Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi A8 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime per Audi A8 ne Shitje. Shiko mijera oferta per Audi ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Audi A8 ne shitje, apo modele tjera si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, dhe shumë të tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A8 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.25 Maj 14:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUdi A8 3.0 Diezel Viti 2014 Full Ekstra Quattro

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:10
Linku:
Makina , Durrës

Okazion!! AUDI A8 MATRIX Full Extra

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:48
Linku:
Makina , Tiranë

2019 AUDI A8 3.0 BENZINE

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Sot 22:23 Makina , Elbasan

AUDI A8 OKAZION ✅

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:17 Makina , Tiranë

audi a8 L 2016

26 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:17 Makina , Fier

A8 L 3.0 DIESEL MATRIX SUPER MEGA FULL 2014 SHITETE+NDRROHET

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:16 Makina , Korçë

Audi A8

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:15 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! AUDI A8 VITI 2014 FULL 3.0 BENZINE

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:12 Makina , Tiranë

Audi a8

26 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:27 Makina , Durrës

SHITET AUDI A8 LOOK S8 2015 NAFTE������

28 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:27 Makina , Durrës

SHITET AUDI A8 50 TDI 2015����

27 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:37 Makina , Durrës

Audi A8 Lungo

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:07 Makina , Tiranë

Audi A8L Mundesi Ndrimi

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:07 Makina , Tiranë

Audi A8L Mundesi Ndrimi

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:41 Makina , Tiranë

Audi A8 3.0 Nafte 4x4 Quattro Kambio Automatike 9G Tronic

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:18 Makina , Lezhë

Audi A8 3.0 TDI

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:00 Makina , Korçë

Audi A8 w12 LANG Quattro

24 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:29 Makina , Tiranë

Audi A8 4.2 TDI

31 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:27 Makina , Durrës

⚜️AUDI A8 -3.0 BENZIN GAZ -SUPER FULL⚜️

7 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:21 Makina , Elbasan

AUDI A8 L 2016 MATRIX

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:26 Makina , Tiranë

Audi A8L 2012

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 Makina , Berat

Audi A8. 3.0 naft automat viti 2015

29 800 EUR

Sot 13:50 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A8 Lungo 3.0 TDI Quattro

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:55 Dyqani Makina , Elbasan

OKAZION AUDI A8 4.2 NAFT FULL OPSION

18 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 Makina , Fier

Makina Me Qera Fier 0694403706

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:38 Makina , Tiranë

A8L 55TFSI 2020 45.000KM

78 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:29 Makina , Tiranë

Audi a8 4.2tdi okazion

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:02 Makina , Durrës

Okazion Audi A8 3.0T 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:53 Makina , Tiranë

Audi A8L

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:30 Makina , Tiranë

Audi A8L 4.2 TFSI 2011

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:14 Makina , Lezhë

Shitet audi A8 model lungo 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:10
Linku:
Makina , Durrës

Okazion!! AUDI A8 MATRIX Full Extra

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 Makina , Tiranë

Shitet audi A8 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:17 Dyqani Makina , Elbasan

Audi A8 4.2 TDI Quattro

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:12 Dyqani Makina , Tiranë

Audì A8 50TDI super full ����

60 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:45 Makina , Tiranë

❌AUDI A 8❌❌

17 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:42 Makina , Fier

Shitet ndrohet Audi a8 viti 2005 super gjendje

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:17 Makina , Shkodër

SHITET AUDI A8 FULL !!!!������������ 4.2 TDI

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:06 Dyqani Makina , Durrës

Audi A8 W12 6.3 23500€ Mundesi Nderrimi

23 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:04 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Audi A8 S-line,11/2018,5.0TDI,Matrix ����

61 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 12:09 Makina , Durrës

Shitet Audi A8 2011

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:51 Makina , Tiranë

2012 AUDI A8 3.0 NAFTE

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:48 Makina , Tiranë

2019 AUDI A8 3.0 BENZINE

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 11:38 Makina , Tiranë

AUDI A8 3.0 NAFTE 2012

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:52 Makina , Elbasan

Audi A8

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:17 Makina , Tiranë

Audi A8 Quattro 3.0 TDI Matrix 2013

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:59 Makina , Kukës

Audi A8 50 TDi Quattro

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 23:19 Makina , Lezhë

A8 3.0TDI MATRIX ����

30 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Qer 22:26 Makina , Tiranë

Shitet Audi A8

18 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 19:44 Makina , Lushnjë

AUDI A8 PREMIUM QUATTRO 4.2 NAFTE V8 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 19:23 Makina , Tiranë

audi a8 3.0 nafte 2012 okazjon

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 17:39 Makina , Tiranë

A8 2013

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 16:35 Makina , Tiranë

Audi A8 2011

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kerkuar per Audi A8 ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Audi te ndryshme ne shitje. Blini apo shisni Audi A8 ne tregun me te madhe online MerrJep.al.a


Blej Audi A8 ne Shitje


Mijera oferta per Audi A8 ne shitje. Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale per ju. Shiko njoftimet per Audi A8 ne shitje apo modele tjera te Audi si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, Audi RS6, Audi A7, Audi S1, Audi S2, Audi S3, dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A8 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.


Krijo njoftime per Audi A8 ne MerrJep.al


Keni Audi A8 te perdorur apo te re qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne tregun me te madhe online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione