golf 5 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

VW Volkswagen , 9908
Audi , 247
BMW , 188
Ford , 141
Toyota , 73
Opel , 66
Fiat , 54
Peugeot , 53
Citroën , 40
Land Rover , 29
Renault , 28
Smart , 23
Volvo , 21
Nissan , 18
Seat , 17
Porsche , 14
Škoda , 13
Jeep , 12
Hyundai , 11
Dodge , 11
Jaguar , 10
Mitsubishi , 10
Mazda , 8
Honda , 7
Lancia , 7
MINI , 6
Ssangyong , 6
Chevrolet , 5
Dacia , 3
Kia , 3
Chrysler , 2
Cadillac , 2
Acura , 2
Lincoln , 2
Saab , 2
Aixam , 2
Isuzu , 1
TVR , 1
Wartburg , 1
DeTomaso , 1
Maserati , 1
MG , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 5,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 5 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:47
Linku:
,

bmw x5 Benzin-Gaz sapo targuar!! Nderrohet

Historiku i makinës

9 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Tet 16:40
Linku:
Dyqani ,

U SHIT FLM ‼️

Historiku i makinës

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:56
Linku:
,

Golf 5 automat 2.0

Historiku i makinës

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:47
Linku:
,

Ford Fiesta Automat

Historiku i makinës

5 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 03:40 ,

↪ BMW X1 180d xDrive ↩

Historiku i makinës

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:40 ,

�� Mercedes C220 Blueff Avant ��

Historiku i makinës

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:36 ,

Mercedes benz B class

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:26 ,

�� Citroen Nemo Imjant BRC��

Historiku i makinës

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:25 ,

Mercedes benz B200 benzin-gaz

Historiku i makinës

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:21 ,

�� Golf 5 Automat 1.9��

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:34 Dyqani ,

Audi A3 Sedan Prestige 2.0 TFSI Quattro

Historiku i makinës

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:15 ,

BMW X5 3.0 Nafte 2015 3.5Xdrive M Power Package

Historiku i makinës

30 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:45 ,

GOLF 4 1.9TDI OKAZION!!!

Historiku i makinës

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:05 ,

Golf 4--1.9 nafte

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:06 ,

golf 2 pa letra fare

Historiku i makinës

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:01 ,

Golf 6 2012 2.5 ose Ndrrohet

Historiku i makinës

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:50 ,

TIGUAN 4X4

Historiku i makinës

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:49 ,

Mercedes Benz C300

Historiku i makinës

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:49 ,

E350 Benzin Gaz ose Ndrrohet

Historiku i makinës

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:49 ,

E550 Benzin Gaz ose Ndrrohet

Historiku i makinës

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:49 ,

Golf 5 Automat

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:49 ,

X5 Benzin Gaz

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:49 ,

Nissan Qashqai Shitet Ndrrohet

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:39 ,

Shitet Golf 5

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:33 ,

Vw Golf 6 VI Cdi 2011

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:31 ,

Golf 4 Nafte

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:19 ,

OKAZION !!! Shitet Golf 6 2012 (Benzin+Gaz Fabrike)

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:16 ,

PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFT 2012

Historiku i makinës

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:15 ,

Shitet ose kembehet

Historiku i makinës

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:15 ,

GOLF 7 GTI 2017

Historiku i makinës

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 23:14 ,

BMW 530d 2008

Historiku i makinës

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:11 ,

VW GOLF 4 TD (i) 2003

Historiku i makinës

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:10 ,

Mercedes-Benz CLK 240 v6 Automat Benzine-Gaz

Historiku i makinës

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:08 ,

Bmw 528 xi B/Gaz

Historiku i makinës

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:01 Dyqani ,

Porsche Panamera 3.6 PDK fulll

Historiku i makinës

17 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:01 ,

Mercedes-Benz S320 2008/LOOK 63 AMG 2012

Historiku i makinës

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:01 ,

Okazion! Toyota Celica 1.8 vvti

Historiku i makinës

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:00 ,

Golf 5. Plus

Historiku i makinës

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:59 ,

Golf 5 shitet

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:53 Dyqani ,

OKAZION C 250 v6 7g Jo 4 matik

Historiku i makinës

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 5 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione