Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina benzine - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina benzine,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina benzine Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:03
Linku:
Makina , Tiranë

2015 BMW X3 M-Performance

16 000 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 01:16
Linku:
Makina , Fier

Shitet Mercedes C300 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Sht 19:00
Linku:
Makina , Tiranë

AUDI A4 2.0T QUATTRO PREMIUM PLUS

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 13:54
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X5

68 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 12:07 Makina , Tiranë

Okazion Audi Q5 Premium plus

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:58 Makina , Tiranë

AUDI Q5 S-Line

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:55 Makina , Vlorë

Fiat Idea Automat 1.4Benzine

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:55 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail (Rouge)2017 Benzine-Gaz 7G Tronic

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 11:54 Makina , Tiranë

Ford fusion 1.4 naft

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:54 Makina , Tiranë

AUDI A4 S-Line 2018

23 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 11:53 Makina , Tiranë

Golf 6 GTI Fabrike

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:50 Makina , Tiranë

Audi Q5 FACELIFT 8G PANORAMA

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 11:44 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT 2.5 BENZINE/GAZ

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Dyqani Makina , Kavajë

SHITET - LINCOLN - MARK V 1978 - 7.6 LITER

Viti: 70-at
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:42 Makina , Tiranë

Shitet/ Nderrohet BMW x5, viti 2014 super gjendje 5.0i

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:42 Makina , Tiranë

VW Golf 7 Viti 2017 Benzine

11 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:42 Makina , Korçë

Mercedes C200 Benzine+Gaz Automat

5 100 EUR

Sot 11:39 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! MERCEDES - BENZ - REPLIKA - VITI 1929

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:37 Makina , Tiranë

Volvo S60 T5 Extra Full

13 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:33 Makina , Tiranë

Ford Mustang GT

26 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 11:33 Makina , Tiranë

Makina me Qera "ORA"

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 11:33 Makina , Tiranë

Makina me Qera ORA

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 11:32 Makina , Tiranë

Makina me Qera

15 EUR / muaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 11:29 Makina , Krujë

Okazion per 6700€I diskutueshem mundesi ndrrimi

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:26 Makina , Tiranë

C COUPE 220 NAFT 2018 AMG SUPER FULL OPSION

28 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:24 Makina , Tiranë

OKAZION !!! VW Polo 2009 Nje perdorues

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:15 Makina , Lushnjë

Benz c300 benzine/gas

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:13 Makina , Tiranë

TUAREG 3.0 NAFT 2016 R-LINE FULL OPSION

25 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:12 Makina , Fier

JEEP VITI 2011 ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:12 Makina , Tiranë

JEEP WRANGLER VITI 2009 BENZIN 3.8 ME DOGAN

14 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 11:12 Makina , Durrës

Shitet Fiat Panda viti 2006 i sapo ardhur nga Gjermania

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:11 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 Automat.2010.Nderrohet

8 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:11 Makina , Tiranë

C300 4matic motorr 3.5L 252 HP 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:10 Makina , Durrës

Shitet Golf 5 Benzin Gaz viti 2005 sapo ardh nga Gjermania

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:09 Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.6 BENZINE 2009 AUTOMAT FULL

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 11:06 Makina , Durrës

Opel Insignia 2.8 turbo benzin

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:04 Makina , Lushnjë

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:04 Makina , Tiranë

Okazion Mazda 3 2.0 benzine - gaz automat

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 11:03 Makina , Elbasan

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:02 Makina , Vlorë

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:02 Makina , Fier

•Toyota corolla Verso 7 vende 2007•

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:57 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C300 4MATIC SPORT AMG

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 10:56 Dyqani Makina , Kavajë

Toyota yaris 2009 1.0 benzine

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:55 Makina , Tiranë

Audi q8

68 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 10:51 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 2016 Automatik

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 10:51 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 2018 Automatik

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 10:50 Makina , Fier

Audi Q5 Premium 2011 2.0T Quattro

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:49 Makina , Berat

PUNTO EVO

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:45 Makina , Tiranë

Ford explorer Limited

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 10:44 Makina , Berat

C class 200 benzine gaz

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:36 Makina , Tiranë

SHITET NISAN ALMERA BENZIN & GAZ OKAZION

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:34 Makina , Tiranë

Shitet suzuki vitara 1997 v6 benzine gaz

3 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina benzine | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione