Publikuar: Maj 26 2023 09:18

Unik - Pamje nga Parku i Liqenit (Stadiumi - Lion Park) 3+1

EUR

Publikuar: Maj 26 09:18
Shikime: 5
*Ne Shitje Apartament ( Sip Totale 170 M2) Ne Me Vendndodhje Unike, te Paperseritshme ( Rr. Faik Konica- Lion Parku), Me Pamje 180 Grade Nga Parku I Liqenit ( Nga Gjelberimi I Pishave), Orientimi Me I Mire I Mundshmem Jug- Lindje, Me Strukture Origjinale 3+1, Dhe Aktualisht E Organizuar Ne 2+1+ Soxhorno Open Space + Kuzhine Me Vete + 2 Wc De Ballkon

Q3505

Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi
- 1 Soxhorno
- 1 Kuzhine Me Vete
- 2 Tualete
- 1 Korridor
- 1 Ballkon

- Sip Totale: 170 M2
- Sip Neto (E Brendshme) :147.7 M2
- Kati: 5
- Katet E Pallatit: 12
- Pallat I Vitit 2008 Me Ashensor


Karakteristika:


** Vendndodhje Unike: Me E Aferta E Mundshme Me Parkun E Liqenit, Dhe Me Pamjen Fantastike Nga Pishat

** Para 3 Vitesh Eshte Bere Investimi I Apartamentit Me ( Linjat Elektrike, Hidraulike, Mobilimi, Pajisjet Etj)

* Struktura Origjinale E Apartamentit Eshte 3+1+2wc ( Sip 170m2 Ne Total) Ku Momentalisht Eshte Organizuar E Ndare Ne 2+1 Me Kuzhine Me Vete + Soxhorno Te Mashe Open Space +2wc + Ballkon

- Apartamenti Shitet Totalisht I Mobiluar ( Pervecse Pikturave Dhe Sende Personale)
- Shtruar Me Parket Dru Qershie
- Sistemi I Ngrohjes/Ftohjes Me Kaldaje Me Gaz
- Dyer Dhe Dritare Jane Dopio Xham
- Cdo Pajisje Elektroshtepiake Ne Apartament Eshte E Markes "Ariston"

* Mundesi Ideale Per Banim Dhe Per Investim Sepse Eshte Nje Nga Zonat Me Te Kerkuara, Dhe Me Vendndodhje Te Paperseritshme Me E Aferta E Mundshme Me Parkun E Liqenit

* Historikisht Eshte Testuar Me Qira Vetem Per Ambasadat Dhe Çmimi I Qerase Ka Qene 1500eu- 1800 Eu Ne Varesi Te Kohes.



Cmimi: 360,000 Euro

Tel Ose Whatsapp: 0685451010
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione