Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota yaris ne Shitje | Njoftimt per Makina ne Shitje

Toyota , 5068
Audi , 176
Ford , 70
BMW , 65
Land Rover , 41
Peugeot , 35
Opel , 28
Volvo , 22
Nissan , 16
Fiat , 16
Hyundai , 14
Smart , 13
Porsche , 13
Citroën , 12
Mitsubishi , 11
MINI , 10
Seat , 9
Renault , 6
Jeep , 6
Daihatsu , 5
Hummer , 4
Kia , 4
Honda , 4
Suzuki , 3
Škoda , 3
Lancia , 3
Acura , 2
Subaru , 2
Chevrolet , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
Chrysler , 1
Cadillac , 1
Jaguar , 1
Rover , 1
Dodge , 1
Artega , 1
MG , 1
Aixam , 1

Gjej njoftime për Toyota yaris në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Toyota yaris në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Toyota Rav-4, Toyota Yaris, Toyota Corolla, Toyota Prius, Toyota Camry, Toyota Avalon dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Toyota yaris ne shitje me ofertat me te mira.Sot 09:07
Linku:
Makina  ·  MG  ·  ZS  ·  Durrës

MG ZS LUXURY 1.0 Benzin 2023 Automat Full Option

17 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:41
Linku:
Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

Peugeot208/diesel/makina me qera/

35 EUR / muaj

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 13:47
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyta Yaris

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:19
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC AMG LINE ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:27
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy maxi 2016 2.0 sapoardhur

15 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:27
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy maxi 2016 2.0 sapoardhur

15 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:27 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

Shitet/Nderrohet*Nisan Qashqai 2011•Gaz/Benzinë 1.6 *

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:24 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota Yaris

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:24 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:22 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Vlorë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:13 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Kavajë

TOYOTA YARIS 1.4 DIESEL AUTOMAT VITI 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:07
Linku:
Makina  ·  MG  ·  ZS  ·  Durrës

MG ZS LUXURY 1.0 Benzin 2023 Automat Full Option

17 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:07 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Shitet

10 500 EUR

Online
Sot 09:03 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Shitet Toyota Yaris

2 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 08:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E 350 BENZIN/GAZ FULL‼️ MUNDESI NDRRIMI!!

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Online
Sot 08:43 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota Yaris 1.4 D-4D Automat

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 08:39 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota Yaris Motorr 1.4 Naft AUTOMAT Sapo Ardhur 2008

5 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:39 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

TOYOTA YARIS 2014 HYBRID / BENZINE 1.5 Automatike

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:38 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE "MANUAL'' 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:37 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA 1.3 BENZIN GAZ AUTOMAT 2007

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:35 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota Yaris 2006 1.4 Nafte Manual

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 400  ·  Durrës

MB S 400 Hybrid SuperFull Options

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:35 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Okazion VW Golf 6 2.5 Benzin Automat

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 55 AMG  ·  Durrës

Okazion Mercedes Ml 550 4Matic �� AMG Line ��

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Okazion VW Tiguan R line

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Vlorë

TOYOTA YARIS VITI: 2011 FACELIFT ✅️1.4 D4-D ✅️6 MARSHA/����

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:33 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Kavajë

Okazion Q7 2014 Tdi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Vlorë

TOYOTA YARIS HYBRID��VITI 2014 ✅️KAMBIO AUTOMATIKE ��������

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:33 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Vlorë

TOYOTA YARIS 1.5 HYBRID��2019 AUTOMATIK ��GR EDITION ����

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:33 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

Audi Q7 S line Benzin Gaz Princ 100% ��

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33
Linku:
Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 1.4 diesel automatik

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:32 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 S line SuperCharged 333hp Kanadez

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Vlorë

TOYOTA AURIS 1.4 DIESEL D-4D ✅️E SAPOARDHUR ✅️PERFEKTE!

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:32 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Range Rover Evoque Dynamic Premium

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:35 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Pjese kembimi Rav 4

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:05 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

toyota yjaris

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:05 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

toyota yaris

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 450 AMG  ·  Tiranë

GLE 3.0 BENZIN 2021 FULL OPSION

58 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:40 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Yaris 1.5 benzin/hybrid 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 23:26 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Dibër

Volvo XC60 2.4 Naftë - Sapo ardhur nga Zvicrra ��������

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E CLASS 220 NAFT (EVO)AUTOMATIKE 227.000 KM��������

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:08 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota Yaris 1.4 Naft

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:04 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Vlorë

Toyota Yaris 1.4 Nafte 2010. 6+1 Marsha

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:21 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Kukës

Sapo Ardhur nga Zvicrra ���� - Automat 4 x 4 - Me Dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

XC60 2.4 Naftë - Automat - Sapo Ardhur nga Zvicrra����

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:19 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Kukës

Shitet 8600 € - XC60 2.4 Naftë - Automat - Zvicrra ��

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tropojë

Sapo ardhur nga Zvicrra ���� Automat - 4 x 4 - Me dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:17 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Malësi e Madhe

Sapo Ardhur nga Zvicrra ���� - Automat 4 x 4 - Me dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:17 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 2.4 Naftë Automat-Sapo ardhur nga Zvicrra��������

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:11 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

���� 2015 - Audi A6 2.0 TDI S-line (235HP)����

21 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:39 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Toyota Yaris 1.33 Benzin Manual 2010

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:19 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

SHITET TOYOTA YARIS AUTOMAT

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:53 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Fier

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 TURBO FULL BLACK MAT 4X4

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Jeni duke kërkuar për Toyota yaris në shitje? Shiko njoftimet për Toyota yaris në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Toyota yaris në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit Toyota yaris në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Njoftime për Toyota yaris ne Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota yaris në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Toyota yaris,Toyota Rav-4, Toyota Yaris, Toyota Corolla, Toyota Prius, Toyota Camry, Toyota Avalon dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Toyota yaris që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Toyota yaris ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Toyota yaris


Keni Toyota yaris që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Toyota yaris shpejt dhe lehte.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione