Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sprinter - Makina udhëtimi Të gjitha në Shqipëria

Mercedes , 1043
Iveco , 12
MAN , 5
VW , 4
Ford , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sprinter,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Sprinter Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:36 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Fier

Sprinter

10 000 EUR

Dje 10:25 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Sprinter 516 shitet nderrohet

1 EUR

Dje 10:20 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Shitet super sprinter 313CDI

1 EUR

Dje 08:49 Auto sallon Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Shkodër

Sprinter 516CDI 2008

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 08:49 Auto sallon Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Shkodër

Sprinter 308D 1998

4 700 EUR

Shitësit të Besuar
29 Maj 18:30 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Berat

Mercedez Benz AA 264 ZO

1 EUR Çmimi me zbritje

29 Maj 16:41 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Mercedes Sprinter 518 i Sapoardhur nga Zvicra

24 000 EUR

29 Maj 07:52 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet sprinter (erduman automotive )

55 000 EUR

27 Maj 13:00 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Mercedes Benz Sprinter

12 500 EUR

26 Maj 20:24 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet Sprinter 316 cdi

16 000 LEK

26 Maj 07:05 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Lezhë

Shitet sprinter 13 + 1

7 000 EUR

23 Maj 18:58 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Sprinter 413 Dopjo Gome

6 700 EUR

22 Maj 12:16 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Berat

Spriter 516

1 EUR

21 Maj 21:29 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Kukës

Sprinter 519

60 000 EUR

21 Maj 12:52 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

MERCEDEZ BENZ SPRINTER 519!!!

15 Maj 07:07 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter

16 000 EUR

14 Maj 14:46 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Mercedes Benz Sprinter

4 500 LEK

14 Maj 14:43 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Mercedes Benz Sprinter 213 CDI

15 000 EUR

14 Maj 13:33 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Durrës

Sprinter

35 000 EUR

13 Maj 17:48 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Berat

Mercedez Benz

10 Maj 19:08 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

shitet 412

11 LEK

10 Maj 18:41 Makina udhëtimi  ·  Mercedes-Benz  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

shitet 412

10 LEK

09 Maj 21:30 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Pogradec

Shitet 412

11 LEK

08 Maj 02:56 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Super ofert

15 000 EUR

06 Maj 04:35 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Sprinter 313 Cdi

10 000 EUR

01 Maj 23:14 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

i shitur

25 EUR

27 Pri 15:01 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Vlorë

sprinter minibus 518

23 EUR Çmimi me zbritje

23 Pri 19:49 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Elbasan

❌Sprinter 413❌

1 LEK

22 Pri 06:48 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter 416 Cdi

16 000 EUR

19 Pri 12:10 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Sprinter 313 cdi

7 000 EUR

16 Pri 11:17 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Shitet Super Sprinter

24 EUR

13 Pri 20:40 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Setra  ·  Durrës

SETRA 315 HDH

20 000 EUR

31 Mar 20:39 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

��Okazio Sprinter V6��

22 EUR

31 Mar 15:14 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Korçë

Sprinter 313 CDI viti 2007

12 EUR

31 Mar 09:35 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter

8 000 LEK

30 Mar 12:03 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

SPRINTER 416 CDI SUNSET

22 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sprinter | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione