Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Fiat punto | Njoftimet per Makina ne Shitje

Fiat , 6968
Audi , 183
BMW , 129
Volvo , 128
Ford , 110
Toyota , 61
Opel , 58
Land Rover , 35
Peugeot , 29
Renault , 27
Nissan , 19
Smart , 19
Citroën , 18
Seat , 14
Porsche , 12
Lancia , 10
Mazda , 9
Honda , 9
Hyundai , 8
Chevrolet , 8
Škoda , 6
Acura , 6
Jaguar , 6
Jeep , 6
Kia , 5
Chrysler , 4
MINI , 4
Dodge , 4
Saab , 4
Cadillac , 3
Ssangyong , 3
BAIC , 2
Dacia , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1

Blej Fiat punto ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Fiat punto te ri apo të përdorur në shitje. GJej Fiat punto apo modelet e ndryshme si: FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider dhe shumë të tjerë nëshitje me çmimet më të volitshme.Today 20:46
Link:
Makina , Durrës

Audi A8 Matrix Lungo Dopio Panoram ��4.2 benzine ��

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 22:35
Link:
Makina , Tiranë

B-CLASS 2015

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Today 21:01
Link:
Makina , Durrës

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec ����Vip Edition ����

9 200 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 18:57
Link:
Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2.2 SD4 Dynamic Automat ✅

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 22:35
Link:
Makina , Tiranë

VW TOURAN 2008 AUTOMAT 7G

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Today 22:44 Makina , Durrës

❌Audi A6 3.0 Super full super gjendje❌

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:36 Makina , Fier

Mercedes Benz GLC220 4Matic

38 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Today 22:36 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Today 22:36 Makina , Fier

Mercedes benz CLS 250 Bluetec 4Matic

19 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Today 22:36 Makina , Fier

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 22:35 Makina , Fier

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Today 22:35 Makina , Tiranë

B-CLASS 2015

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Today 22:35 Makina , Tiranë

VW TOURAN 2008 AUTOMAT 7G

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:35 Makina , Tiranë

Peugeot 206+ Benzin/Gaz 2012

3 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 22:34 Store Makina , Berat

Lancia musa Kamio Automatike e sapo ardhur nga zvicra����

4 050 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Today 22:32 Makina , Tiranë

VW POLO BENZIN/GAZ

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:32 Makina , Tiranë

Peugeot 206 PLUS

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:26 Makina , Tiranë

FIAT PUNTO 1.3 NFT ME LETRA PER 1 VIT VITI 2003 1900 euro

1 699 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 22:14 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML 350 CDI AMG 4MATIC BLUETEC PANORAMA DESIGNO

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 21:59 Makina , Tiranë

MUNDESI NDERRIMI GAZ+BENXIN FIAT GRANDE PUNTO 1.4 VITI 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Today 21:53 Makina , Vlorë

Range Rover Sport 3.0 diesel 2011 shitet

13 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Today 21:26 Makina , Tiranë

FIAT PUNTO EVO 2010 1.3 NAFTE MANUALE

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Today 21:10 Makina , Tiranë

SERIA 5.550 i OKAZION

15 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Today 21:04
Link:
Makina , Tiranë

Ford Focus 1.6 TDCi ECO 2013 ����✅

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 21:01 Makina , Durrës

Golf 7 1.2 benzine nga zvicra me dogane ����

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Today 21:01
Link:
Makina , Durrës

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec ����Vip Edition ����

9 200 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 20:58 Makina , Durrës

Bmw Seria 7 750D xdrive viti 2013 ��

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 20:58 Makina , Durrës

Mercedes Benz E 63 Amg ��

23 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Today 20:58
Link:
Makina , Durrës

Range Rover Sport 5.0 benzine super gjendje

13 000 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Today 20:55 Makina , Tiranë

Range Rover Sport 3.0 diesel 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Today 20:49 Makina , Tiranë

Shitet FORD GALAXY 2.3 Benzine Gaz

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 20:46
Link:
Makina , Durrës

Audi A8 Matrix Lungo Dopio Panoram ��4.2 benzine ��

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 20:40 Makina , Durrës

Fiat Grande Punto EVO automat 2012

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Today 20:40 Makina , Tiranë

Mercedes ML 350 AMG LINE

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Today 20:37 Makina , Tiranë

BMW X3 F25 2015 Xdrive 2.0L Diesel Twin Power Turbo X Line

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Today 20:34 Makina , Fier

S4 130.000KM

14 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Today 20:28 Makina , Tiranë

OKAZION Mercedes Benz E 350 CDI Full Opsion look Amg

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 20:19 Makina , Tiranë

Navigator Android 10.1 për Mercedes w204, 2GB RAM + 32GB ROM

199 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 20:13 Makina , Tiranë

GOLF 7

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 20:09 Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMATIKE 2008 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNN

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 20:06 Makina , Tiranë

Super Okazion!!Passat 2015 Nafte

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 19:36 Makina , Tiranë

SUPER MERCEDES GLK 250 BLUETEC

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 19:36 Makina , Tiranë

Discovery 4 LUXURY 3.0Sd V6(NAFTE) ������������

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 19:33 Makina , Tiranë

BMW 2010 BENZIN GAZ STAGG OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNN

7 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 19:33 Makina , Tiranë

Renault clio 1.5 naft

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Today 19:27 Makina , Tiranë

FIAT PUNTO 1.3 nafte

3 799 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 19:22 Store Makina , Fier

Fiat Punto EVO Automat

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 19:15 Makina , Tiranë

SKODA FABIA SW 1,6 nafte

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Busy
Today 18:57
Link:
Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2.2 SD4 Dynamic Automat ✅

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 18:57 Makina , Tiranë

❌Range Rover Evoque SD4 2.2 Dynamic FULL ❌

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 18:48 Makina , Tiranë

shitet

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 18:32 Makina , Durrës

TOYOTA RAV-4 2.2 NAFT 2009 AUTOMATIKE FULL OPTION����

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 18:20 Makina , Elbasan

�� Mercedes C250 4-matic Amg Packet��

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online

Blej Fiat punto ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Fiat punto të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Fiat punto nga modelet e ndryshme si Fiat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Fiat punto ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Fiat punto


Keni Fiat punto që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Fiat punto ne Shitje.


To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information