fiat grande punto | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Fiat , 1059
Opel , 10
Audi , 5
Ford , 4
Toyota , 3
BMW , 2
Smart , 2
Hyundai , 1
Lancia , 1
Mazda , 1
Nissan , 1
Porsche , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fiat grande punto,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj fiat grande punto Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:20 ,

Fiat 1.3 Nafte Automatike Viti 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:18 ,

Fiat Grande Punto 1.2 Gaz+Benzine Viti 2008 Manuale

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:08 ,

Fiat grande pundo 1.3 nafte multijet manual shira

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:08 ,

Fiat grande punto 1.3 disel multijet manual shira

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:06 ,

Shitet Body Kit S class 2016 1500 euro

1 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:04 ,

Fiat Grande Punto Viti 2007

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:02 ,

Shitet ose nderohet.

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:18 ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 Multijet Nafte

3 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:16 ,

Fiat Grande Punto 1.3 Nafte Multijet--Viti 2011--Euro 5

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:05 ,

Fiat Grande Punto 1.4 Benzin-Gaz

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:01 ,

Shiet fiat

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:56 ,

Grande punto 1.3 mjt

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:49 ,

Okazion Hyundai Santa Fe 2014 4WD

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:38 ,

MERCEDES BENZ E 280 CDI PERFEKT

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:38 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE + GAZ AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:38 ,

NISSAN QASHQAI 2.0 NAFTE 4X4 AUTOMATIK PERFEKT

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:37 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D4D NE GJENDJE PERFEKTE

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:37 ,

VOLVO S40 2.5 BENZINE GAZ IMPIANT PRINS PERFEKTE

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:37 ,

FORD FOCUS 2013 1.0Turbo START/STOP 59.000 KM PERFEKT

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 22:33 ,

Fiat grande punto 2007 1.3 nafte

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:45 Dyqani ,

Fiat grande punto 1.3Nafte 2006 gjendje perfekte

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:24 Dyqani ,

OKAZION!!!FIAT GRANDE PUNTO 1.1 BENZINE VITI 2006

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:08 Dyqani ,

FIAT GRANDE PUNTO, VITI 2010, MANUALE,MOTORR 1.4 BENZINE+GAZ

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:07 ,

Volkswagen Tiguan 2014 4Motion 4x4

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 21:04 ,

❌❌❌FIAT GRANDE PUNTO❌❌❌

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:36 ,

Fiat Grande Punto 1.3 Nafte

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:15 ,

Fiat grande punto

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:44 ,

Fiat Grande Punto 1.3 Nafte 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:34 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:34 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:33 Dyqani ,

FIAT GRANDE PUNTO, VITI 2009, MANUALE, MOTORR 1.3 NAFTE

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:33 ,

Fiat Grande Punto Automatike 1.3 Nafte Viti 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:30 ,

Fiat Grande Punto Evo 1.3 naft 2011 - 3500€ diskutushem.

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:57 ,

Shitet/Nderrohet Fiat Grande Punto 1.4 Benzine

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:53 ,

Fiat Grande Punto Evo 2012

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 15:53 ,

Fiat Grande Punto

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:06 Dyqani ,

Fiat Punto Evo 1.3 Diesel Automat -07

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:15 ,

Fiat Grande Punto 1.4 Benzin Viti 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:06 ,

Fiat Punto 1.3 Diesel 2010

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:05 ,

OKAZION FIAT GRANDE PUNTO BENZIN GAZ METAN 1,2 VITI 2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:44 Dyqani ,

Fiat Grande punto 1.3 nafte ❗️2200€❗️

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:17 ,

Fiat Grande Punto 1.3 nafte 2007

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:43 ,

Fiat Grande Punto 1.3 Naft

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:31 ,

grande punto

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:26 ,

Fiat grande punto 2009 automat gjendje prefekte

37 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:04 ,

Fiat Grande punto

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:38 Dyqani ,

FIAT GRANDE PUNTO

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:24 ,

FIAT GRANDE PUNTO ZVICRA����

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:05 ,

Fiat Grande Punto 1.3 Naft 2006 Viti

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:54 ,

"Fiat Grande Punto 1.3 Automatike viti 2006✅

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fiat grande punto | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione