Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Renault ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Alpine V6 , 6
Avantime , 9
Capture , 49
Clio , 3886
Coupe , 39
Espace , 297
Express , 14
Fluence , 27
Fuego , 5
Grand Scenic , 233
Kadjar , 7
Kangoo , 628
Koleos , 37
Laguna , 950
Latitude , 2
Mascott , 12
Master , 160
Megane , 3117
Modus , 247
P 1400 , 1
R 11 , 3
R 14 , 2
R 19 , 16
R 20 , 1
R 21 , 3
R 25 , 2
R 4 , 8
R 5 , 1
R 9 , 4
Rapid , 1
Scenic , 2454
Spider , 1
Talisman , 6
Thalia , 8
Trafic , 160
Twingo , 458
Twizy , 4
Vel Satis , 30
Wind , 3

Gjej oferta per Renault ne Shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Renault nga modelet e ndryshme si: Renault Clio, Renault Coupe, Renault Escape, Renault Fuego, Renault Fluence, Renault Express dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per makina te perdorura apo te reja ne shitje.


Blini dhe shisni Renault ne MerrJep.al shpejt dhe leht. Shperndaj njoftime ne mesin e mijera vizitoreve ditor ne tregun me te madhe online ne Shqiperi.Dje 13:56
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Renault Clio, 1.2 Benzin Gaz Fabrike, 2010, Cel: 0692126959

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:34
Linku:
Dyqani Makina , Fier

okazion RENAULT ESPACE 2011 AUTOMATIKE 7vende

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 11:34 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT LAGUNA AUTOMATIC 2007 ZVICRA

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:18 Makina , Vlorë

Reno scenic 1.9 nafte 6+1 marsha

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:17 Makina , Durrës

RENAULT KOLEOS

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:16 Makina , Durrës

Renault Clio 1.2 Benzin-Gaz nga Fabrika e 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 Makina , Berat

Renault clio 1.5 naft 137mij km

2 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:36 Dyqani Makina , Fier

Renault Clio Gas-Benzin

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34 Dyqani Makina , Fier

okazion RENAULT ESPACE 2011 AUTOMATIKE 7vende

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:33 Makina , Tiranë

OKAZION����

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:31 Dyqani Makina , Fier

Renault SCENIC 1.6 Benzin

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 Makina , Fier

Okazionnn Renault Clio 1.2 Gaz/Benzin Fabrike

3 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:43 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT KOLEOS

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:37 Dyqani Makina , Tiranë

RENAUL MODUS

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:14 Makina , Tiranë

0684002642 1600€ Reno Shenik 2003 Automat 1,9 naft ne gjen

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:03 Makina , Krujë

Shitet Rebault Megane

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:45 Dyqani Makina , Vlorë

Reno Modus 1.2 benzin

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:40 Makina , Krujë

RENAULT MODUS KAMBIO AUTOMAT gjendje perfekte

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:43 Makina , Fier

Reno Clio

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:42 Makina , Elbasan

Centralinë për Clio 1.4 16v benzin

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:02 Makina , Tiranë

Renault Capture 1.5 Diesel -18

15 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:48 Makina , Vlorë

Modus automatike

2 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Dje 16:56 Makina , Durrës

Shitet renault scenic, makina nuk ndizet

600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:02 Makina , Shkodër

RENAULT LAGUNA AUTOMAT NAFTE 2011

4 490 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:28 Makina , Tiranë

Okazion

2 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:56 Dyqani Makina , Tiranë

Renault Clio, 1.2 Benzin Gaz Fabrike, 2010, Cel: 0692126959

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:55 Dyqani Makina , Tiranë

Reno Koleos, Automat, 2.0 Nafte, Cel: 0692126959

7 290 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:44 Makina , Tiranë

Renault Clio 1.2i

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:24 Makina , Fier

Renault megane

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:16 Dyqani Makina , Fier

Renault Scenic viti 2011 1.5 dci 110 cv

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:01 Dyqani Makina , Fier

Renault Clio viti 2012 1.5 dci 90cv

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 11:48 Makina , Tiranë

RENAULT SCENIC 1.5 naftë 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:50 Makina , Durrës

Renault scenic GAZ/Benzinë / AUTOMATIKE / PANORAMIK

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 09:17 Makina , Tiranë

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:58 Makina , Tiranë

����SHITET����

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 21:58 Makina , Tiranë

OKAZIONN ������

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 21:18 Makina , Tiranë

Shitet

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 20:00 Makina , Tiranë

Renauli

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 19:33 Makina , Durrës

RENAULT MEGANE 1.6 BENZINE+GAZ 2009

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 17:48 Makina , Tiranë

Reanult Capture 1.5 diesel , viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 16:54 Makina , Tiranë

Renault scenic 2002

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 14:37 Makina , Korçë

Shitet Renault Megane Scenic 1.4 Benzine+Gaz 2001

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 14:06 Makina , Tiranë

Ambulancë

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 13:28 Makina , Fier

Renault Megane

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 12:30 Makina , Tiranë

Renault

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 11:00 Makina , Tiranë

Okazion Renault Modus 1.2 Benzin 2009 edhe ndrrohet

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 07:32 Makina , Shkodër

shitet matorr renoje per kamjoncina

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Sht 23:38 Makina , Tiranë

Reno Modus 1.6 Benzine-Gaz AUTOMAT

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 19:37 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT KOLEOS, VITI 2014, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

9 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
22 Sht 18:55 Makina , Tiranë

Renault megan benzin gaz

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Jeni duke kerkuar per Renault ne Shitje? Kerko njoftime per Renault ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju ne mesin e mijera njoftimeve.


Blej Renault ne Shitje ne MerrJep.al


Mijera njoftime per Renault ne shitje me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Renault te modeleve te ndryshme ne shitje si: Renault Clio, Renault Coupe, Renault Escape, Renault Fuego, Renault Fluence, Renault Express, dhe shume te tjere me ofertat ,e te mira. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per makina te perdorura apo te reja ne shitje.


Shit Renault ne MerrJep.al


Keni Renault qe dehshironi te shisni? Krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht ne Gjithe Shqiperine. Shperndaj njoftime ne MerrJep.al dhe gje bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione