Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Volvo S40 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Volvo S40 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:28 Makina , Kukës

Volvo 2.0 nafte mundesi nderrimi

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:23 Makina , Durrës

Volvo S40

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 11:39 Makina , Tiranë

SHITET

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Sot 07:15 Dyqani Makina , Durrës

Volvo s40

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:05 Makina , Durrës

Shes

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:34 Makina , Tiranë

Volvo

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 19:33 Makina , Durrës

Shes

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 19:28 Makina , Durrës

Shes

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 07:43 Makina , Tiranë

VOLVO S40 2.0 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

7 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 09:17 Makina , Tiranë

��SHITET VOLVO S40 R-Design��

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Sht 20:26 Makina , Durrës

Shes

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 20:22 Makina , Durrës

Shes

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 18:52 Makina , Durrës

Shitet okazion Volvo S40

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Sht 19:39 Makina , Elbasan

VOLVO S40 ���� 1.6 NAFT

5 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 12:02 Dyqani Makina , Tiranë

VOLVO S40, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
14 Sht 08:18 Makina , Vlorë

OKAZION VOLVO S40 2.0D

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Sht 15:43 Makina , Tiranë

Okazion SOT

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 15:31 Makina , Tiranë

Shitet per arsye mosperdorimi

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 15:50 Makina , Durrës

U SHIT

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 15:50 Makina , Tiranë

Shitet Volvo

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 21:17 Makina , Lezhë

volvo

1 099 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 22:55 Makina , Lezhë

volvo

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 14:36 Makina , Tiranë

SHITET VOLVO S40

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Gush 20:49 Makina , Tiranë

Volvo S 40

5 300 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 20:47 Makina , Tiranë

Volvo s40

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
01 Gush 18:09 Makina , Vlorë

Volvo S40 viti 2008 Automat Benzine/Gas

6 300 EUR

21 Korr 22:38 Makina , Durrës

VOLVO S40 NDRROHET

2 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 07:54 Makina , Tiranë

Volvo S40

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 12:02 Makina , Tiranë

Volvo

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Qer 15:48 Makina , Tiranë

Volvo

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 20:15 Makina , Tiranë

Volvo s40 R disigner 2.4 naft

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 23:43 Makina , Kukës

Shitet Volvo S40 benzin gaz

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 12:05 Makina , Tiranë

Shitet volvo me targa angleze

1 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Qer 22:29 Makina , Tiranë

Shitet!!!

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 10:06 Makina , Tiranë

Shitet Volvo S40

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 18:09 Makina , Tiranë

Shitet volvo super gjendje 2.4 benzin gaz viti 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 16:12 Makina , Krujë

volvo s40 1.6 naft 2007

3 700 EUR

08 Maj 03:09 Makina , Durrës

u shit

1 EUR Çmimi me zbritje

25 Pri 09:58 Makina , Tiranë

Volvo S40

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Pri 19:29 Makina , Lushnjë

Okazionnn Volvo s40

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 00:34 Makina , Tiranë

OKAZION!!! Volvo S40 nafte 2.0 fundviti 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 18:31 Makina , Tiranë

Volvo s40

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Mar 09:56 Makina , Tiranë

Shitet volvo

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 08:30 Makina , Tiranë

Shitet ose nderohet 2.5 benzin 2007

2 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Shk 12:07 Makina , Durrës

Volvo s40

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 17:19 Makina , Tiranë

Volvo S40, 2.0 nafte

2 600 EUR Çmimi me zbritje

31 Jan 17:53 Makina , Tiranë

Volvo S40

220 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Jan 14:26 Makina , Tiranë

Volvo S40 Benzin+Gaz ( Mundesi Ndrimi )

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 20:17 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
21 Jan 18:20 Makina , Durrës

Okazion

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Volvo S40 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione