Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Daihatsu Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Applause , 4
Charade , 5
Charmant , 5
Copen , 4
Cuore , 60
Hijet , 34
MATERIA , 13
Move , 5
Sirion , 79
Terios , 125
TREVIS , 5
YRV , 7

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Daihatsu | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:33 Dyqani Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN AUTOMATIK 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:20 Makina , Durrës

Daihatsu Cuore���� Automat ���� 2010

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:56 Makina , Fier

Daihatsu terios 4x4

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:34 Makina , Fier

Daihatsu Cuore 2011

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 01:53 Makina , Shkodër

DAIHATSU SIRION 1.3 Benzin -07 ����

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:17 Makina , Elbasan

daihatsu siron 1.3 benzin-gaz 4WD

2 800 EUR Çmimi me zbritje

21 Sht 09:10 Makina , Vlorë

daihatsu terios

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Sht 06:32 Makina , Durrës

Daihatsu Terios 4x4 Manual 2007����

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 10:02 Dyqani Makina , Durrës

DAIHATSU 1.3,,,BENZIN +GAZ..STAG..MATERIA.,2010,,AUTOMAT,,,

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Sht 08:06 Makina , Durrës

Shitet makina

3 700 EUR

18 Sht 07:59 Makina , Tiranë

Shitet me dogane te paguar 0673422422

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Sht 23:09 Makina , Tiranë

Daihatsu

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 09:13 Makina , Durrës

��️AUTOMAT��️

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Sht 08:13 Makina , Tiranë

Daihatsu Terios 4x4 Benzine Automatik Klima Viti 2006

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 14:51 Makina , Tiranë

Shitet super mjet Daihatsu Hijet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 20:53 Makina , Korçë

Daihatsu Terios

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
13 Gush 22:06 Makina , Tiranë

OKAZJON

3 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Gush 13:51 Makina , Elbasan

Shitet Daihatsu 900cc super gjendje

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Gush 20:04 Makina , Tiranë

Shitet daihatsu hijet okazion 4000

4 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 14:12 Makina , Korçë

DAIHATSU SIRION 1.0

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 18:37 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN AUTOMAT 4X4 2007

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 19:59 Makina , Tiranë

dajhatsu sirion

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Korr 09:51 Makina , Vlorë

okazion

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1982
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 22:41 Makina , Tiranë

Daihatsu Terios 1.3 benzine 4x4

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Qer 21:22 Makina , Pogradec

Shitet makina

5 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 11:46 Makina , Pogradec

Dahiatsu

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 10:46 Makina , Pogradec

Okazion

11 233 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Maj 21:30 Makina , Elbasan

Shitet daihatsu hiyet

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 10:08 Makina , Tiranë

Shitet makina ne gjendje perfekte Benzin gaz OKAZION 5500€

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 08:19 Makina , Korçë

2000 euro 2007

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 22:26 Makina , Durrës

Daihatsu Cuore Automat ����

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Pri 17:48 Makina , Tiranë

Diahtst 1.5 b+g automat

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
09 Pri 14:36 Makina , Durrës

OKAZION

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 13:42 Makina , Vlorë

Shes makinën utilitare super ekonomike

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Pri 23:26 Makina , Durrës

�� AUTOMAT ��

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 11:53 Makina , Fier

Shitet Daihatsu terios

3 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 11:26 Makina , Fier

shitet

3 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 17:13 Makina , Tiranë

2007 Daihatsu materia Automat

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Mar 11:10 Makina , Durrës

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 14:05 Makina , Elbasan

Dihatsu 1.0 benzin e sapo ardhur nga Zvicra

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 13:55 Makina , Durrës

okazion sot

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 11:30 Makina , Tiranë

OKAZION

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 22:17 Makina , Durrës

Shitet 1.3 benzine 0686148315

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 13:13 Makina , Pogradec

Makina super gjendje

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 11:35 Makina , Durrës

Okazion sot

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 08:00 Makina , Tiranë

Shitet makina Daitsu 4x4 automat super gjendje ...

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 12:32 Makina , Durrës

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Jan 19:58 Makina , Durrës

Dayasu E sapoardhur nga Zvicrra Me dogan gati per targa viti

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 19:30 Makina , Durrës

Dayasu E sapoardhur nga Zvicrra Me dogan gati per targa viti

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 19:38 Makina , Durrës

shitet

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Daihatsu | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione