Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Imobiliare dhe vendbanime Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Maj 16:42
Linku:
Shtëpi , Sarandë

SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË KSAMIL

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 14:14
Linku:
Apartamente , Tiranë

3+1+Depo per shitje te 21 Dhjetori

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 05:20
Linku:
Apartamente , Gjirokastër

SHITET APARTAMENT BANIMI GJIROKASTER

6 200 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140

Sot 14:58 Tokë/Fusha dhe farma , Elbasan

LLIXHAT ELBASAN 1800 m2

2 000 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 14:52 Apartamente , Lezhë

Shitet Shengjin

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Sot 14:36 Apartamente , Tiranë

Shitet Ap. 3+1+2 ne tek Univers Europian Tiranes

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 14:36 Shtëpi , Tiranë

shitet 2+1 kompleksi mangalem

114 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:36 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1.

Numri i dhomave: 2
Sot 14:36 Shtëpi , Lezhë

Shtepi ne shitje

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:36 Apartamente , Durrës

apartament ne shitje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 14:36 Apartamente , Durrës

apartament ne shitje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 14:36 Apartamente , Durrës

apartament ne shitje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 14:36 Apartamente , Tepelenë

Okazion

30 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
Sot 14:36 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Berxulle tirane

60 EUR

Sot 14:36 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 , Bulevardi Zogu I

240 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:36 Shtëpi , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Gjiri I Lalezit

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 14:36 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 LTE BULEVARDI MIGJENI

113 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:36 Apartamente , Durrës

hyrje ne shitje

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:36 Shtëpi , Tiranë

Apartament 1+1 ne Don Bosko !

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 14:36 Vila , Tiranë

Shitet Toke 500 m2

5 EUR

Sot 14:36 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE VILA L, ASTIR

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 14:36 Shtëpi , Vlorë

Shtepi pushimi

40 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Sot 14:36
Linku:
Apartamente , Fier

Apartament luksoz 2+1 ne Qender te Fierit

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:35 Apartamente , Vlorë

Shitet 1+1, Rr Gjergj Araniti, L Pavarësia, Vlorë

63 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 14:35 Apartamente , Tiranë

apartament 135m2 ne shitje rr Tefta Tashko

260 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:35 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

SHITET

74 000 EUR

Sot 14:35 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament kati 5 Fusha Ali Demit

83 000 EUR

Sot 14:35 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1, Unaza e Re

103 000 EUR

Sot 14:34 Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Fusha e Aviacionit!

101 950 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:34 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 SE BASHKU ME GARAZH NE GOLEM, DU

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:34 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 Blv i Ri Treni

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Sot 14:34 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e 21 Dhjetorit

86 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione