Mazda 2 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mazda , 310
Audi , 182
BMW , 170
Ford , 118
Toyota , 62
Fiat , 59
Opel , 57
Nissan , 31
Renault , 31
Peugeot , 28
Land Rover , 23
Citroën , 23
Volvo , 20
Smart , 14
Hyundai , 13
Mitsubishi , 12
Jeep , 12
Lancia , 12
Porsche , 12
MINI , 9
Seat , 9
Jaguar , 7
Honda , 7
Chevrolet , 6
Škoda , 5
Suzuki , 4
Ssangyong , 4
Chrysler , 3
Dodge , 3
Kia , 2
Lincoln , 2
Saab , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Acura , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Tata , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mazda 2,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mazda 2 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Maj 21:29
Linku:
,

Passat

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:22
Linku:
,

Toyota Yaris

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:48
Linku:
,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 23:09
Linku:
,

Mercedes Benz C300-Gaz ❌OKAZION❌

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:36
Linku:
,

FIAT DOBLO MAXI 1.9 JTD DIESEL

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 23:14 ,

⚠️ Super Okazion Merceses C220 ⚠️

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:14 ,

Reno Clio 1.4 Benzin Viti 2001 Manuale Letra 1 vit

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:13 ,

Opel astra benzin gaz automat

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:11 ,

SHITET OSE NDERROHET ,104700 km

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 23:11 ,

OKAZION MERCEDES Benz E270 CDI

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:11 ,

OKAZION !!! Audi A4 S Line Fabrike 2013

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 23:09
Linku:
,

Mini Cooper

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:09
Linku:
,

Mercedes Benz C300-Gaz ❌OKAZION❌

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:06 ,

Shitet ose kembehet

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 23:05 ,

⭕ Shitet AUDI A8 Super gjendje ⭕

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:04 ,

AUDI RS6 337KM/H CASH/NDERRIM +CASH

19 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:04 ,

Fiati multipla 1.9 nafte e 2003 taksa te prera

899 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:02 ,

E class 220cdi Avangard 2010 nga Franca//nderrohet

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:02 ,

Mercedes Benz E220 Cdi 2010 Automat/ndrrim me te lire

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:59 ,

Shitet MAZDA 2 1.5 Benzin Manuale 95,130Km Benzin Viti 2010

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 22:58 ,

OKAZIONN MAZDA 1.4 BENZIN VP 2007 AUTOMAT!!!

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:51 ,

MAZDA 6 2.0 BENZIN AUTOMAT 2007

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:50 ,

Sllon S280 Benzin Super Okazion

6 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:45 Dyqani ,

❌❌ C klas 200kopresor me impjant gazi❌❌

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:44 ,

C230 kompresor Benzin Gaz AMG look nga fabrika

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:42 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:41 ,

E CLASS 270 CDI LOOK AMG MUNDESI NDERRIMI

4 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:34 ,

Chevrolet benzin+gaz cmimi i diskutushem

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:33 ,

❌MERCEDES-BENZ C200 CDI EVO 2005 FACELIFT ����❌

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:31 ,

MITSUBISHI OUTLANDER 2.4 BENZINE GAZ

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:30 ,

�� Okazion BMW E60 Benzin+Gas nderrohet me makine te vogel

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:30 ,

FORD FOCUS 2013 1.0Turbo START/STOP 59.000 KM PERFEKT

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 22:30 ,

VOLVO S40 2.5 BENZINE GAZ IMPIANT PRINS PERFEKTE

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:29 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D4D NE GJENDJE PERFEKTE

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:29 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE + GAZ AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:29 ,

NISSAN QASHQAI 2.0 NAFTE 4X4 AUTOMATIK PERFEKT

9 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:18 ,

Jeep Wrangler Sport 3.6L

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 22:17 ,

Ford C-Max 1.6 Nafte( super ekonomike)

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:17 ,

Opel Meriva Sapo ardhur nga ZVICRA.

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:59 ,

MMERCEDES-BENZ E CLASS GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:59 ,

VOLVO XC60 D5 AWD GEARTRONIC GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:58 ,

Shitet Volkswagen Sharan

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:58 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:58 ,

Renault Scenic Automat

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:57 ,

AUDI A6 QUATTRO VITIT 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:52 ,

Audi A4 Automatike Gaz/Benzin 100%

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:52 ,

OKAZION porsche cayenne 3.6 benzin 2012 full opsion.

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:48 ,

Bmw-645CI-05

7 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 21:19 ,

Audi A8L Full optional + Nderrohet

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:16 ,

A class Automat!

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:16 ,

OKAZION PEUGEOT 3008 perfekte full

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:16 ,

C 220

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:14 ,

OKAZION E CLASS 220 full ����

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:12 ,

vw caddy 1.6 benzin+gaz ����

5 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:12 ,

Mercedes Benz SLK 200 kompresor

7 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mazda 2 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione