Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina në shitje okazion - Gjeni makina të reja dhe të përdorura në MerrJep.al

Acura , 11
Aixam , 1
Alfa Romeo , 29
Alpina , 4
Artega , 1
Audi , 1345
BAIC , 3
Bentley , 5
BMW , 532
Bugatti , 1
Cadillac , 15
Chevrolet , 59
Chrysler , 13
Citroën , 148
Corvette , 1
Dacia , 6
Daewoo , 1
Daihatsu , 5
Dodge , 4
Ferrari , 2
Fiat , 305
Ford , 774
Grecav , 1
Honda , 57
Hummer , 4
Hyundai , 201
Infiniti , 3
Isuzu , 9
Jaguar , 39
Jeep , 61
Kia , 81
KTM , 1
Lancia , 41
Land Rover , 327
Lexus , 16
Lifan , 1
Lincoln , 8
Maserati , 7
Maybach , 3
Mazda , 33
Mercedes-Benz , 2973
MG , 6
MINI , 44
Mitsubishi , 69
Morgan , 1
Nissan , 220
Opel , 333
Peugeot , 138
Piaggio , 1
Porsche , 71
Renault , 150
Rover , 47
Saab , 3
Seat , 93
Škoda , 60
Smart , 159
Ssangyong , 15
Subaru , 5
Suzuki , 26
Tesla , 6
Toyota , 590
TVR , 2
VW Volkswagen , 1942
Volvo , 304
Yugo , 1
Zastava , 14

Nëse jeni në kërkim të një makine perfekte që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja, mos kërkoni më tutje! MerrJep.al është destinacioni juaj për të gjetur oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë makinash në shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për makina të përdorura, makina të reja ose makina luksoze, platforma jonë ka gjithçka që ju nevojitet për ta bërë realitet makinën tuaj të ëndrrave.

Sot 14:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Okazion Audi Q5 2.0 Benzine S Line Super Full Panorama 12

8 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Koleos  ·  Tiranë

Reno Koleos, Automat, 2010, Nafte, Cel: 0692126959

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:13
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet Okazion 2011 Volkswagen Jetta 2.5 Sel

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:13
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Chrysler  ·  Sebring  ·  Durrës

Shitet Chrysler Sebring 2.0 Diezel viti 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:13
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2008 Mercedes Benz C300 4Matic

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

Sot 23:09 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kavajë

OKAZION.E.KLAS 2014.AUTOMAT.SAPO TARGUAR.

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:09 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Kavajë

OKAZIOON.HYNDAI.I.30.AUTOMAT.1.6.

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:08 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

MERCEDES GLK 250 CDI 2014 ZVICRA

17 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:08 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Kavajë

OKAZION.HYNDAI.SANTAFE.4×4.2010.AUTOMAT.

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:08 Auto sallon Makina  ·  Mazda  ·  6  ·  Tiranë

MAZDA 6 2.0 BENZIN AUTOMAT 2009

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:08 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C8  ·  Tiranë

CITROËN C8 BENZIN GAZ 2.0 ZVICRA 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:08 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Kavajë

OKAZION.A.KLAS.1.8.AUTOMAT.

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:06 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

VW SHARAN VITI 2012 ME 7 VENDE ZVICRA NDERROHET

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:06 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kavajë

OKAZIOON.TIGUAN.AUTOMAT.NAFT.2012.

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:06 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Kavajë

OKAZIOON. C. Max. 2006.NAFT.1.6.

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:06 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kavajë

OKAZIOON. AUDI. A6. AUTOMAT.

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2011 - Volkswagen Golf 6 2.0 TDI

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2013 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

�� Bmw X5 ��

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

�� Bmw 520d ��

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Elbasan

�� Audi Q5 ��

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:03 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 full, Automat, 2.4 Nafte, nga Zvicra,

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:03 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Acura  ·  RSX  ·  Elbasan

�� Honda Acura ��

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

�� Bmw X6 ��

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 63 AMG  ·  Elbasan

�� Mercedes Benz Gle53 Amg ��

Viti: 2022
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee ��

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2011 Mercedes-Benz E220 CDI

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

��2016 - Audi Q7 3.0 TDI⁣⁣ Quattro “ ABT “

40 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2012 - AUDI A8 L 3.0 TDI Quattro

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

��2014 - Volkswagen Polo 1.6 TDI BMT

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

��2013 - Volkswagen Jetta 1.6 TDI BMT

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2008 Mercedes-Benz S550

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benxin

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

�� Audi A8 4.2 ��

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

�� Mercedes Benc E220 ��

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET 2013 Passat 2.0 TDI SEL BlueMotion

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

SHITET OKAZION VW Golf 7 Motorr 2.0 TDI Viti 2015

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:01 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

��2012 - HYUNDAI SANTAFE 2.0 eVGT

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:01 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

��2015 - Volkswagen Touareg 3.0 TDI 4Motion

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:01 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

2014 - Volkswagen Passat 2.0 TDI

9 498 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:01 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

2013 - AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO

15 998 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:01 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 63 AMG  ·  Tiranë

2010 - Mercedes-Benz E63 AMG

19 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Fier

Audi A7 Look RS7 Full Opsion...3.0 Nafte Super Gjendje...

