazion super.

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:13 ,

Dhurimit të automjeteve (Toyota RAV4 2012)

500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 07:49 ,

Lexus RX

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Gush 14:32 ,

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1+2 PAMJE DETI CURRILA !!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
12 Gush 23:28 ,

Turbina per te gjitha automjetet riparime te ndryshme

99 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Gush 16:08 ,

shes apartament okazion

1 100 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Gush 11:44 ,

okazion

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 09:19 ,

okazion

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 23:38 ,

Shitet BMW 525 TDS

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Gush 19:20 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Gush 10:01 ,

Mitsubishi Montero 4x4 per shitje

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 17:39 ,

BMW 428

19 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Gush 19:49 ,

Golf V Plus në shitje (makinë personale)

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 19:34 ,

Shitet/Ndërrohet Audi A 3

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 13:10 ,

okazion

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Gush 10:23 ,

Golf 5 1.4 Benzin.Manual,Md 7.2005.

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Gush 18:14 ,

Golf 5 1.4 Benzin.Manual,Md 7.2005.

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Gush 17:41 ,

Shiten pjese per toyota prius viti 2003-2008

70 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Gush 00:49 ,

BMW

19 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Gush 00:49 ,

BMW

19 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Gush 19:31 ,

BMW

19 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Gush 19:42 ,

Shiten/Nderrohen ambjente biznesi ne qendren e Tiranes

1 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Gush 15:06 ,

Mitsubishi Montero 4x4 per shitje

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 17:44 ,

Mercedes Benz CLs250

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Korr 11:51 ,

Ford Transit Connect për Shitje

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Korr 14:34 ,

OKAZION! Apartament 1+1 ne shitje , “Park Life” !

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
17 Korr 11:45 ,

70m2 Jepet me qira Don Bosko

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Automjet | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione