Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sport dhe rekreacion Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Maj 13:56
Linku:
Kafshë shtëpiake Qen , Durrës

Maltipoo

Dje 10:07
Linku:
Turizëm dhe Evente , Durrës

Shezllone Alumini

220 EUR


Sot 16:36 Kafshë shtëpiake Qen , Tiranë

Rottweiler

Sot 16:35 Aksesorë dhe Orë Unisex , Tiranë

Ore muri

1 000 LEK

Sot 16:35 Veshje/Këpucë Për meshkuj , Tiranë

HOKA RINCON 3 MEN'S 42 2/3

110 EUR

Sot 16:27 Kafshë shtëpiake Qen , Tiranë

Rottweiler Femen

200 EUR

Sot 16:27 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Tiranë

Ore shangai 19 gure 5000 leke

5 000 LEK

Sot 16:27 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Tiranë

Ore swatch 23gure 4500leke

4 500 LEK

Sot 16:24 Kafshë shtëpiake Qen , Tiranë

Rottweiler

Sot 16:24 Kafshë shtëpiake Qen , Tiranë

Rottweiler

Sot 16:24 Kafshë shtëpiake Qen , Tiranë

Rottweiler

Sot 16:24 Kafshë shtëpiake Qen , Tiranë

Rottweiler Female

Sot 16:24 Kafshë shtëpiake Qen , Tiranë

Rottweiler femen

Sot 16:24 Kafshë shtëpiake Qen , Tiranë

Rottweiler Femen

Sot 16:24 Kafshë shtëpiake Qen , Tiranë

Rottweiler Femen

Sot 16:24 Kafshë shtëpiake Qen , Tiranë

Rottweiler

Sot 16:20 Kafshë shtëpiake Qen , Durrës

Rottweiler

Sot 16:17 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Biçikleta , Fier

Swiss Bike

1 LEK

Sot 16:13 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Biçikleta , Fier

Rockrider

1 LEK

Sot 16:09 Veshje/Këpucë Për meshkuj , Tiranë

McKenzie Jacket

1 700 LEK

Sot 16:08 Turizëm dhe Evente , Durrës

Shitet, Hotel, Te Mali I Robit, Durres

1 200 000 EUR

Sot 16:08 Kafshë shtëpiake Të tjera , Lushnjë

SHESIM BLETE

130 EUR

Sot 16:03 Kafshë shtëpiake Qen , Tiranë

Kelysha Rottweiler

300 EUR

Sot 15:44 Turizëm dhe Evente , Durrës

SHITET HOTEL NE SHKEMBI I KAVAJES!

1 200 000 EUR

Sot 15:35 Turizëm dhe Evente , Durrës

SHITET HOTEL NE GOLEM!

4 250 000 EUR

Sot 15:27 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Tiranë

Ore Daniel Klein GOLD E RE NE KUTI

40 EUR

Sot 15:27 Turizëm dhe Evente , Durrës

SHITET HOTEL NE QERRET !

800 000 EUR

Sot 15:27 Turizëm dhe Evente , Durrës

SHITET HOTEL NE GOLEM

550 000 EUR

Sot 15:11 Dyqani Turizëm dhe Evente , Durrës

SHITET HOTEL NE GOLEM!

4 250 000 EUR

Sot 15:11 Kafshë shtëpiake Qen , Tiranë

kolibe me porosi per cdo lloj qeni

1 LEK

Sot 15:08 Kafshë shtëpiake Qen , Fier

Kelysh kangall 100%

300 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione