Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf IV - Makina Të gjitha në Shqipëria

BMW , 4
Kia , 3
Ford , 2
Opel , 2
Aixam , 1
Audi , 1
Fiat , 1
Honda , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1
Renault , 1
Volvo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf IV,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj golf IV Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 01:16 Makina , Librazhd

Shitet per arsye emigrimi

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 01:15 Makina , Tiranë

Okazionnnn AUDI A6 ALLROAD Quattro 3.0 BiTDI 313 HP

17 000 EUR Çmimi me zbritje

21 Sht 19:48 Makina , Korçë

Golf IV

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 15:54 Makina , Tiranë

Rent Car +355692153551 (makina me qera)

77 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 15:54 Makina , Tiranë

Super OKAZION Tuareg 3.0 diesel

4 555 EUR

18 Sht 16:29 Makina , Fier

Honda Jazz AUTOMATIKE ���� ��

11 110 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 13:00 Makina , Berat

Golf IV

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 21:56 Makina , Lezhë

Golf 4 ( IV ) TDi me i te kuqe

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Qer 15:33 Makina , Tiranë

Golf IV - Benzine+Gaz - 2003 - Tek dere

295 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 14:52 Makina , Berat

Shitet,dhe mund te nderrohet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 17:41 Makina , Durrës

GOLF IV - SHITET OSE NDERROHET ME W202

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Pri 09:57 Makina , Pogradec

Shitet GOLF 4 TDI DI TE KUQE

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Pri 09:57 Makina , Fier

Golf 4 1.9 Naft TD(I) 2003

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 17:40 Makina , Tiranë

Golf IV

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 15:57 Makina , Tiranë

Shitet golf 4 IV 1.6 sr

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 00:33 Makina , Tiranë

shitet golf IV

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Mar 01:08 Makina , Tiranë

Okazion Reno LAGUNA 1.9 (nafte)

12 500 LEK Çmimi me zbritje

28 Mar 19:22 Makina , Tiranë

Shitet GolfIV

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Mar 09:56 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 4 AUTOMAT

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 14:41 Makina , Durrës

Shitet Golf IV

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 01:15 Makina , Krujë

Golf IV

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 13:51 Makina , Durrës

‼️Golf IV‼️

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 13:48 Makina , Tiranë

SHITET GOLF IV TEK DER 1.6 SR BENZIN GAS

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Shk 13:50 Makina , Tiranë

VW Golf IV portobagazh 1.9 naft

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Shk 19:24 Makina , Fier

Shitet Golf 4

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Shk 13:17 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 4

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Shk 21:40 Makina , Berat

Golf IV

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 11:51 Makina , Përmet

Golf IV 1.6 Benzin

200 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 22:06 Makina , Mat

Golf IV benzin/gaz 1.6 sr

2 200 EUR

27 Dhj 18:39 Makina , Tiranë

����OKAZION���� GOLF IV. 1300 EURO☑️

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 16:43 Makina , Kukës

GOMA VERE 275 45 21

550 EUR

26 Dhj 16:43 Makina , Kukës

BMW 745i 4.4 V8

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 13:13 Makina , Tiranë

Golf IV 2.0 benzin/gaz

2 399 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Nën 12:27 Makina , Tiranë

Golf IV 2002 2.0 benzin/gaz

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Nën 20:02 Makina , Elbasan

Golf IV

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Tet 14:52 Makina , Elbasan

Golf IV

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Tet 04:05 Makina , Tiranë

Golf IV

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Sht 10:59 Makina , Vlorë

Shitet

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 11:53 Makina , Tiranë

Golf IV shitet

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 20:53 Makina , Tiranë

Shitet Golf 4 IV TDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 21:46 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Patrol

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 12:41 Makina , Tiranë

Golf IV

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 09:40 Makina , Kukës

Golf IV,TDI

2 600 EUR

13 Sht 09:59 Makina , Tiranë

GOLF IV

2 117 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Sht 22:51 Makina , Tiranë

Golf IV

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Gush 14:52 Makina , Tiranë

Shitet

1 998 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 10:56 Makina , Tiranë

Shitet golf IV

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Gush 17:57 Makina , Tiranë

***********OKAZION****** 1600E

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 13:54 Makina , Tiranë

❌Shitet okazion❌

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Korr 19:46 Makina , Tiranë

Shitet Golf 4 IV

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf IV | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf IV në kategorinë Makina | Seat
  • Golf Iv në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Tiguan
  • golf IV në kategorinë Makina | VW Volkswagen | T4
  • Golf IV në kategorinë Makina | Ford | Focus
  • Golf iv në kategorinë Makina | Suzuki | Vitara
  • GOLF IV në kategorinë Makina | Mazda | 5
  • golf IV në kategorinë Makina | Volvo
  • Golf IV në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | S 350 | S-Class
  • Golf IV në kategorinë Makina | Fiat | Punto
  • Golf iv në kategorinë Makina | Renault | Clio

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione