Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Xbox - Laptop/Notebook Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Xbox,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Xbox Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Korr 01:10 Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MacBook Pro A1990 viti 2019 ne kuti okazion

700 LEK

13 Korr 10:10 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

❌ LAPTOP ACER SUPER OKAZION 150 MIJE ❌

150 LEK Çmimi me zbritje

14 Qer 23:53 Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Macbook pro 15 inch 2017 Okazion 450 EURO

450 EUR

03 Dhj 13:17 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

lenovo legion 5 2022

1 500 EUR

04 Nën 17:15 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Pavilion  ·  Tiranë

Laptop HP 655

250 EUR Çmimi me zbritje

27 Tet 09:21 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lenovo Legion 5 2022

1 500 EUR

27 Tet 09:03 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

lenovo legion 5 2022

1 600 EUR

26 Gush 02:49 Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Shkodër

MacBook Pro Mid 2012 + Xbox One S 500GB

455 EUR

03 Korr 10:16 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lenovo Legion 5 2023

1 600 EUR

31 Maj 13:10 Laptop/Notebook  ·  Asus  ·  VivoBook Series  ·  Lushnjë

Asus Vivobook 14Inch Laptop

500 EUR

11 Sht 09:53 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ProBook  ·  Tiranë

Laptop HP okazionnn

200 LEK

11 Sht 09:53 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ProBook  ·  Tiranë

Laptop

200 LEK

11 Sht 09:51 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ProBook  ·  Tiranë

Laptop okazion

200 LEK

10 Sht 22:46 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ProBook  ·  Tiranë

Laptop HP okazionnn

200 LEK

10 Sht 22:46 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ProBook  ·  Tiranë

Laptop HP okazionnn

200 LEK

10 Sht 22:46 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ProBook  ·  Tiranë

Laptop HP okazionnn

200 LEK

10 Sht 22:45 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ProBook  ·  Tiranë

Laptop HP

200 LEK

10 Sht 22:45 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ProBook  ·  Tiranë

Laptop HP

200 LEK

10 Sht 22:45 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ProBook  ·  Tiranë

Laptop HP

200 LEK

25 Mar 16:44 Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  iMac  ·  Shkodër

��Xbox one X

32 000 LEK

18 Shk 17:05 Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  iBook  ·  Shkodër

XBox ONE X

150 EUR

29 Korr 19:04 Laptop/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

XBOX ONE S 1TB

35 000 LEK

01 Sht 13:51 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Compaq  ·  Durrës

Xbox

35 000 LEK

09 Sht 11:30 Laptop/Notebook  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Fier

Shes xbox 360

300 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Xbox | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

xbox xbox xbox 360 xbox xbox Xbox Xbox xbox 360 xbox Xbox

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione