Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Jetta Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | VW Volkswagen Jetta | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 02:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet 2012 Volkswagen Jetta 2.5 SE

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2013 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

��2013 - Volkswagen Jetta 1.6 TDI BMT

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

VW Jetta nafte 2012 Full option

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte ⁣

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

Sot 03:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Okazion JETTA 1.9

2 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2013 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:05
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte ⁣

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Jetta 2014

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet 2012 Volkswagen Jetta 2.5 SE

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

SHITET 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte ⁣

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte ⁣

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet Okazion 2011 Volkswagen Jetta 2.5 Sel

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

SHITET 2011 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

VW Jetta nafte 2012 Full option

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Jetta 1.6 nafte

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

��2013 - Volkswagen Jetta 1.6 TDI BMT

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkodër

VW JETTA 1.6TDI 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

VW Jetta

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

VW Jetta 1.6 TDI Bluetmotion 2012

6 790 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

VW Jetta 1.6 TDI Bluemotion

6 790 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:29 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Kavajë

OKAZION ! WOLSVAGEN JETA - AUTOMAT - NAFTE 2.0

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Shitet VW Jetta OKAZION

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Vosvagen jetta OKAZION

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

❌️Viti 2012 WV Volkswagen Jetta 1.6 TDI❌️

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Jetta automat 1.6 nafte super gjendje europe

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

⚠️Volkswagen 2.0 automat⚠️

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Shitet Volkswagen Jetta

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Shitet Volkswagen Jetta

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

VW Jetta 2.0 Nafte 2013 ✅️ AUTOMAT ✅️

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:39 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Wv jetta vit2007 2.0 naft kamje automat 189765 kilometra

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

PASAT JETA

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:06 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

VOLKSWAGEN JETTA OKAZION

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:06 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Elbasan

SHITET VW JETTA

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:06 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

OKAZION VW JETTA

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN JETTA OKAZION

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Fier

SHITET VW JETTA

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Lushnjë

OKAZION VW JETTA

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN JETTA OKAZION

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Lushnjë

OKAZION VW JETTA

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Fier

SHITET VW JETTA

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Vw jetta hybrid

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:13 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

VW Jetta viti 2013 2.0 Nafte automatike

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:01 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Jetta 2013 1.6

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:48 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Jetta 2012 1.6

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Volkswagen Jetta

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:38 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Vlorë

Volkswagen Jetta

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:37 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Jetta 2013 2.0

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:25 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Vlorë

VOLKSWAGEN JETTA

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

VW JETTA 2.5 2011 ����

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI 2014 PERFEKTE

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | VW Volkswagen Jetta | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione