Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes) në Vlorë

Acura , 33
Aixam , 14
Alfa Romeo , 146
Alpina , 1
Artega , 3
Audi , 1436
BAIC , 3
Bentley , 3
BMW , 963
Bugatti , 2
Buick , 1
Cadillac , 6
Chevrolet , 55
Chrysler , 36
Citroën , 270
Corvette , 2
Dacia , 8
Daewoo , 20
Daihatsu , 9
Dodge , 9
Ferrari , 4
Fiat , 978
Ford , 2150
GMC , 2
Honda , 43
Hummer , 4
Hyundai , 125
Infiniti , 2
Isuzu , 15
Jaguar , 69
Jeep , 116
Kia , 73
KTM , 1
Lada , 1
Lancia , 129
Land Rover , 230
Lexus , 5
Lincoln , 3
Lotus , 1
Maserati , 5
Mazda , 52
Mercedes-Benz , 5451
MG , 4
MINI , 97
Mitsubishi , 214
Nissan , 397
Opel , 1002
Peugeot , 395
Piaggio , 5
Porsche , 64
Renault , 741
Rover , 20
Saab , 20
Seat , 123
Škoda , 48
Smart , 196
Ssangyong , 39
Subaru , 3
Suzuki , 56
Tata , 10
Toyota , 603
Trabant , 1
Triumph , 1
TVR , 2
UAZ , 1
VW Volkswagen , 2191
Volvo , 82
Wiesmann , 1
Yugo , 2
Zastava , 3

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Sht 18:23
Linku:
Makina , Vlorë

Shitet Toyota ne gjendje shume te mire

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 12:03 Makina , Vlorë

Mercedes-Benz C300 Benzin-Gas 2012 ❌10.700€❌

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:03 Makina , Vlorë

Mercedes Benz C300 Benzin-Gas 2012 ❌10.700€❌

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:02 Makina , Vlorë

Fiat Panda AUTOMATIKE 1,2 Benzin VP 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 12:01 Makina , Vlorë

SHITET AUDI A6↩️

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 11:57 Makina , Vlorë

benz R class

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:57 Makina , Vlorë

daihatsu terios

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:56 Makina , Vlorë

volvo v40 automat

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:54 Makina , Vlorë

����Volkswagen Touareg 3.0 nafte nga Zvicra����

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:42 Makina , Vlorë

Glk 220 4matic BlueEfficenty Premium

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:38 Makina , Vlorë

Fiat Idea Automat 1.4Benzine

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:37 Makina , Vlorë

Mazda 2 1.3Benzin 2009 Letrat 1 vit

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 11:29 Makina , Vlorë

����OKAZION����SHITET BMW 116

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:29 Makina , Vlorë

SHITET/NDERROHET SMART 2015 FORTWO 1.0 MHD AUTOMAT OKAZION

5 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:29 Makina , Vlorë

OKAZION GOLF 6 PLUS 2011 GAZ-BENZIN FABRIKE.

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:25 Makina , Vlorë

Volkswagen

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:18 Makina , Vlorë

Reno scenic 1.9 nafte 6+1 marsha

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:09 Makina , Vlorë

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:05 Makina , Vlorë

Toyota Yaris 1.4 Nafte. 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:40 Makina , Vlorë

Benzin gaz

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:40 Makina , Vlorë

C clas 220

4 700 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:36 Makina , Vlorë

��Shitet Golf 6 1.4 benzin

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:36 Makina , Vlorë

Golf 5 2.0 nafte automat

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:35 Makina , Vlorë

Audi A4 2.0 nafte automat

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:35 Makina , Vlorë

Golf 6 2.0 nafte 2009

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:35 Makina , Vlorë

Shitet E200 evo

6 200 EUR

Sot 10:35 Makina , Vlorë

Shitet citroen picasso gaz-benzin

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:33 Makina , Vlorë

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:08 Makina , Vlorë

SHITET PASSAT OKAZION↩️

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:08 Makina , Vlorë

Shitet Golf 7↩️

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 10:08 Makina , Vlorë

Shitet Golf 7 i Sapoardhur

12 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 10:00 Makina , Vlorë

Mercedes Benz E class 350

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:51 Makina , Vlorë

Shitet Land Rover Freelander

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:36 Makina , Vlorë

FORD FOCUS 1.6DIESEL ECONETIC ✅️VITI:12/2011 ✅️PERFEKTE!

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:29 Makina , Vlorë

Okazion .Mercedes E 220

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:25 Makina , Vlorë

SHITET E CLASS 3.5 2010 ����

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:24 Makina , Vlorë

okazion 9999€ E550 4matic amg 2011

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:03 Makina , Vlorë

Audi A4 - 3.0 TFSI Viti 2013

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 Makina , Vlorë

Mazda 2! 2009 (1.4 Nafte )

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:01 Makina , Vlorë

shitet/ndrrohet mercedes benz A Class w169

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 Makina , Vlorë

Mercedes E-class 350 CDI

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:51 Makina , Vlorë

shitet

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:40 Makina , Vlorë

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 08:40 Makina , Vlorë

Shitet Golf 6 GTD Fabrike

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:38 Makina , Vlorë

Ford Focus Titanium VP 2009 Disel 1,6

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:28 Makina , Vlorë

Shitet Smart

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 07:56 Makina , Vlorë

VOLKSWAGEN POLO 1.6-TDI BLUEMOTION✅️VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:48 Dyqani Makina , Vlorë

Audi A8L 4,2 Benzin Full Opsion

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:48 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedese 250 Turbo Automat

6 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:47 Dyqani Makina , Vlorë

������������ Mercedes E class E220cdi 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:47 Dyqani Makina , Vlorë

������������ Chervolet Kalos 1.4 benzin Automata

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione