Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mitsubishi ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

3000 GT , 10
ASX , 19
Canter , 17
Carisma , 66
Colt , 267
Diamante , 3
Eclipse , 11
Galant , 30
Galloper , 16
Grandis , 37
L200 , 1207
L300 , 19
L400 , 15
Lancer , 69
Mirage , 3
Montero , 15
Outlander , 330
Pajero , 1388
Pick-up , 6
Space Star , 191
Starion , 1

Gjej Mitsubishi në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mitsubishi ne shitje të ndryshëm si, Outlander, Mirage, Eclipse Cross, dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Mitsubishi ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira.
Sot 17:21 Makina , Shkodër

Micubish pajero

3 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:04 Makina , Tiranë

MITSUBISHI 7 VENDE 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:57 Makina , Tiranë

Mitsubishi Outlander

321 EUR Çmimi me zbritje

Sot 14:41 Makina , Fier

Shitet mitsubishi Outlander viti 2009 sapo ardhur Zvicra

850 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:10 Makina , Tiranë

Mitsubishi Outlander 2013 Automat 2.2 Nafte, Zvicra, 7 vende

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:04 Makina , Dibër

Mitsubishi Pajero

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:04 Makina , Tiranë

Mirsubishi Pajero

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:56 Makina , Korçë

SHITET MITSUBISHI 4×4 OUTLANDER

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:27 Makina , Tiranë

TAKSI OKAZION 2023

16 800 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:27 Makina , Tiranë

OKAZION MITSUBISHI VITI 2023 MADEIN JAPAN

15 600 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:51 Makina , Durrës

Shitet Mitsubishi

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:45 Makina , Fier

Mitsubishi outlander//2004//200 gaz/benzin//manual

3 390 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 Makina , Fier

Mitsubishi l200//2012//2.5 naft//manuale 4x4

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:26 Dyqani Makina , Fier

Mitsubishi L 200 viti 2019 2.4d 4wd 154 cv

28 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:12 Makina , Tiranë

Kupole Mitsubishi L200 2008

350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:40 Makina , Lezhë

Shitet&nderrohet

8 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:04 Makina , Mallakastër

L200 2.5 naft viti 2013 makina esht ne gjendje shum te mir

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:11 Dyqani Makina , Tiranë

MITSUBISHI COLT, VITI 2005, MANUALE, MOTORR 1.3 BENZINE

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:40 Makina , Fier

L200,NAVARA,AMAROK,HILUX,ETJ

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:31 Makina , Durrës

Shitet mitsubishi l 200 15 mije euro

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:35 Makina , Tiranë

Mitsubishi Outlander 2.4 Exclusive Benzine/Gas

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:28 Makina , Fier

Mitsubishi Outlander TURBO-Sapoardhur����-Benzine-Gas

5 555 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:17 Makina , Lushnjë

mitcubish pajero

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:19 Makina , Shkodër

okazion

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:38 Makina , Tiranë

SHITET MITSUBISHI OUTLANDER 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 22:17 Makina , Durrës

Shitet Micubishi Colt viti 2006 motorr 1.4 naft Kambio autom

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Tet 21:09 Makina , Kukës

Mitsubishi Lancer 2.0DiD Nafte

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Tet 20:20 Makina , Kavajë

Mitshubishi outlander

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 20:18 Makina , Durrës

Mitsubishi Outlander Plug In Hybrid PHEV 2.0

15 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 19:21 Makina , Tiranë

Shitet Mitsubishi outlander

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Tet 16:32 Makina , Durrës

Mitsubishi Outlander 2010 2.4 benzin-gas

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 13:37 Makina , Tiranë

OKAZION MITSUBISHI 2023

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 14:13 Makina , Shkodër

shitet ose nderrohet

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 10:29 Makina , Vlorë

MITSUBISHI SPACE STAR 1.6 BENZINE-GAS

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 08:16 Makina , Tiranë

Shitet\Nderrohet Mitsubishi Grandis

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 13:10 Makina , Tiranë

OKAZION shitet automat 4*4 (B+G)

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Sht 12:26 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Mitsubishi Outlander 2.0 di-d 140 cv

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
30 Sht 11:25 Makina , Fier

Mitsubishi Colt Gaz benzin

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Sht 22:41 Makina , Tiranë

Mitsubishi colt 1.3 benzine me letra

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Sht 18:30 Makina , Lezhë

Shitet ose nderrohet mitsubishi pajero sport

85 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Sht 11:00 Makina , Elbasan

Shitet Mitsubishi L200 Gjendje Perfekte

9 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Sht 20:01 Makina , Tiranë

Taksi me licenze

7 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 18:47 Makina , Vlorë

Mitsubishi colt

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 11:43 Makina , Tiranë

Mitsubishi Pajero Off Road

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 20:43 Makina , Elbasan

Shitet Mitsubishi L 200!

7 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 19:45 Dyqani Makina , Tiranë

MITSUBISHI OUTLANDER, 4x4,VITI 11/2011,AUTOMATIKE, 2.2 NAFTE

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
26 Sht 19:18 Makina , Fier

Shitet mitsubishi pajero 2004

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Sht 14:54 Makina , Tiranë

Mitsubishi Colt 1,3 Automat 6-G Klima

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 07:34 Makina , Tiranë

Pjes per xhipa modele te ndrryshme

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Jeni duke kërkuar për Mitsubishi ne shitje? Shiko njoftimet për Mitsubishi ne shitje dhe gjej ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Njoftime per Mitsubishi ne Shitje


Eksploro njoftimet për Mitsubishi ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mitsubishi ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mitsubishi Outlander, Mirage, Eclipse Cross, dhe shumë Mitsubishi ne shitje të tjerë. Kërko Mitsubishi ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Mitsubishi


Keni Mitsubishi që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Mitsubishi ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për Mitsubishi të ndryshme. Shpërndaj njoftime Mitsubishi ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione