Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina me oferta Ndrrohet | Njoftimet ne GJithe Shqiperine

Mercedes-Benz , 2033
BMW , 620
Audi , 614
Ford , 375
Opel , 210
Fiat , 166
Peugeot , 125
Land Rover , 123
Renault , 116
Toyota , 84
Smart , 82
Alfa Romeo , 69
Citroën , 63
Nissan , 58
Porsche , 55
Seat , 45
Hyundai , 45
Lancia , 38
Volvo , 37
Mitsubishi , 32
Jeep , 32
Jaguar , 30
Chrysler , 29
MINI , 26
Kia , 26
Škoda , 24
Ssangyong , 20
Suzuki , 18
Chevrolet , 15
Honda , 14
Mazda , 12
Dodge , 10
Daewoo , 6
Rover , 5
Buick , 4
Maserati , 4
Cadillac , 3
Saab , 3
MG , 3
Isuzu , 2
Dacia , 2
Daihatsu , 2
Lada , 1
BAIC , 1
Wiesmann , 1
Acura , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Infiniti , 1
Subaru , 1
Maybach , 1

Gjeni makina për ndërrim në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina me oferta Ndrrohet që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet për oferta Ndrrohet dhe gjeni makina me nderrim të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet per nderrim dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat me oferta Ndrrohet,dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.Sot 18:48 Makina , Tiranë

AUDI A6 SHITET OSE NDRROHET ME MAKIN ME TE VOGEL

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:30 Makina , Durrës

��BMW 335d VITI 2007 E92 FULL

8 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:29 Makina , Vlorë

Shitet/ndrrohet B class full option

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:21 Makina , Fier

Mercedes E 350 nafte ndrrohet

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:21 Makina , Fier

Jeep wrangler 3.6 Benzine viti 2014 shitet/ndrrohet

19 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 18:04 Makina , Fier

SHITET OSE NDRROHET TOUAREG

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:50 Makina , Durrës

Shitet BMW GT 530 OKAZION "NDRROHET"

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:59 Makina , Fier

Renault viti 2017, eco

9 450 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 16:52 Makina , Tiranë

����Okazion Shitet Golf 5 Benzine/Gaz Fabrike 2008��������

4 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:41 Makina , Fier

Toyota Fj Cruiser 4.0 benzine ndrrohet

16 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:11 Dyqani Makina , Durrës

TOYOTA YARIS 1.4 DIESEL AUTOMAT VITI 2007 NDRROHET

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:11 Makina , Tiranë

E Class Full Opsione

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:06 Makina , Elbasan

Shitet ose ndrrojet

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:00 Makina , Dibër

Shitet ose ndrrohet 4x4

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:16 Makina , Durrës

Audi A7

16 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:27 Makina , Tiranë

Shitet/Ndrrohet GANXHE BMW X5 E70 / BMW X6 E71

300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:03 Makina , Lezhë

Audi A4 Benzine Ndrrohet

4 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 Makina , Fier

A8 L 3.0 DIESEL MATRIX SUPER MEGA FULL 2014 SHITETE+NDRROHET

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:09 Makina , Tiranë

ALFA 159 AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:05 Makina , Tiranë

Shitet ndrrohet

15 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:04 Makina , Fier

Mercedes-Benz c class

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:57 Makina , Tiranë

Bmw 530 nafte 2011 okazion !!!

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S 550 4 Mattic

12 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

SHITET BMW X3 FULL OPTIONS

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

SHITET NISSAN QASHQAI 2014 AUTOMAT 1.6 NAFTE

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

SHITER FORD KUGA 2017 NAFTE 2.0 AUTOMAT FULL 4x4

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A6 VITI 2016 NAFTE 3.0 FULL OPTIONS

24 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

SHITET TIGUAN 2011 BENZINE GAZ FULL OPTIONS

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

SHITET KARROTREC SANGYOUNG 2011 AUTOMAT 2.2 NAFTE

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:49 Dyqani Makina , Tiranë

Audi Q5 2.0 Benzine -13 Full

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:30 Makina , Tiranë

Okazion Porsche Cayenne 3.6 Benzine Panorama

16 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:08 Makina , Tiranë

ndrrohet chrysler pt cruiser

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:33 Makina , Lezhë

Audi A4 Look RS 4

9 800 EUR

Dje 22:57 Makina , Kurbin

Opel insignia

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 Makina , Fier

Shitet wrangler

165 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:42 Makina , Shkodër

LANCIA THEMA 3.0 CRD AUTOMAT FULL OPTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:29 Makina , Shkodër

MERCESES GL450 BENZIN 4MATIK FULL OPTION MUNDESI NDRRIMI

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:13 Makina , Elbasan

Shitet ose ndrrohet Golf 6 +/-

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:07 Makina , Tiranë

Audi a3 S LINE ndërrohet me benzin gaz

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:11 Makina , Tiranë

Volkswagen Golf 6 viti 2010 1.6 tdi euro 5 portobagazh

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:55 Makina , Tiranë

OKAZIONN E klas 220 automat viti 2015 full

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:10 Makina , Tiranë

SHITET 2020 AUDI Q8 55TFSI (OKAZION)

68 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 11:40 Makina , Tiranë

Okazion BMW ndrrohet me makin me te re

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:40 Makina , Tiranë

Shitet okazion ndrrohet me makin me te re

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:19 Makina , Tiranë

Shitet Woswagen Jetta Sel 2017 1.4 super gjendje

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 11:06 Makina , Tiranë

Shitet Nisan juke 1.6 Benzine 4×4 full opsion

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:29 Makina , Shkodër

Audi

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 22:08 Makina , Tiranë

Nissan Navara 2.5 nafte me karroceri

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 20:47 Makina , Tiranë

Okazionn

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Maj 14:49 Makina , Tiranë

AUDI Q7 3.0 TDI S Line - Panorama - Full Option

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Jeni duke kërkuar për makina me oferta Ndrrohet ? GJej makina per ndërrim në MerrJep.al. Shiko njoftimet dhe gjej oferten ideale për makina me ndërrim.


Blej makina me oferta Ndrrohet


Gjej makina të përdorura apo të reja me oferta Ndrrohet në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet Ndrrohet , si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re me oferta Ndrrohet,MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Krijo njoftime per Ndrrohet makina


Dëshironi ta nderroni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione