Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Makina te Perdorura apo te reja në Shitje | MerrJep.al

Audi , 30
BMW , 15
Ford , 15
Fiat , 12
Toyota , 11
Opel , 10
Peugeot , 6
Seat , 5
Citroën , 4
Renault , 4
Škoda , 3
Hyundai , 3
Mazda , 2
Nissan , 2
Acura , 2
Rover , 2
Honda , 2
Smart , 2
Jeep , 2
Chevrolet , 2
Isuzu , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Wiesmann , 1
Jaguar , 1
MG , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Gjeni Makina te Perdorura ne shitje në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet per Makina te Perdorura me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet per Makina te Perdorura dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për Makina te Perdorura dhe të kontaktoni shitësin. - Makina te PerdoruraToday 18:42 Makina , Tiranë

marim makina te perdorura

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
25 Jan 17:45 Makina , Durrës

Vw jetta 2.5 benzin Automat ��

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Jan 19:43 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz w203 Cmimi 3500 Euro

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 22:41 Makina , Elbasan

Isuzu 3.0TD Intercooler D max 2009 hilux, l200 vetshkarkuese

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
23 Jan 22:41 Makina , Elbasan

VW volkswagen Touran 1.6 TDI e 2011 automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
23 Jan 22:41 Makina , Elbasan

Fiat Punto Evo 2007 1.3 Nafte Automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
23 Jan 10:23 Makina , Elbasan

Per me shum informacion na kontaktoni

4 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 13:18 Makina , Fier

Volswagen passat 1.9 nafte

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Jan 12:53 Makina , Korçë

Makin Ford Galaxy

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Jan 10:43 Makina , Korçë

Makine Ford Galaxy Sharan

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Jan 10:34 Makina , Korçë

Makine Ford Galaxy Sharan

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Dhj 09:31 Makina , Tiranë

Audi S8 4.0TFSI (600HP+) Full Options

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Dhj 11:52 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E 270

380 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Nën 23:05 Makina , Durrës

Shitet BMW X5,35d,2010

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Nën 06:24 Makina , Tiranë

W203 Coupe sport edition

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Nën 09:51 Makina , Tiranë

mazda 5

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 13:58 Makina , Tiranë

BLEJME MAKINA

21 Nën 16:05 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 PLUS

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 17:15 Makina , Lezhë

Fast Food i Kompletuar

12 900 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Tet 13:17 Makina , Durrës

MG Rover

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Tet 20:21 Makina , Tiranë

‼️OKAZION‼️

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 10:06 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 CDI

520 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 16:24 Makina , Durrës

Ford Focus C-Max 2004

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 16:24 Makina , Durrës

Ford Focus C-Max

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 15:04 Makina , Tiranë

ML 350

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 14:46 Makina , Tiranë

Blejm makina per skrap

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Sht 23:38 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLC 300 Coupe (63 AMG Look KUNZMAN)

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
01 Korr 13:21 Makina , Mallakastër

C 2005 Gaz Benzin

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 16:40 Makina , Elbasan

Shitet supermjet E240 automat b+g

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 03:07 Makina , Elbasan

blej makin

2 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 12:24 Makina , Fier

Makina esht full option shum e vecant ne llojin e saj

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 17:47 Makina , Fier

Passat 2.0 TD

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 14:06 Makina , Fier

Range Rover Evoque Dynamic

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Pri 10:01 Makina , Tiranë

shes

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Pri 15:27 Makina , Tiranë

Blej makina te perdorura

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Pri 15:27 Makina , Tiranë

Blej makina te perdorura

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Pri 17:02 Makina , Tiranë

Blejm makina per pjes dhe me letrra

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Pri 19:05 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E CLASS EVO 220 CDI - Cmimi i diskutueshem -

5 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Pri 21:52 Makina , Tiranë

Blejme makina cfardolloj

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 13:14 Makina , Durrës

Audi a4

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 00:32 Makina , Tiranë

Okaziooooooon

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 22:47 Makina , Tiranë

Volkswagen Golf Plus 1.6 Benzin+Gaz 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:44 Makina , Tiranë

Volkswagen Golf Plus 1.6 Benzin+Gaz 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 19:25 Makina , Korçë

Mercedes Benz - CLK 270

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Shk 20:18 Makina , Berat

Bmw x5 3.5d xdrive

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 19:13 Makina , Fier

Shitet per arsye emigrim

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 13:37 Makina , Tiranë

1.3 Benzin gaz 2006. 1800 euro

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Shk 11:18 Makina , Tiranë

Smart for two

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Gjeni Makina te Perdorura ne Shitje


Gjeni Makina te Perdorura të reja në shitje, apo makina të reja me çmimet më konkuruese në treg - Makina te Perdorura. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet për Makina te Perdorura që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore, Makina te Perdorura, në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Krijo Njoftime per Makina te Perdorura


Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve per Makina te Perdorura në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Krijoni njoftime per Makina te Perdorura në Shqiperi tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë.


To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information