Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Seat Leon ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Mijera njoftime per Seat Leon ne Shitje. Gjej oferten ideale per modele te ndryshme te Seat Leon te perdorur apo te ri. Shiko njoftimet per Seat Leon, New Leon, Arona, New Ateca, Tarraco, Leon Estate, Cupra Leon dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej Seat ne shitje me oferta te ndryshme.


Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al, krijo njoftime shpejt dhe leht.Dje 21:11 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

SEAT LEON 2.0TDI AUTOMAT SAPO ARDHUR

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:11 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kukës

seat leon AUTOMAT me dogane

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:11 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kukës

seat leon automat me dogane te paguar

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:15 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

SEAT LEON 1.4 BENZINE VITI 2012 MANUALE

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:34 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkodër

Shitet Seat Leon Model Sport FR

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 13:14 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkodër

Seat Automat..

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
26 Maj 00:19 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Durrës

Okazion seat leon

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 00:17 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Durrës

Okazion seat leon

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 11:15 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 08:50 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

Seat leon

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 23:05 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Vlorë

Seat Leon Model Sport FR

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 22:51 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

Seat Leon

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 06:42 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

‼️OKAZION‼️ ��4000€��

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 12:22 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Elbasan

Seat leon

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 06:24 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Lushnjë

��SEAT LEON 2007 1.9 NAFTE AUTOMAT��

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 18:15 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

Seat, Leon, 1.8 TSI, Automat, 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 21:19 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Lushnjë

��SEAT LEON 1.9 NAFTE 2007 AUTOMAT��

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 17:18 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Lushnjë

��SEAT LEON 2007 1.9 NAFTE AUTOMAT��

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 07:55 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kavajë

Seat leon 1.9 nafte

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 23:52 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Berat

Shitet Seat Leon Super Gjendje!!

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
19 Maj 13:35 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Vlorë

SEAT LEON

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
19 Maj 13:34 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

SEAT LEON

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
18 Maj 20:05 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

Shitet

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 13:30 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Lushnjë

��SEAT LEON 2007 1.9 NAFTE AUTOMAT��

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 17:47 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Durrës

Shitet seat leon

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Maj 11:17 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

Seat Leon 2013 1.6 Tdi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 07:23 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Lushnjë

��Seat Leon 2007 1.9 Nafte Automat��

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 10:30 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

Shitet seat leon atomatike

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 10:44 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Vlorë

1.4 benzin gas fabrike.impianti landi renzo

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 19:14 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Fier

Seat Leon 1.9 Nafte 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 19:30 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kukës

Seat Leon 2.0 TDI 140 ps 6 shpejtsi euro 4

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 12:44 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

Okazionn Seat Leon 2600€ i padiskutueshem

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Maj 09:32 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

Seat Leon 2.0 FR

21 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Pri 11:01 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

Seat Leon 1.2 Benzin, motor me zinxhir, manuale 6+R

4 005 EUR

Online
27 Pri 13:07 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Berat

SHITET SEAT

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 18:26 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

Seat leon fr

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 16:52 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Elbasan

Seat leon 1.9 Tdi 2001

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Pri 23:16 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Durrës

SEAT LEON 1.9 TDI

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 15:17 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Vlorë

Seat leon

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 13:23 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Vlorë

Seat Leon 1.9 2007

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Pri 19:46 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Korçë

Seat

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 20:40 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

Shitet Seat Leon viti 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Mar 12:43 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Bulqizë

Seat okazion

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 17:27 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

Shitet Super Ekonomike

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 00:39 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

Seat leon

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Mar 06:57 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Korçë

Shitet Seat Leon

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Mar 17:14 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Durrës

Seat leon ST 2.0

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 13:48 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

Sear Leon 1.2 Benzin

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Mar 22:39 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Durrës

Seat leon ST 2.0 Disel

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 11:42 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Fier

Seat Leone R-Line

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kerkuar per Seat Leon ne Shitje? Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju. Shikoni mijera njoftime dhe blej Seat te perdorur apo te ri.


Blej Seat Leon ne Shitje ne MerrJep.al


Kerkoni njoftime ne MerrJep.al dhe gjej Seat Leon me çmimet me te volitshme ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per modele te ndryshme te Seat Leon ne shitje si: Seat ibiza, New Leon, Arona, New Ateca, Tarraco, Leon Estate, Cupra Leon dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej Seat Leon ne shitje me çmimet me te volitshme. Blej makina te perdorura apo te reja nga markat e ndryshme ne tregun me te madhe online - MerrJep.al.


Krijo njoftime per Seat Leon ne Shitje


Keni Seat Leon te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne Merrjep.al dhe gjej te interesuarit per Seat te modeleve te ndryshme ne mesin e mijera vizitoreve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione