Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina 4x4 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Mercedes-Benz , 1809
Audi , 1777
VW Volkswagen , 1483
Toyota , 997
Nissan , 835
BMW , 745
Mitsubishi , 724
Land Rover , 701
Ford , 564
Volvo , 521
Hyundai , 461
Jeep , 375
Opel , 353
Fiat , 340
Suzuki , 239
Kia , 220
Ssangyong , 138
Honda , 117
Daihatsu , 113
Renault , 112
Jaguar , 101
Škoda , 97
Subaru , 85
Chevrolet , 76
Porsche , 64
Mazda , 61
Peugeot , 55
Tata , 50
Seat , 49
Citroën , 44
Isuzu , 37
MINI , 31
Dodge , 27
Alfa Romeo , 25
Smart , 21
Hummer , 13
Rover , 13
Great Wall , 12
Cadillac , 11
Chrysler , 10
Lada , 10
Dacia , 10
Acura , 9
Lexus , 9
Lincoln , 8
Infiniti , 8
Lancia , 6
Saab , 5
GMC , 5
Ferrari , 4
Zastava , 3
BAIC , 2
Buick , 2
Maserati , 2
Yugo , 2
Aixam , 2
UAZ , 2
Bentley , 2
Tesla , 1
Proton , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Triumph , 1
Piaggio , 1

Gjeni makina 4x4 në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shiko njoftime për makina 4x4 në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet per Makina 4x4 dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat 4x4 në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.Dje 19:11
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI PREMIUM //BMT *2015 ECO PANORAMA

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
04 Dhj 03:23
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET BMW 730XD

37 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:22
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes E220 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:22
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:12
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

Sot 00:03 Makina , Durrës

Shitet hyundai santa fe

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:03
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION SHITET BMW X3

4 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:57 Makina , Elbasan

Ford Kuga 2.0 nafte Automat 2012 (Importuar nga Zvicra)

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:56 Makina , Elbasan

WV Tiguan 2.0 nafte Automat (Importuar nga Zvicra)

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:55 Dyqani Makina , Tiranë

FORD GALAXY AUTOMAT 2010 ME DOGANE

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:52 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 2.4 AWD 4x4

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:44 Makina , Tiranë

AUDI A6 Look Rs 2017

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:39 Makina , Tiranë

Smart 2008 3500€

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 23:33 Makina , Elbasan

❗️RANGE ROVER AUTOBIOGRAPHY 2011 3.0 NAFTE❗️

14 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:22
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:22 Dyqani Makina , Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI ��

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:22 Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 M ��

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:22
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes E220 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:22
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:22 Dyqani Makina , Elbasan

�� Audi A8 ��

18 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:22 Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw 640d ��

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:14 Makina , Elbasan

�� Shitet Chevrolet Captiva 2.0 Nafte 2007 Automat 6+1����

6 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 23:13 Makina , Tiranë

Hyundai Santafe.2.2Naft2009.sapo ardhe.full.7.999€

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:12
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:12
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF 7

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:09 Makina , Pogradec

AUDI A6 3.0 40TDI 2016

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:09 Makina , Tiranë

Shitet Nderohet 12700€

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:07 Makina , Tiranë

Bmw x5 3.5d F15 M-Packet 2016 Full Opsion

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:07 Makina , Korçë

Volkswagen Tiguan 2014+ e sapo ardhur nga jasht

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:06 Makina , Shkodër

Mitsubish pajero

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:57 Makina , Elbasan

Golf 6 1.6 TDI

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:55 Makina , Tiranë

Okazion BMW 328i 2011

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:55 Makina , Tiranë

Okazion BMW 328i 2011

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:55 Makina , Tiranë

Okazion Bmw 328i 2011

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:55 Makina , Tiranë

Audi A6 FULL 35 TDI

17 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:47 Makina , Tiranë

Golf 5 Benzin Gas Super Gjendje !! Okazion 3500€

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:45 Makina , Tiranë

Porsche Panamera 4.8 Turbo

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:43 Makina , Tiranë

Ford Kuga 4x4 2011 Automat Nafte Full Options

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:42 Makina , Tiranë

Macan Turbo 2016

32 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 22:40 Makina , Tiranë

VW GOLF 7

12 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:38 Makina , Tiranë

AUDI A7 2016 FULL

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:37 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C300 4 Matic

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

AUDI Q5 2.0 TDI S-LINE quattro EXECUTIVE INDIVIDUAL KEYLESS

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2.0 SD4 HSE LUXURY PANORAMA -17

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2.0 TDCI INDIVIDUAL ST-line TITANIUM AUTOMAT FUL-

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2.0 TDCI INDIVIDUAL ST-line TITANIUM PANORAMA -18

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

AUDI Q5 2.0 TDI 3xS-LINE PANORAMA Quattro EXECUTIVE KEYLESS

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:27 Makina , Tiranë

AUDI A 6 VITI 2005 OKAZION FULL EXTRAAAAAAAAAA

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:27 Makina , Tiranë

ML 350 BENZIN+GAZ 2008 FULL OPSION

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:22 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 4 Motion 4x4

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:19 Makina , Tiranë

PEUGEOT 1.4 BENZIN GAZ STAGG OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:10 Makina , Fier

JEEP WRANGLER VITI 2011 ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:09 Makina , Fier

Shitet audi a4 1.9 tdi quatrro(4x4) cmimi disk

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Makina 4x4 në Shitje në Gjitë Shipërinë


Gjej makina 4x4 të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet per Makina 4x4, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina 4x4 me qera ditore, Makina 4x4 me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Nëse jeni në kërkim të një makine 4x4 të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Krijo njoftime per Makina 4x4 ne Shitje


Dëshironi ta shisni makinën 4x4 tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve per Makina 4x4 në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.

  • 4x4 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • 4x4 në kategorinë Makina
  • 4x4 në kategorinë Makina | Volvo | V40
  • 4X4 në kategorinë Automjete
  • 4x4 në kategorinë Makina | Nissan | Serena
  • 4x4 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | CLK-Class
  • 4x4 në kategorinë All Category
  • 4x4 me karroceri në kategorinë Makina | BMW
  • 4x4 në kategorinë Makina | Nissan | Titan
  • 4x4 në kategorinë Makina | MINI | Countryman

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione