Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi A4 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Njoftimet per Audi A4 ne Shitje. Gjej mijera oferta per Audi ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Audi A4 ne shitje, apo modele tjera si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, dhe shumë të tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A4 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.28 Nën 03:16
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet AUDI A4

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 13:10
Linku:
Makina , Tiranë

2013 Audi A4 2.0

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 14:29
Linku:
Makina , Tiranë

2013 Audi A4 2.0 Tdi Quattro

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 15:02
Linku:
Makina , Tiranë

2013 Audi A4 OKAZION!!!

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:01
Linku:
Makina , Tiranë

AUDI A4 2.0 quattro

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 08:09 Makina , Tiranë

AUDI A4 full option

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:05 Makina , Fier

Shitet A4 30 tdi(2.0) 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:03 Makina , Durrës

SHITET AUDI A4 AKUTOMAT

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 07:38 Makina , Fier

AUDI A4 Sline

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:36 Makina , Berat

Audi A4 2.0 naft automat viti 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 06:20 Makina , Tiranë

Audi A4

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:54 Makina , Durrës

OKAZION AUDI A4-+355696742701

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:25 Makina , Durrës

Audi A4 S-line Automat

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:59 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet audi a4..sline 2015.

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:59 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet audi a4. 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:59 Dyqani Makina , Tiranë

SHITUR

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:51 Makina , Tiranë

Audi A4

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:47 Makina , Fier

Audi A4 3x sline full option

11 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:44 Makina , Durrës

����SHITET AUDI A4S LINE VITI 2007 AUTOMAT DSG 2.0 NAFTE

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:33 Makina , Durrës

❗️SHITET AUDI A4 2.0 Benzin 2009❗️

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

Shitet Audi a4 dynamic 180 hp

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:32 Makina , Durrës

❗️SHITET AUDI A4 2.0 Nafte Automat 2013❗️

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:29 Makina , Vlorë

Shitet Audi a4 dynamic 2.0 D 180hp

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:27 Makina , Durrës

SHITET AUDI A4 VITI 2005 NAFTE 1.9

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:16 Makina , Tiranë

Audi A4 okazion

7 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:12 Makina , Fier

Audi A4 benizn+gaz

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:04 Makina , Shkodër

AUDI A4

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:03 Makina , Lushnjë

Audi a4

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:00 Makina , Shkodër

Shitet Audi A4

9 250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:00 Makina , Fier

AUDI A4 VITI 2017 BENZIN ME DOGAN

16 900 EUR

Online
Dje 21:56 Makina , Korçë

Audi A4

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:51 Makina , Krujë

AUDI A4 2.0 NAFT 2013 me dogan i sapoardhur

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:45 Makina , Tiranë

Audi A4

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Dje 21:25 Makina , Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI KAMBJO AUTOMATIKE VITI 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:18 Makina , Kukës

Audi A4 1.9

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:17 Dyqani Makina , Fier

AUDI A4 2.0 TDI 14 AUTOMATIKE

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:01 Makina , Durrës

Shitet:Audi-A4

19 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:00 Dyqani Makina , Durrës

A4 automat 2.0 nafte 179.000 km

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:59 Makina , Fier

Shitet audi a4 1.9 tdi quatrro(4x4)

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:43 Makina , Durrës

SHITET AUDI A4

2 200 EUR

Dje 20:41
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

SHITET AUDI A4 2012 2.0 TDI AUTOMAT 153 Mij KM

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:14 Makina , Tiranë

Shitet Audi A4

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:14 Makina , Fier

Audi A4, 2.0 TDi 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:03 Makina , Durrës

Audi a4

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:59 Makina , Tiranë

A4 RS 2.0 NAFTE GARANCI AUDI 85 mij km

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:31 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!AUDI A4 2.0 TDI SPORT BACK VITI 2008 KM225.000

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:29 Makina , Tiranë

Shitet Audi A4 2.0 nafte 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:24 Makina , Elbasan

����AUDI A4 2.0 TDI 2014 AUTOMAT����

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:24 Makina , Durrës

KAMBIO AUTOMAT LETRAT PER NJE VIT 0689400000

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:18 Makina , Tiranë

Audi a4 2.0 nafte

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:18 Makina , Fier

audi a4 1.9 tdi (Quattro) 4x4

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:51 Makina , Tiranë

Audi A4 Look S line Full Option

12 300 EUR

Dje 18:41 Dyqani Makina , Kavajë

•AUDI A4 3.0TDI [allroad] Quattro•

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:35 Makina , Tiranë

AUDI A4 2.0 NAFT AUTOMAT

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:36 Makina , Tiranë

Okazion Audi A4 2.0 TDI Automat

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Kerkoni per Audi A4 ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Audi te ndryshme ne shitje. Blini apo shisni Audi ne tregun me te madhe online MerrJep.al.a


Gjej Audi A4 ne Shitje


Mijera oferta per Audi A4 ne shitje. Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale per ju. Shiko njoftimet per Audi A4 ne shitje apo modele tjera te Audi si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, Audi RS6, Audi A7, Audi S1, Audi S2, Audi S3, dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A4 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.


Shit Audi A4 ne MerrJep.al


Keni Audi A4 te perdorur apo te re qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne tregun me te madhe online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione