Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bmw në Shitje | Makina në Shitje ne Gjithë Shqipërinë

BMW , 22664
Mercedes-Benz , 1299
Audi , 431
Ford , 199
Volvo , 141
Land Rover , 140
Toyota , 98
Opel , 98
Fiat , 66
MINI , 56
Renault , 49
Nissan , 46
Peugeot , 37
Smart , 35
Porsche , 30
Citroën , 28
Seat , 27
Škoda , 24
Mitsubishi , 20
Mazda , 16
Jeep , 16
Alfa Romeo , 15
Jaguar , 15
Chrysler , 11
Hyundai , 11
Rover , 11
Chevrolet , 9
Dodge , 8
Honda , 8
Lancia , 7
Kia , 6
Cadillac , 6
Acura , 6
Saab , 6
Isuzu , 5
Suzuki , 5
Ssangyong , 5
Alpina , 5
Aixam , 4
Subaru , 4
BAIC , 3
MG , 3
Daihatsu , 3
Bentley , 3
Hummer , 2
Ferrari , 2
Dacia , 1
Maserati , 1
Lincoln , 1
Artega , 1
Infiniti , 1
GMC , 1
Tata , 1

Gjej bmw në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko bmw ne shitje të ndryshëm si, BMW X3, BMW X6, BMW Serie 3, BMW M3, BMW M4, BMW Serie 4, BMW serie 5, M 240i, M 340i, dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. bmw ne shitje në GJithë Shqipërinë. Gjej bmw ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. - bmw.18 Mar 21:36
Linku:
Makina , Elbasan

Audi A7 3.0 TDI Exclusive Full Options

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:13
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW X3 28d XDrive ,2015,NAFTE,FULL!!!

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:27
Linku:
Makina , Durrës

OKAZION! BMW 530D F10 Look M Super Gjendje

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:28
Linku:
Makina , Tiranë

BMW Seria7 750xd diesel 400 ps 4 turbo

39 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 13:30 Makina , Elbasan

�� Mercedes S450 ��

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:30 Makina , Elbasan

�� Bmw 530xd ��

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:30 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:30 Makina , Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:30 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga 2017 ��

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:30 Makina , Korçë

����OKAZION BMW XDRIVE M-PAKET FABRIKE 528i VITI 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:30 Makina , Tiranë

AUDI A4 S-LINE

7 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:23 Makina , Tiranë

OKAZION!!! Shitet Bmw Lungo 730 nafte super full !!!

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:22 Makina , Korçë

BMW 525D XDrive Facelift Viti2009 Sapo ardhur nga Zvicra����

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

Okazion

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:16 Makina , Fier

Bmw X5 Panorama

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:16 Makina , Tiranë

Renault Clio 1.2 Benzin

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:14 Makina , Vlorë

BMW 530i Benxin/Gas

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:05 Makina , Tiranë

Hyundai Grandeur 2012 Vetem GAZ FABRIKE

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Makina , Tiranë

E 350 NAFT 2010 SUPER FULL OPSION

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:05 Makina , Tiranë

FORD FIESTA 1.4 BENZIN 2005 SUPER GJENDJE

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:04 Makina , Durrës

C 350 BENZIN 2015 4MATIC FULL OPSION

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Makina , Fier

B 200 NAFT 2008 SUPER GJENDJE

2 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Makina , Fier

SMART FORFOUR 2008 SUPER GJENDJE

2 890 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Makina , Tiranë

TOURAN 1.9 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Makina , Tiranë

BMW X3 3.0 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

5 690 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Makina , Durrës

KIA SPORTAGE 2.0 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:04 Makina , Durrës

JEEP PATRIOT 2.4 BENZIN+GAZ 2012 SUPER GJENDJE

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Makina , Durrës

GL 350 BLUETEC 2012 FULL OPTION

13 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:58 Makina , Durrës

❌ Bmw Seria 3 Stage 1, 316 Nafte, Facelift,

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:58 Makina , Durrës

❌️BMW 530D, Automatik

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:58 Makina , Fier

AUDI A5 2.7 NAFT 2010 SUPER GJENDJE

6 890 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:58 Makina , Tiranë

AUDI A6 3.0 NAFT 2015 (S-LINE) 4MATIC FULL OPSION

15 690 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:58 Makina , Durrës

AUDI Q5 2.0 BENZIN 2012 QUATTRO FULL OPSION

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:58 Makina , Durrës

CHERVOLET AVALANCHE 3.2 BENZIN+GAZ 2007

10 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:58 Makina , Fier

AUDI A6 3.0 BENZIN 2013 SUPERCHARGER FULL OPSION

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:58 Makina , Fier

��OKAZION�� E 350 BENZIN 2012 FULL OPSION

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:58 Makina , Fier

EVO 200 NAFT 2008 AUTOMATIK

6 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:57 Makina , Tiranë

Audi A8

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:55 Makina , Korçë

BMW SERIA 5, 3.0, BENZINE, ZVICRA

12 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:55 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLA 45AMG viti 2015

26 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:55 Makina , Tiranë

2020 Volkswagen Touareg - 3.0 TDI Diesel

50 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:55 Makina , Tiranë

X5 Individual 35d 2016 , M-Package !!!

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 12:55 Makina , Shkodër

E 220 NAFT 2010 AVANTGARDE

9 690 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 Makina , Tiranë

Okazione Audi A4 Quattro 4.0 Nafte ���� 18.000€ 0696999909

18 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:52 Makina , Lushnjë

Fiat Grande Punto Evo 1.4 Benzin Gaz 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:52 Makina , Lushnjë

Shitet Ford Focus 1.6 nafte 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:52 Makina , Korçë

Bmw 525i, look M, zvicra

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:52 Makina , Tiranë

bmw x4 2015

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:52 Makina , Lushnjë

Ford Focus 1.6 Nafte 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:49 Makina , Tiranë

BMW X6 M PERFORMANCE 3.5 bi Diesel .

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 250 Cdi Automat 2009

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:48 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 220 Cdi Automat 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 Makina , Durrës

BMW X5 3.5xD TwinTurbo

31 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për bmw ne shitje? Shiko njoftimet për Bmw M5 ne shitje dhe gjej bmw me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej bmw ne Shitje


Eksploro njoftimet për bmw ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko bmw ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Bmw M5, BMW X3, BMW X6, BMW Serie 3, BMW M3, BMW M4, BMW Serie 4, BMW serie 5, M 240i, M 340i, dhe shumë bmw ne shitje të tjerë Kërko Bmw M5 ne shitje dhe gjej atë që të duhet.


Krijo Njoftime për bmw


Keni bmw që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për bmw ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për bmw të ndryshme. Shpërndaj njoftime bmw ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

Kërkime të ngjashme

bmw Bmw Bmw Bmw Bmw Bmw x5 bmw bmw Bmw x5 Bmw

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione