Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf ne Shitje | Shiko Njoftimet per Makina ne shitje

VW Volkswagen , 38195
Mercedes-Benz , 1727
Audi , 648
BMW , 380
Ford , 320
Volvo , 181
Toyota , 149
Opel , 147
Fiat , 119
Land Rover , 111
Peugeot , 86
Seat , 64
Renault , 64
Citroën , 51
Smart , 46
Nissan , 43
Porsche , 36
Škoda , 32
Mitsubishi , 24
Hyundai , 23
Acura , 21
Dodge , 20
Jeep , 18
Alfa Romeo , 17
Jaguar , 17
Mazda , 16
GMC , 16
MINI , 14
Kia , 12
Honda , 12
Lancia , 11
Great Wall , 10
Saab , 10
Chevrolet , 10
Chrysler , 9
Suzuki , 7
Ssangyong , 7
Grecav , 7
Alpina , 6
Cadillac , 5
Hummer , 4
Rover , 4
Aixam , 4
Artega , 3
Subaru , 3
Ferrari , 3
TVR , 2
BAIC , 2
Wartburg , 2
Buick , 2
DeTomaso , 2
Zastava , 2
Bugatti , 2
Daihatsu , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
MG , 1
Infiniti , 1
UAZ , 1
Bentley , 1
Tata , 1
Maybach , 1
Lifan , 1

Gjej njoftime për Golf në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Volkswagen Golf në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Golf ne shitje me ofertat me te mira.Sot 12:31
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
06 Dhj 17:03
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet GOLF7

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:36
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

VOLVO XC60 2.4 nafte D4 Automat 13 ������������

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:34
Linku:
Dyqani Makina , Fier

‼️OKAZION SOT E550 FULL PANORAMIC ‼️

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 22:28
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 12:51 Makina , Korçë

Shitet clk w208 2.0 benzin-gas ne leje

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:50 Makina , Korçë

Okazion Shitet clk w208 2.0 benzin-gas ne leje

2 400 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:49 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 Makina , Tiranë

Super Okazion Ford Kuga Escape 1.6 Benzine Automat -16

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 Makina , Durrës

AUDI A4 2.0 BENZIN 2010 S-LINE SUPER GJENDJE

8 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 Makina , Tiranë

GLC 220 NAFT COUPE 2020 FULL OPSION

47 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:46 Makina , Fier

PASSAT 2.5 BENZIN+GAZ 2014 SUPER GJENDJE

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:46 Makina , Tiranë

POLO 1.2 NAFT 2012 GTI SUPER GJENDJE

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:46 Makina , Tiranë

VELAR 3.0 NAFT 2019 FULL OPSION

52 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:46 Makina , Sarandë

shitet+ndërrohet

7 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:45 Makina , Tiranë

��������vw golf 6+ 1.6 tdi bluemotion automat 7300€��������

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:45 Makina , Tiranë

FIAT BRAVO 1.6 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

3 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 Makina , Tiranë

TIGUAN 2.0 BENZIN 2014 SUPER GJENDJE

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:45 Makina , Tiranë

SPORT 3.0 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION

30 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:45 Makina , Tiranë

Shitet/ nderrohet audi a4 2.0 tdi

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 Makina , Vlorë

2015 Volvo S60 AWD benzine/gaz

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:44 Makina , Durrës

❇️ OPEL MERIVA AUTOMATIKE 1.6 BENZINE ❇️

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:44 Makina , Durrës

♨️ VW GOLF 6 AUTOMAT 2.0 TDI ♨️

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:44 Makina , Durrës

�� GOLF 5 2.0 NAFTE 2006 ��

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:44 Makina , Tiranë

C 220 NAFT 2013 FULL OPSION

12 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:44 Makina , Tiranë

BMW 528 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 12:44 Makina , Fier

BMW 528 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE

11 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:44 Makina , Tiranë

C 220 NAFT 2013 FULL OPSION

12 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:44 Makina , Tiranë

Ford Kuga 4x4 2011 Automat Nafte Full Options

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:43 Makina , Tiranë

POLO 1.4 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

3 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 Makina , Tiranë

GOLF 5 BI-XENON AUTOMATIK

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 Makina , Tiranë

GLC 250 NAFT 2017 SUPER GJENDJE

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:42 Makina , Tiranë

E 250 NAFT 2016 FULL OPSION

14 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 Makina , Berat

BMW 650i BENZIN 2014 FULL OPSION

25 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:42 Makina , Durrës

Golf 7 OKAZION !!!

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:42 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:41 Makina , Tiranë

VELAR 2.0 NAFT 2018 FULL OPSION

42 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:41 Makina , Tiranë

BMW X5 3.0 NAFT 2021 FULL OPSION

64 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 12:41 Makina , Tiranë

AUDI Q8 50TDI 3.0 NAFT 2020 FULL OPSION

74 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 12:41 Makina , Fier

CLS 550 BENZIN 2013 SUPER FULL OPSION

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:40 Makina , Tiranë

GL 550 AMG BENZIN+GAZ 2011 FULL OPSION

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:40 Makina , Tiranë

B 200 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

4 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:40 Makina , Tiranë

CLA 2.0 NAFT 2015 SUPER GJENDJE

15 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:40 Makina , Tiranë

***OKAZION*** Voklswagen Golf 6 2.0 TDI Automatik 2011

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 Makina , Fier

PEUGOT 308 1.6 BENZIN 2011 AUTOMAT

4 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:39 Makina , Fier

PEUGOT 3008 2.0 NAFT 2013 SUPER GJENDJE

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:37 Makina , Tiranë

VW Caddy 1.9 nafte 2010

6 790 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:36
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

VOLVO XC60 2.4 nafte D4 Automat 13 ������������

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN GOLF 6 TEAM HIGHLINE 2.0 TDI BLUEMOTION -12

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:35
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Mercedes C 220 cdi AUTOMAT SW 06 nga ZVICRA ����������

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 Makina , Tiranë

VW GOLF V

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:33
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:33
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:31 Makina , Mallakastër

Golf 6 2.0 naft Manual 2010

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:31
Linku:
Makina , Tiranë

❌Okazion Golf 6❌

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar për Golf në shitje? Shiko njoftimet për Golf 5 nëshitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Golf në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit Golf në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Njoftime për Golf ne shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Golf në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Golf, Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Golf që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Golf ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Golf ne shitje


Keni Golf që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Golf shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione