Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

honda civic | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Honda , 292
Volvo , 126
Audi , 125
BMW , 86
Ford , 78
Toyota , 63
Opel , 34
Fiat , 27
Citroën , 17
Peugeot , 16
Land Rover , 13
Renault , 13
Seat , 12
Smart , 10
Nissan , 9
Chevrolet , 8
Hyundai , 8
Porsche , 8
Škoda , 7
Lancia , 6
Mazda , 5
Jaguar , 3
MINI , 3
Ssangyong , 3
Cadillac , 2
Kia , 2
Acura , 1
Chrysler , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Infiniti , 1
Jeep , 1
Lexus , 1
Lincoln , 1
Maserati , 1
Rover , 1
Saab , 1
Subaru , 1
Suzuki , 1
BAIC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe honda civic,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj honda civic Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:13
Linku:
,

OKAZION Toyota Rav 4 2.2 D-Cat / 2006

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:04
Linku:
,

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 17:44 ,

Mercedes Benz GL 350 Bluetech

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 ,

A-CLASS AVANGARDE

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 ,

VW Touran Automat DSG

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 ,

Citroec C3 Automat 1.4 nafte

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:44 ,

Audi A4 1.9 nafte

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:44 ,

Opel Astra 1.9 nafte

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:44 ,

RENO CLIO BENZIN/GAZ 2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:41 ,

E220 cdi Elegance manual

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:38 ,

Caddy Korce shitet, ndrohet me makine te vogel

4 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:34 ,

Bmw 328i M3 look Carbon Pack

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:34 ,

AUDI A 6 BENZIN GAZ 2.4 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

4 444 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:34 ,

*TOYOTA YARIS 1.4(Nafte) SHUME EKONOMIKE✅Me Kodisjoner A\C✅

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:31 ,

golf 6 benzin+gaz fabrike luk GTI

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:31 ,

Shitet Audi A6 3.0TDI Quattro, Viti 2011 (Ardhur nga Zvicra)

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:31 ,

Fiat Panda

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:31 ,

OKAZION AUDI A6 3.0 TDI 15000 EURO

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:29 ,

Mercedes Benz GL 350

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:29 ,

AUDI Q5

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:29 ,

land rover Okazion

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:29 ,

bmw 120D 2.0 nafte nderrohet

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:28 ,

S320 CDI FULL OPTION PA TAKSE LUKSI

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:28 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:27 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:27 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 17:25 ,

Golf 7 R Line Fabrike

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:24 ,

B class 200 nafte automat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:23 ,

Golf 7 R Line Fabrike

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:31 ,

���� Audi A4 2.0 TDI ����

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:31 ,

���� Volkswagen Polo 1.2 ����

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 15:31 ,

���� Volkswagen Golf V Plus DSG ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:20 ,

Mercedes Benz

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:20 ,

Mercedes E 250 Bluetec

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:20 ,

E220 blutec

19 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:20 ,

A6 3.0 TDI

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:19 ,

Golf 7 2016

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:13 ,

AUDI A4 Automat DSG 2009

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 ,

Audi A7 me letra super gjendje

14 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 ,

Bmw X6

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 ,

Bmw 528 xi Benzin Gaz

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:11 ,

Mercedes C 6.3 Amg

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:11 ,

Mercedes S 500 + letra te sapoprera

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:11 ,

Mercedes S 550 benzin Gaz Prince

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:11 ,

Bmw 740 Li lungo

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:24 ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 Nafte

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:15 ,

Ford focus 2010 Automat benzin+gaz

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:09 ,

TOYOTA RAV4 AUTOMAT

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:54 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:54 Dyqani ,

Bmw X5 3.5d M-Packet

36 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj honda civic | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione