Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Goma ne Shitje | Njoftime per Pjesë këmbimi ne Shitje


Blej Goma në shitje të përdorura dhe të reja. Gjeni Goma nga marka të njohura si Michellini, Continental, Pirelli, Petlas, Matador, Hankook, Kormoran, Bridgestone, Goodyear e të tjera. Goma për verë dhe dimër, si dhe veshje të gomave për borë me çmimet të arsyeshme.Sot 07:37 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZI W 203 R16

400 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 06:19 Goma dhe Bandazhe , Durrës

Disqe lexan 22

300 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 23:59 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Disqe GLE-ML

900 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:59 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Disqe 20

1 200 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:59 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Disqe AMG

850 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:50 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AMG MONOBLOK R17

Shitësit të Besuar
Dje 23:48 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI ORGJINAL Q7 R19

750 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:39 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI RS7 R19

Shitësit të Besuar
Dje 23:07 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINAL B KLASS R17

300 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:26 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI A3.A4.R16

350 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:26 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE BMW M5

550 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:26 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZI 124. 190 R15.

550 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:24 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DSQE BENZ W212 R17

350 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:07 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Goma Kontinental verore

350 EUR

Dje 21:52 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

Audi origjinal 19

60 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 21:50 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Disqe/Goma VW Tiguan

500 EUR


Kërkoni Goma dhe disqe të përdorura dhe të reja në shitje?


Jeni duke kerkuar per Goma per makinen tuaj? Merrjep.al është platforma efektive dhe e duhur për ju. Me mbi 11.000 njoftime për Goma në shitje, ju mund të gjeni ata të cilët i përshtaten makinës tuaj më mirë. Kërkoni për llojin e gomave apo disqeve që ju nevojiten dhe gjeni ofertën ideale.


Goma dimri në shitje


Bëni gati makinën tuaj për dimër me Goma dimri nga markat e njohura si: Michellini, Continental, Pirelli, Petlas, Matador, Hankook, Kormoran dhe shumë tjera që ju mund ti gjeni në MerrJep.al. Blej Goma dimri shpejtë dhe lehtë në tregun më të madh online. Platforma Merrjep.al ju mundëson ju të gjeni edhe paisje tjera si zingjir për goma dhe veshje gomash për borë.


Goma vere në shitje


Gomat janë të dizajnuara që ti përshtaten gjendjes atmosferike në të cilën ju vozisni. Ato janë të përshtatura që të ju japin vozitje komode në kohë të nxehtë me diell. Gjej Goma vere nga markat e njohura dhe vozisni sigurtë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione