Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Audi a5 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 1368
BMW , 66
Ford , 30
Land Rover , 15
Toyota , 13
Fiat , 13
Opel , 10
Smart , 9
Renault , 9
Volvo , 7
Nissan , 6
Citroën , 6
Peugeot , 6
Kia , 5
Honda , 5
Mazda , 3
Chrysler , 3
Hyundai , 3
Seat , 2
Jaguar , 2
Chevrolet , 2
Porsche , 2
MINI , 1
BAIC , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Škoda , 1
Dodge , 1
Subaru , 1
Lancia , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a5,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Audi a5 All | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Today 00:14
Link:
Makina , Pogradec

Audi a5 3.0 tdi quattro sportback facelift.

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 04:23
Link:
Makina , Elbasan

Audi A5 EXLUSIVE

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 18:26
Link:
Makina , Tiranë

Shitet Audi A5 3.0 Nafte - 2012

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
25 Jan 20:01
Link:
Makina , Tiranë

Audi a5 3.0 tdi quattro sportback.

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 18:51
Link:
Makina , Durrës

Vw GOLF 1.9 TDI AUTOMAT 08 nga ZVICRA ����������

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Today 22:59 Makina , Durrës

⚜️Audi A6 ABT 3.0 TFSI (Stage-1❌Okazion❌⚜️

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:50 Makina , Durrës

❌Golf 6 1.6 Benzin Gaz❌

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 22:44 Makina , Durrës

❌Audi A6 3.0 Super full super gjendje❌

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:44 Makina , Tiranë

⚠️AUDI. A5-2014-LUK RS-

15 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 22:14 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML 350 CDI AMG 4MATIC BLUETEC PANORAMA DESIGNO

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 22:11 Makina , Durrës

A5 2011 2.7 naft Automat lekure led etj

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 21:24 Makina , Tiranë

✅ Pjese Kembimi ✅ AUTO_SHEHU �� Benz , Audi , Vw , Bmw

100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Today 21:10 Makina , Tiranë

SERIA 5.550 i OKAZION

15 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Today 21:01 Makina , Korçë

Mercedes-Benz A180 CDI 2011 Avantgarde

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 21:01 Makina , Durrës

SHITET AUDI A5 MOTORR 2.7 NAF 8 G

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 20:43 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A5 SPORTBACK 2017 S-LINE

23 500 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 20:37 Makina , Tiranë

BMW X3 F25 2015 Xdrive 2.0L Diesel Twin Power Turbo X Line

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Today 20:34 Makina , Fier

S4 130.000KM

14 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Today 20:13 Makina , Tiranë

GOLF 7

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 20:06 Makina , Berat

Audi A5 2.0 naft automat viti 2014

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 19:36 Makina , Tiranë

SUPER MERCEDES GLK 250 BLUETEC

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 18:51
Link:
Makina , Durrës

Vw GOLF 1.9 TDI AUTOMAT 08 nga ZVICRA ����������

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 18:48 Makina , Tiranë

shitet

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 18:48 Makina , Tiranë

shitet

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 18:26
Link:
Makina , Tiranë

Shitet Audi A5 3.0 Nafte - 2012

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 18:20 Makina , Elbasan

�� Mercedes C250 4-matic Amg Packet��

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Today 17:58 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet Renault Captur Nafte Automatike 80.000 km

11 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Today 17:51 Makina , Tiranë

Super Okazion Mercedes Benz w203 C280 4Matic

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Today 17:08 Makina , Tiranë

VW GOLF 6 1.4 TSI AUTOMAT 2009

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 16:43 Makina , Fier

Mercedes ���� Automatike

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 16:22 Makina , Tiranë

Kia Picanto (MORNIG) AUTOMAT 1.0 Benzin (eco) 2012

4 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Today 16:21 Makina , Tiranë

Vw Polo 1.6 Tdi Look Rline -10

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 16:20 Makina , Tiranë

Peugeot 206 1.4benzin/gaz- Automat

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 14:58 Makina , Lushnjë

Audi A5 Okazionnnn

14 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Today 14:49 Makina , Fier

Mercedes-Benz E300 Evo

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 13:36 Makina , Korçë

Mercedes Benz Clk 200 (benzine+gaz)

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Today 12:48 Makina , Durrës

C class 200 Nafte Automat

1 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 12:27 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2.2 SD4 Dynamic FULL ✅

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 12:17 Store Makina , Tiranë

Audi A5-2.0 TDI Diesel-2010-CABRIO-MANUAL-TARGA AA

7 200 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 11:23 Store Makina , Tiranë

Audi A5 2.0 TDI Quattro

15 800 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 11:23 Store Makina , Durrës

Audi A5 Quattro S Line

11 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 10:39 Makina , Tiranë

GOLF 5 BENZINE GAZ

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Today 09:55 Makina , Gjirokastër

audi a5 2013

12 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 08:46 Makina , Durrës

Audi A5•Viti 2010•2.0 Naft•Automat

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 04:23
Link:
Makina , Elbasan

Audi A5 EXLUSIVE

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 00:53 Makina , Tiranë

Audi A5 2010

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 00:14
Link:
Makina , Pogradec

Audi a5 3.0 tdi quattro sportback facelift.

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Yesterday 23:50 Store Makina , Kavajë

Bmw 640d M-packet nga zvicra

24 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 23:37 Makina , Durrës

Audi A5 Quattro

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Yesterday 21:39 Makina , Fier

KIA K7 2015

15 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Yesterday 21:30 Makina , Elbasan

Audi A7

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Yesterday 21:05 Makina , Tiranë

Super okazion Bmw 2010 750i Mundsi ndrrimi

8 999 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Yesterday 20:23 Makina , Durrës

Benzin Gaz Benz C180

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a5 | All | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information