Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

monitor - Laptop/Notebook Të gjitha në Shqipëria

Dell , 24
Lenovo , 21
Apple , 13
Acer , 4
Toshiba , 3
Asus , 2
Compaq , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe monitor,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj monitor Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Korr 12:28 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

ThinkPad i7 i5 & RYZEN 5

11 Korr 12:26 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

Dell Latitude i5 i7 G6 G7 G8 touch

175 EUR

18 Qer 10:46 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lenovo x230 okazion

90 LEK Çmimi me zbritje

08 Qer 22:04 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

2 Laptope Dell

1 LEK

25 Pri 15:46 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Durrës

super lenovo idepad okazion

220 EUR

26 Mar 12:04 Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook  ·  Tiranë

APPLE MACBOOK PRO 11,5/A1398 – (Retina, 15.4-inch)

39 000 LEK

05 Mar 13:32 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  G50  ·  Fier

Laptop LENOVO/Desktop Qori + Monitor ACER

250 EUR Çmimi me zbritje

27 Shk 03:14 Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Shitet macbook pro late 2015 vetem per qark

120 EUR

14 Dhj 05:26 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lenovo legion 5

600 EUR

03 Dhj 13:17 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

lenovo legion 5 2022

1 500 EUR

17 Sht 16:50 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Laptop 4K, DELL XPS 9500, i9

1 399 EUR

10 Gush 16:58 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Vlorë

HP Elitebook 840 G8

700 EUR

31 Mar 11:13 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

ProBook 450 G7

700 EUR

19 Mar 14:21 Laptop/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Laptop Asus i7 + Monitor Dell 22 inch

450 EUR

15 Nën 01:15 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ZBook  ·  Tiranë

SHITET HP ZBOOK 15 G2

399 EUR

04 Nën 20:44 Laptop/Notebook  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Hp COMPAQ + Monitor + Tastiere

50 EUR

07 Sht 14:50 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  HP  ·  Tiranë

HP ZBOOK 15 G2

40 000 LEK Çmimi me zbritje

26 Gush 22:32 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ProBook  ·  Durrës

Laptop, Monitor

17 Gush 19:09 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo ThinkPad X1 Carbon

Shitësit të Besuar
17 Gush 19:09 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Tiranë

Dell Vostro P92G

Shitësit të Besuar
16 Gush 17:32 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

Dell Latitude 6320

125 EUR

Shitësit të Besuar
16 Gush 17:32 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

Dell Latitude E7470

Shitësit të Besuar
16 Gush 17:32 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Tiranë

Lenovo Yoga 370

Shitësit të Besuar
16 Gush 13:22 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

✅Dell Precision 7730

Shitësit të Besuar
16 Gush 13:18 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

✅Dell Precision 7530

Shitësit të Besuar
16 Gush 13:12 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

✅Dell Precision 7530

Shitësit të Besuar
16 Gush 12:31 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

LENOVO X240

Shitësit të Besuar
16 Gush 12:25 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

LENOVO L460

Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj monitor | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione