Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Laptop në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acer , 1
Acer , 584
Apple , 1354
Apple , 1
Microsoft , 1
Asus , 548
Dell , 1043
Dell , 1
Lenovo , 1
Lenovo , 921
Toshiba , 224
Compaq , 54
LG , 15
Samsung , 146
Panasonic , 2
Sony , 137
LG , 1

Laptop nga markat e ndryshme të përdorur apo të ri në shitje. Shiko mijëra njoftime për laptop Apple, laptop HP, Asus, Dell, Lenovo, Toshiba, Compaq, Samsung, Sony, dhe shumë të tjerë në shitje. Gjej laptopin ideal për ju me çmimet më të volitshme në MerrJep.al.
Sot 11:53 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  K/A series  ·  Elbasan

kompjuter

Shitësit të Besuar
Sot 10:50 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ZBook  ·  Tiranë

Workstation super extrem!!!

759 EUR

Sot 10:50 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion laptop gaming workstation

250 EUR

Sot 10:50 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Macbook pro 15.4 retina !! Okazion

420 EUR

Sot 10:14 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Laptopa

8 000 LEK

Sot 09:57 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo Thinkpad l380 shitet nderrohet

150 EUR Çmimi me zbritje

Sot 08:27 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Durrës

LAPTOP DELL WORKSTATION i7/32GB RAM/256GB SSD/20GB GRAFIKE

58 900 LEK Çmimi me zbritje

Sot 07:47 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Tiranë

Laptop

14 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 19:45 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Apple MacBook Pro shume i shpejte. 2008 .

220 EUR

Dje 19:44 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  ZenBook  ·  Tiranë

Asus Zenbook Flip 14, gjendje super.

170 LEK Çmimi me zbritje

Dje 18:09 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·   ·  Tiranë

Laptop Lenovo Z50-70 i bardhe

13 500 LEK

Dje 17:39 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Tiranë

Laptop shum i vecant

240 EUR

Dje 17:39 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Ultrabook  ·  Tiranë

Okazion urgjent kete jave vetem!!!!

199 LEK

Dje 17:37 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Tiranë

*OKAZION* ASUS ROG Strix SCAR RTX 3070

1 950 LEK

Dje 14:35 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

LAPTOP ASUS 15.6" ��EDI PHONES ��

99 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 14:34 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

MACBOOK AIR 13" 2019 ��EDI PHONES ��

450 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 12:49 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Tiranë

LENOVO IDEAPAD SLIM 3

Shitësit të Besuar
Dje 12:49 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Macbook Pro

Shitësit të Besuar
Dje 12:49 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

DELL XPS 15 9530

Shitësit të Besuar
Dje 12:49 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Tiranë

ASUS ROG G703G1

Shitësit të Besuar
Dje 12:45 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 5430

Shitësit të Besuar
Dje 12:45 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Tiranë

ASUS ROG STRIX G713PV

Shitësit të Besuar
Dje 12:45 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 3420

Shitësit të Besuar

Nëse dëshironi të bleni laptop të ri apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Eksploro gamën tonë të gjërë të njoftimeve për laptop të ndryshëm nga markat më të njohura në shitje.


Mijëra njoftime për Laptop në shitje


Gjej me mijëra laptop të ndryshëm të ri dhe të përdorur në shitje. Shiko njoftimet për laptop tablet, laptop apple, laptop HP,laptop me oferte, laptop dell, sony, vaio, laptop gaming, laptop asus, laptop compaqtoshiba, thinkpad, Macbook pro, Lenovo, HP Elitebook, dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për laptopin që ju duhet dhe gjej njoftimet që të përshtaten më shumë.


Shit Laptop në MerrJep.al


Posedoni laptop të ndryshë të ri apo të përdorur që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime në mesin e shumë vizitorëve, dhe gjej blerësit e interesuar për laptop.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione