Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina benzin gaz - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 3893
VW Volkswagen , 2310
Ford , 1133
Audi , 991
BMW , 794
Opel , 718
Fiat , 552
Renault , 340
Peugeot , 304
Volvo , 304
Toyota , 255
Nissan , 221
Citroën , 200
Seat , 160
Porsche , 154
MINI , 120
Hyundai , 119
Chevrolet , 117
Jaguar , 112
Alfa Romeo , 107
Škoda , 104
Mazda , 95
Mitsubishi , 84
Land Rover , 69
Honda , 68
Chrysler , 59
Suzuki , 59
Lancia , 59
Jeep , 52
Kia , 36
Daewoo , 32
Dodge , 21
Smart , 21
Rover , 17
Daihatsu , 16
Dacia , 13
Lincoln , 13
Hummer , 12
Subaru , 12
Great Wall , 11
Saab , 11
Cadillac , 8
MG , 5
Lexus , 5
Infiniti , 4
GMC , 4
Lada , 3
BAIC , 3
Ssangyong , 3
Isuzu , 2
Buick , 2
Tata , 2
Maybach , 2
Zastava , 1
Proton , 1
Acura , 1
NSU , 1
Piaggio , 1
KTM , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina benzin gaz,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makina benzin gaz Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Qer 16:13
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 full option 2015 2.0 benzin Perle 330hp

14 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

Shitet VW Tiguan 2012

7 910 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:48
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

BMW X3 2012 me iDrive - €12,300 Benzin-Gaz

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 02:53 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 3.0T SUPERCHARGED

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:50 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne Sport me qera

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

Shitet VW Tiguan 2012

7 910 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC AMG LINE ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:53 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Okazion Audi A6 2013

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Mercedes benz c204 350 benzine

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:32 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Tiranë

Suzuki Grand Vitara Automat Benzin Gaz

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Elbasan

Mercedes Benz /C180 Benzin Gaz /2008/ Automat

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Elbasan

Shitet ose Ndrrohet S-class 550 Benzin+gaz VITI 2011 FULLL

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:12 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Vlorë

opel corsa benzin gaz suoer gjendje

3 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:38 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

shitet opel astra automatik

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Volvo s40 /2.4 Benzin Gaz / 2008/ Automat

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:20 Makina  ·  Suzuki  ·  Kizashi  ·  Tiranë

Suzuki Kizashi 2.4.Benzin-Gaz.Automat.2011 ����

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:19 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Okazion Yaris 1.3 2011 super gjendje���� benzin+gaz

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

B 200 NAFT 2013 FULL OPSION

7 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:58 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 Premiun plus 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:58 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 Premiun Plus Viyi 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 6 automat viti 2010����

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

SHITET/NDROHET E KLAS 350 4 MATIC

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:52 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Kavajë

Mercedes-benz C300 2011 4matic

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes Benz C300 2012

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:49 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw x5 3.0i x-drive benzin/gaz

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:49 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi me qera/ makina me qera/ car rental/ audi me qera

39 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:49 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen me qera/ Golf me qera/Car rental/ rent a car

30 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:48 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Furgon vito, viano, v class me qera , rent a van albania

70 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:48 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 me qera/ makina me qera/ car rental/ audi me qera

39 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:48 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 7 2.0 Nafte/Diesel Automat me qera/ makina me qera

30 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:47 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Fier

Shitet BMW X6 Benzin-Gaz

14 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:47 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Foristrade me qera/SUV me qera/foristarde 7 vendshe

49 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:47 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Ford transit Furgon me qera 9 vendeshe makina me qera rinas

79 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:47 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen me qera. Golf me qera. Car rental. rent a car

30 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:46 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz Viano 7 vende me qera, furgon automat me qera

85 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:46 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent

30 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:46 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen 7 2.0 nafte/ diesel Automat me qera

30 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:40 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

NISSAN ROUGE (X-TRAIL) FULL OPTION, AUTOMAT,BENZIN/GAZ

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

C klas 180 benzin vitit 2006

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:22 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 1.5 BENZIN GAZ STAGG

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Durrës

�� Mecedes Benz A clas Automatik��

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:17 Makina  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Tiranë

Shitet makina 1.6 benzin gaz te shenuar ne LQ taksa dhjetor

600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:16 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

SHITET Volvo XC60 T6

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Vw Golf 5 1.6 Benzin Gaz Viti 2008 Me dogane..

4 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 2017 7.5 look GTI Facelift 2021

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:03 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE 4.5 BENZIN GAZ B R C OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

BENZ 350 BENZIN GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:59 Auto sallon Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

����okazion. Peugeot 208 1.4 diesel automat����

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:47 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Korçë

Audi A8 W12 ��OKAZION��

6 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ C180 W203 BENZIN-GAZ

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

OKAZION Shitet mercedez benz s class 350 gaz-benzin

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:41 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��VW Golf VIl��

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Fier

SHITET VOLSWAGEN SHARAN VITI 2007 BENZIN GAZ

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina benzin gaz | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione