Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Golf 5 në Shitje | Njoftime për Makina në Shitje në Gjithë Shqipërinë

VW Volkswagen , 12821
Mercedes-Benz , 1099
Audi , 341
BMW , 221
Ford , 166
Volvo , 140
Toyota , 84
Opel , 76
Peugeot , 59
Fiat , 56
Land Rover , 51
Renault , 34
Seat , 28
Citroën , 27
Nissan , 26
Dodge , 26
Smart , 25
Porsche , 21
Škoda , 14
Jeep , 14
Mitsubishi , 12
Mazda , 10
Hyundai , 9
Jaguar , 9
Lancia , 9
Chevrolet , 9
Honda , 8
Chrysler , 7
Kia , 7
MINI , 6
Ssangyong , 5
Cadillac , 4
Acura , 4
Aixam , 3
BAIC , 2
Suzuki , 2
Grecav , 2
Lincoln , 2
Saab , 2
TVR , 1
Dacia , 1
Wartburg , 1
Buick , 1
DeTomaso , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Alpina , 1
MG , 1
Infiniti , 1
GMC , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1

Gjej njoftime për Golf 5 në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Volkswagen Golf 5 në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Golf 5 ne shitje me ofertat me te mira.Today 18:57
Link:
Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2.2 SD4 Dynamic Automat ✅

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Yesterday 17:23
Link:
Makina , Tiranë

AUDI A8 4.2 FULL LOOK S8 ORIGJINAL

6 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 21:01
Link:
Makina , Durrës

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec ����Vip Edition ����

9 200 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 11:10
Link:
Makina , Tiranë

OKAZION Shitet Mercedes Benz ML 350 2015

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Today 21:16
Link:
Makina , Tiranë

B-CLASS 2015

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Today 21:28 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Golf 6 2011 OKAZION

6 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 21:24 Makina , Tiranë

✅ Pjese Kembimi ✅ AUTO_SHEHU �� Benz , Audi , Vw , Bmw

100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Today 21:22 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Vw Golf 5+ 1.9 Tdi Diesel / Automat 7G

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 21:19 Makina , Shkodër

SHITET GOLF5 GTD AUTOMAT 2.0NAFTE 170HP

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 21:19 Makina , Tiranë

GOLF 5 1.9 NAFTE AUTOMAT 2009����

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 21:16 Makina , Tiranë

VW Golf 5

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Today 21:16 Makina , Tiranë

VW TOURAN 2008 AUTOMAT 7G

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 21:16 Makina , Tiranë

B-CLASS 2015

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Today 21:16 Makina , Tiranë

Peugeot 206+ Benzin/Gaz 2012

3 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 21:16 Makina , Tiranë

VW POLO BENZIN/GAZ

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 21:16 Makina , Tiranë

Peugeot 206 PLUS

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 21:10 Store Makina , Shkodër

�� Okazion Shitet Polo 1.6 Blumotion 2010

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 21:10 Makina , Tiranë

SERIA 5.550 i OKAZION

15 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Today 21:10 Makina , Tiranë

Golf 7 viti 2015 full option,2.0 tdi,automat,navi,14500 euro

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Today 21:04 Makina , Lushnjë

VW GOLF 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Today 21:04 Makina , Tiranë

VW GOLF 5 PLUS 2.0 TDI AUTOMATIK 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 21:04 Makina , Tiranë

VW GOLF 2.0 TDI AUTOMATIK 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 21:04
Link:
Makina , Tiranë

Ford Focus 1.6 TDCi ECO 2013 ����✅

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 21:01 Makina , Lushnjë

Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Today 21:01 Makina , Korçë

Mercedes-Benz A180 CDI 2011 Avantgarde

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 21:01 Store Makina , Kavajë

OKAZION!! VOLKSWAGEN GOLF V 2.0 TDI 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Today 21:01 Makina , Durrës

Golf 7 1.2 benzine nga zvicra me dogane ����

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Today 21:01
Link:
Makina , Durrës

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec ����Vip Edition ����

9 200 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 20:58 Makina , Durrës

Bmw Seria 7 750D xdrive viti 2013 ��

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 20:58 Makina , Durrës

Mercedes Benz E 63 Amg ��

23 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Today 20:58
Link:
Makina , Durrës

Range Rover Sport 5.0 benzine super gjendje

13 000 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Today 20:58 Makina , Fier

WOLSWAGEN GOLF 5 PLUS. VITI 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 20:55 Makina , Tiranë

Range Rover Sport 3.0 diesel 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Today 20:52 Makina , Durrës

Shitet golf 5

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 20:49 Makina , Tiranë

Shitet FORD GALAXY 2.3 Benzine Gaz

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 20:49 Makina , Shkodër

Toyota Yaris 1.4 Nafte Automat

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 20:46
Link:
Makina , Durrës

Audi A8 Matrix Lungo Dopio Panoram ��4.2 benzine ��

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 20:46 Makina , Tiranë

Okazion BMW 520d Diesel 2013

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 20:45 Makina , Lushnjë

VW Golf 6 Plus Automat 2.0 Diesel Perfekt

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 20:43 Makina , Tiranë

Golf 7, II. Viti 2015

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Today 20:40 Makina , Tiranë

Mercedes ML 350 AMG LINE

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Today 20:37 Makina , Tiranë

WGolf 5 1.9 naft kamje automat vit 2007 245678 kilometra

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 20:37 Makina , Durrës

Makina me Qera (duke filluar nga 7 euro Dita)

7 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Today 20:37 Makina , Tiranë

BMW X3 F25 2015 Xdrive 2.0L Diesel Twin Power Turbo X Line

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Today 20:34 Makina , Fier

S4 130.000KM

14 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Today 20:34 Store Makina , Berat

Lancia musa Kamio Automatike e sapo ardhur nga zvicra����

4 050 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Today 20:28 Makina , Tiranë

SUUUPER OKAZION..MITSUBISHI nafte 2.0, 7 VENDE motorr GOLF5

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Today 20:28 Makina , Tiranë

OKAZION Mercedes Benz E 350 CDI Full Opsion look Amg

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 20:22 Makina , Tiranë

Golf 7 viti 2015 full option,automat, 2.0 TDI,navi,14500 eur

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Today 20:19 Makina , Vlorë

Golf 5 1.9 viti 2007

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 20:19 Makina , Tiranë

Navigator Android 10.1 për Mercedes w204, 2GB RAM + 32GB ROM

199 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 20:19 Makina , Tiranë

*** VW GOLF 5 1.9 TDI -06 super gjendje***

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 20:16 Makina , Lushnjë

VW GOLF 5 , 1.9 NAFTE , 6 MARSHE, VITI 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 20:16 Makina , Tiranë

Golf 5 naft 1.9 viti 2007 Manuale

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Jeni duke kërkuar për Golf 5 në shitje? Shiko njoftimet për Golf 5 nëshitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Golf 5 në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit Golf 5 në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Njoftime për Golf 5 në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Golf 5 në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Golf 5, Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Golf 5 që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Golf 5 ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Golf 5 ne Shitje


Keni Golf 5 që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Golf 5 shpejt dhe lehte.


To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information