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:00 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris

8 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:00 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 2012 3.0

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:59 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Durrës

Audi A5 Cabrio 2.0 TFSI Quattro (Mundesi nderrimi)

13 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:59 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

VW Touran 1.9 TDI Automat DSG

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:59 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  i10  ·  Durrës

Huyndai i10 LPG Benzine+Gaz nga fabrika

4 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:58 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

VW Touran 1.9 TDI Automat DSG 7 vende

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:56 Auto sallon Makina  ·  Peugeot  ·  508  ·  Tiranë

Peugeot 508 GT Automat

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:56 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

2014 - RANGE ROVER EVOQUE PRESTIGE 2.2 SD4

17 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Makina në shitje nën 1500 euro


Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje 1500 euro" dhe zbuloni një mori opsionesh të përballueshme që nuk do t’ju shkatërrojnë financiarisht. Nga makinat e përdorura të besueshme deri te modelet me kosto buxhetore, do të gjeni automjetin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja pa e tejkaluar buxhetin tuaj.

Makina nga Korea, Gjermania, Zvicra dhe Amerika


Makinat koreane janë të njohura për besueshmërinë dhe përballueshmërinë e tyre, duke i bërë ato një zgjedhje popullore në mesin e blerësve të makinave në mbarë botën. Kërkoni për "makina koreane" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje të gjerë automjetesh nga marka si Hyundai dhe Kia. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke kërkuar për një sedan kompakt ose një SUV të gjerë, do të gjeni makina koreane me cilësi të lartë me çmime konkurruese në platformën tonë.


Përveç njoftimeve për makina nga Korea, në MerrJep.al mund gjithashtu të kërkoni edhe makina në shitje nga shtete Europiane dhe përtej.


Realizoni kërkimin tuaj për makina nga Zvicra, Gjermania apo Amerika dhe gjeni brendet kryesore të makinave si Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi dhe BMW apo dhe modele të veçanta (si Audi A6, Audi A4, Passat, Golf 6, BMW Seria 5), bazuar në vitin e prodhimit (si 2008, 2014), në bazë të kapacitetit, (si 3.0, 1.9 naftë, TDI, CDI), ose dhe në bazë të karburantit (si naftë, benzinë, gaz) për të gjetur automjetin e përsosur për nevojat dhe buxhetin tuaj.

Makina luksoze në shitje - Mercedes-Benz, Audi, BMW dhe modele të tjera


Kërkoni "makina luksoze" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje premium automjetesh nga markat kryesore si Mercedes-Benz, Audi dhe BMW. Nga sedanët SUV-të, platforma jonë ofron makina luksoze që nxjerrin në pah stil, sofistikim dhe performancë.


Kënaquni me përvojën e fundit të vozitjes dhe kërkoni makinën tuaj luksoze të ëndrrave (makina në gjendje shumë të mirë dhe të modeleve të fundit- full option, me komanda në timon, navigator, sensorë, xhama të zinj ose jo, sedilje lëkure, dhe të gjitha shërbimet e kryera)!


Makina automatike dhe makina elektrike në MerrJep.alPreferoni komoditetin e një transmisoni automatik? Kërkoni "makina automatike" në MerrJep.al dhe zbuloni një gamë të gjerë automjetesh që ofrojnë eksperienca drejtimi të qetë dhe pa mundim. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë ose jeni duke nisur një udhëtim rrugor, makina automatike ofron rehati dhe komoditet të pashembullt për drejtuesit e të gjitha niveleve.


Nëse jeni në kërkim të "makina elektrike", në MerrJep.al mund të eksploroni një përzgjedhje automjetesh miqësore me mjedisin që ofrojnë përvoja drejtimi me emetim zero.


Filloni udhëtimin tuaj për blerjen e makinave sot!Gati për të gjetur makinën tuaj të ëndrrave? Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje" dhe zbuloni oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë automjetesh. Me opsione të përballueshme, zgjedhje të besueshme dhe makina luksoze të disponueshme, ka diçka për çdo blerës makine në platformën tonë. Mos prisni më - filloni udhëtimin tuaj të blerjes së makinave me MerrJep.al sot!


Postoni njoftime për makina në shitje në MerrJep.al për shitje të shpejtëLidhuni me tregtarët e makinave dhe arrini blerësit e mundshëm pa mundim duke listuar makinën tuaj për shitje në MerrJep.al. Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina të lira ose makina luksoze, platforma jonë ofron një përvojë të qetë për t'ju ndihmuar të gjeni shpejt blerësin e duhur.


Filloni udhëtimin tuaj të shitjes sot duke nxjerrë në pah njoftimin tuaj me fjalët kyçe si "shitet makina", "shes makina" ose përshembull "shitet Toyota", dhe kthejeni makinën tuaj të përdorur në para me MerrJep.al.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione