Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes Benz 220 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes Benz 220 ,kategori,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Benz 220 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:22 Makina , Elbasan

Audi A3 3x S line Quattro

15 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:26 Makina , Elbasan

E 250 NAFT 2014 FULL OPSION

16 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:24 Telefona celular , Elbasan

Nokia biznes

1 EUR

Sot 18:24 Telefona celular , Elbasan

Samsung gt-e2152

1 EUR

Sot 17:47 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220 Cdi Automat 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:46 Makina , Elbasan

Mercedes Benz GLK 220 Cdi Automat 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 Makina , Elbasan

Mercedez Benz E 220 Cdi Avantgarde Automat 2013

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:10 Makina , Elbasan

Shitet Mercedes Benz C 220 CDI

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:38 Makina , Elbasan

✅✅ OKAZION MUNDESI NDERRIMI✅✅

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:07 Telefona celular , Elbasan

Nokia c5

1 EUR

Sot 15:06 Telefona celular , Elbasan

Samsung gt-e1202

1 EUR

Sot 14:38 Makina , Elbasan

Audi Q3 2.0 TDI ����

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:03 Konzolatë për lojëra , Elbasan

Nintendo wii

4 000 LEK

Sot 10:26 Telefona celular , Elbasan

Samsung 1

1 EUR

Sot 10:25 Konzolatë për lojëra , Elbasan

Ps4 pro

1 EUR

Sot 09:33 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ E KLAS 2009 DIESEL AUTOMAT

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:26 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 220 AUTOMAT 2008

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:23 Makina , Elbasan

MERCEDES BENZ E CLAS PERFEKT

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 19:57 Makina , Elbasan

�� MB C class 2012 220 nafte ��

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:25 Makina , Elbasan

Audi A4 Avant Full option

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:45 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Elbasan

FENER A CLAS DHE STOPA

1 EUR

Dje 13:42 Makina , Elbasan

R Class 320 CDI Super Gjendje

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 14:14 Makina , Elbasan

Mercedes Benz Glk 220 naft

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 00:27 Apartamente , Elbasan

Lokal 240.5 m² ME TAPI M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
01 Tet 00:22 Apartamente , Elbasan

400metra nga Universiteti A.Xhuvani M.Ndrimi

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
30 Sht 23:47 Makina , Elbasan

Okazion BMW X5 Viti 2019 FULL M.Ndrimi

58 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Sht 16:13 Telefona celular , Elbasan

Nokia 2626

1 EUR

30 Sht 13:13 Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ EVO 220 VIT 2007!

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Sht 15:29 Apartamente , Elbasan

Apartament 650€ m2 Okazion180m2 Kati7 650€ m2 Me tapi

117 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
29 Sht 13:04 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 10:15 Makina , Elbasan

SHITET BENZ E-CLASS

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 10:15 Makina , Elbasan

SHITET BENZ GLK 220

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Sht 10:10 Makina , Elbasan

SHITET BENZ C-CLASS

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Sht 10:10 Makina , Elbasan

SHITET BENZ E-CLASS

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 10:07 Makina , Elbasan

SHITET BENZ E-CLASS

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes Benz 220 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione