Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë të tjera për Bujqësi në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë


Makina të ndryshme bujqësore të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni gjithçka që ju duhet për bujqësi në MerrJep.al. Pjesë të ndryshme për traktorë dhe makina lidhëse si frez, plug, makina korrëse, korrëse bari, Autokombajne, dhe pjesë të tjerë për të punuar tokën. Shikoni njoftimet dhe gjeni ofertën ideale.


Blej dhe shit pajisje të ndryshme për Traktorë dhe për mjete tjera bujqësore. Nëse posedoni Traktorë, Kombajne, Frez, Plug nga markat e ndryshme apo pjesë për këto ju mund ti shisni në MerrJep.al.Sot 11:19
Linku:
Të tjera , Durrës

Shkulese Patatesh

Shitësit të Besuar
Sot 11:19
Linku:
Të tjera , Durrës

Bot Sperkatje Me Rrota me krahe

Shitësit të Besuar

Sot 11:35 Dyqani Të tjera , Durrës

Plug Automatik 4 vesh

Shitësit të Besuar
Sot 11:29 Të tjera , Durrës

Lemken Opal 110 4 vesh Rrotullues

Shitësit të Besuar
Sot 11:29 Të tjera , Durrës

Riper me rrul mrapa 11Kunja

Shitësit të Besuar
Sot 11:23 Dyqani Të tjera , Durrës

Vaj Origjinal JOHN DEERE

Shitësit të Besuar
Sot 11:21 Të tjera , Elbasan

Plug 3 vesh terra

1 100 LEK

Sot 11:19 Të tjera , Durrës

Bot sperkatje 500L turbine

Shitësit të Besuar
Sot 11:19
Linku:
Të tjera , Durrës

Bot Sperkatje Me Rrota me krahe

Shitësit të Besuar
Sot 11:19
Linku:
Të tjera , Durrës

Shkulese Patatesh

Shitësit të Besuar
Sot 11:19 Të tjera , Durrës

Hedhese Plehu KVERNELAND VICON ‼️

Shitësit të Besuar
Sot 10:22 Të tjera , Kukës

Maschio 3m

Sot 10:22 Të tjera , Kukës

Hudhse plehu

400 EUR

Sot 10:22 Të tjera , Kukës

Greirse Bari

Sot 10:22 Të tjera , Kukës

sitem. plus Laktofriz 620l

Sot 10:21 Të tjera , Kukës

Mikser vetlevizes 2,1 kubik

Sot 10:21 Të tjera , Kukës

Korp J.Dire,Deutz

1 500 EUR

Sot 10:21 Të tjera , Kukës

Sistem Westfalia 2x6

13 500 EUR

Sot 10:20 Të tjera , Kukës

Kos Fella 1,85m

1 300 EUR

Sot 10:20 Të tjera , Kukës

Gaspardo 520

Sot 10:19 Të tjera , Kukës

Bari Elektrik

Sot 10:16 Të tjera , Kukës

Ciklon 500l

Sot 10:14 Të tjera , Kukës

Grirse Bari

Sot 10:14 Të tjera , Kukës

Fiat Fiatagri 80-90

Sot 10:13 Të tjera , Kukës

Mikser per perzirje te Plehut

Sot 10:13 Të tjera , Kukës

Tank qumshti 1050l

1 700 EUR

Sot 10:12 Të tjera , Kukës

Mishelator 8,5 kubik

5 300 EUR

Sot 10:12 Të tjera , Kukës

Cistren 4200l

Sot 10:12 Të tjera , Kukës

Kos Deutz 2.19

1 450 EUR

Sot 10:11 Të tjera , Kukës

Vakum Pump


Keni nevojë për Traktorë apo pjesë të tjera për bujqësi? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, në mesin e mijëra njoftimeve ju mund ta gjeni atë që po kërkoni duke i filtruar njoftimet apo duke kërkuar për mjetin e caktura në kutinë e kërkimit.


Të gjitha mjetet për bujqësi në një vend


Gjeni ofertat më të mira për makinerit bujësore në Shipëri. Shikoni njoftimet për mjete të ndryshme si Goma për Traktorë (Kleber, GoodYear, Petlas etj), Freza, Plug dhe pjesë për to, Kabina për Traktorë, Kosa për Traktorë, Pompa nafte, Hidralulike të ndryshme dhe shumë pjesë tjera që ju nevojiten për bujqësi. Blej Traktorë dhe pjesë të tjera online në tregun më të madhë - MerrJep.al.


Nëse posedoni makineri bujqësore nga markat e ndryshme si John Deere, Fiatagri, Welger, Gallignani, Deutz Fahr, Fiat, Fendr Farmer, Massey Ferguson, dhe të tjera, ju mund ti shisni ato shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al. Krijoni njoftime tani dhe shit Traktorë apo mjete tjera bujqësoreNë fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione