Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Okazion - Laptop/Notebook Të gjitha në Shqipëria

Apple , 157
Dell , 109
Lenovo , 82
Acer , 53
Asus , 48
Toshiba , 20
Samsung , 16
Sony , 8
Compaq , 3
LG , 1
LG , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Okazion,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Okazion Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:01 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ZBook  ·  Tiranë

Workstation super extrem!!!

759 EUR

Dje 19:01 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion laptop gaming workstation

250 EUR

Dje 19:01 Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Macbook pro 15.4 retina !! Okazion

420 EUR

Dje 17:56 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ZBook  ·  Tiranë

Laptop workstation i9-g11/4K/rtx

790 EUR Çmimi me zbritje

Dje 14:01 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

SUPER OKAZION MABOOK PRO i9 15” 2018

630 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 13:58 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Pavilion  ·  Tiranë

HP Pavilion

350 EUR Çmimi me zbritje

Dje 13:50 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Tiranë

HP 1040 X360 G7

500 EUR

Dje 13:47 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ZBook  ·  Tiranë

ZBook

980 EUR

Dje 13:46 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ZBook  ·  Tiranë

HP Zbook X360 G5

550 EUR Çmimi me zbritje

Dje 13:46 Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

MacBook Air 2017

300 EUR Çmimi me zbritje

Dje 13:44 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lenovo Legion Gaming

700 EUR

Dje 08:10 Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MacBook Pro A1990 viti 2019 ne kuti okazion

700 LEK

22 Korr 18:26 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

Laptop dell insipirion 5520

100 LEK

22 Korr 16:46 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

ThinkPad i7 i5 & RYZEN 5

22 Korr 16:46 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

Dell Latitude i5 i7 G6 G7 G8 touch

175 EUR

22 Korr 16:44 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ZBook  ·  Tiranë

ZBook 15 G5 i7 8th-Gen

580 EUR

22 Korr 12:50 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

❌ LAPTOP ACER SUPER OKAZION 150 MIJE ❌

150 LEK Çmimi me zbritje

22 Korr 08:23 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Tiranë

GAMING LAPTOP LENOVO SUPER OKAZION

290 EUR

19 Korr 22:50 Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MacBook Pro M3 Pro Okazion 512gb/18gb ram

1 800 EUR

19 Korr 15:48 Laptop/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

500 EUR

19 Korr 15:48 Laptop/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

500 EUR

11 Korr 12:08 Laptop/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Fujitsu  ·  Tiranë

LAPTOP LIFEBOOK i5Gen8/256/8 OKAZION!!

200 EUR

07 Korr 17:18 Laptop/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet okazion

500 LEK

05 Korr 20:04 Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

Shitet MacBook Air 2018 - OKAZION

429 EUR

02 Korr 20:13 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

Shitet Laptop DELL Latitude 7280 - OKAZION

150 EUR

29 Qer 00:21 Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Shitet super okazion

220 EUR

28 Qer 22:17 Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Okazion shiten ndrrohen

500 EUR

27 Qer 18:24 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Pogradec

Laptop Dell latitude e6540

150 EUR

23 Qer 13:27 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  HP  ·  Tiranë

SHITET LAPTOP HP

20 000 LEK

22 Qer 14:23 Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Okazion

550 EUR

18 Qer 16:06 Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Okazion

400 EUR

18 Qer 10:46 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lenovo x230 okazion

90 LEK Çmimi me zbritje

15 Qer 17:37 Laptop/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Tiranë

*OKAZION* ASUS ROG Strix SCAR RTX 3070

1 950 LEK

15 Qer 15:08 Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Macbook pro 15 inch 2017 Okazion 450 EURO

450 EUR

14 Qer 23:53 Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Macbook pro 15 inch 2017 Okazion 450 EURO

450 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Okazion | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione