Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Suzuki | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Suzuki , 1128
Audi , 180
Volvo , 136
BMW , 135
Ford , 129
Toyota , 86
Opel , 51
Fiat , 44
Renault , 30
Land Rover , 25
Citroën , 24
Nissan , 21
Peugeot , 21
Smart , 19
Seat , 16
Alfa Romeo , 12
Porsche , 12
Škoda , 11
Mitsubishi , 11
Chevrolet , 10
Honda , 9
MINI , 8
Hyundai , 8
Mazda , 7
Jaguar , 6
Lancia , 6
Ssangyong , 4
Dodge , 4
Saab , 4
Jeep , 4
Subaru , 4
Kia , 3
Lincoln , 3
Isuzu , 2
Chrysler , 2
BAIC , 2
Cadillac , 2
Acura , 2
Maserati , 1
Bugatti , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Suzuki,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Suzuki Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:18
Linku:
,

OKAZION Toyota Rav 4 2.2 D-Cat / 2006

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 19:36 ,

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2011 ME DOGAN

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:33 ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 Nafte

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:33 ,

VW CADDY MAXI AUTOMAT SAPO ARDHUR

11 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:33 ,

Ford Galaxy Automat 2.0 sapo ardhur

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:33 ,

VW PASSAT 2010 2.0TDI 4x4 SAPO ARDHUR

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:33 ,

Volvo xc90 3.0 Benzine/gaz ZVICRA������������

6 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:33 ,

BMW SERIA 5 F10 530D ardhur nga gjermania ����

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:33 ,

Okazionnn MERCEDES-BENZ C200CDI SAPO ARDHUR

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:33 ,

VW GOLF 6+ 1.6TDI AUTOMAT SAPO ARDHUR

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:33 ,

�� Mercedes E220 2014 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:33 ,

�� Renault Kangoo ��

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:33 ,

�� Mini Cooper Sd ��

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:33 ,

�� Mercedes Benz E220 2014 ��

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:33 ,

C180 CDI 2012 sapo ardhur nga jashte

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:26 ,

Hyundai Sonata 2014 2.0

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 19:23 ,

Audi Q3 45tfsi premium plus

40 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 19:22 ,

Mercedes benz GLA 200 4Matic

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:22 ,

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:22 ,

Mercedes benz CLS 250 Bluetec 4Matic

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:22 ,

Mercedes benz S350

34 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:22 ,

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:22 ,

Mercedes benz C200

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:22 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:19 Dyqani ,

Okazion Fiat 500x cross automat

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:59 ,

SUBARU IMPREZA 2.0 BENZIN+GAZ 2015

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:56 ,

Skoda Octavia 1.9 Automat ���� Full

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:41 ,

VW PHAETON 3.0 FULL 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:41 ,

Mercedes Benz C220 CDI AMG Line 2005 ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:39 ,

Suzuki Grand Vitara 1.9 nafte, 4x4, viti 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:38 ,

Suzuki SJ Samurai 4WD

4 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:34 ,

Ndërrohet me furgon Krafter/Sprinter ± diferencën.

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:34 ,

Ndërrohet me furgon Krafter/Sprinter ± diferencën.

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:31 ,

Shitet suzuki swift gaz benzine 2005

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:31 ,

GL 350 4matic 2014 FULL OPSION AMG LINE

26 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:31 ,

ML 350 4matic 2012 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:31 ,

ML 350 BENZIN 2012 FULL OPSION

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:31 ,

ML 350 4matic 2012 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:31 ,

RANGE EVOQUE 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:31 ,

AUDI A8 4.2 NAFT LUNGO PRESIDENTIAL MEGA FULL OPSION

37 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:31 ,

E 350 NAFT 2011 FULL OPSION AMG LOOK

11 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:31 ,

PORSCHE 3.6 BENZIN 2015 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:31 ,

DODGE RAM1500 2009 5.7 HEMI BENZIN

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:31 ,

E 350 NAFT 2011 FULL OPSION AMG LINE

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:28 ,

ML 350 4matic 2013 SUPER FULL OPSION

19 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:28 ,

PANAMERA 3.6 BENZIN 2016 FULL OPSION

33 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:28 ,

E 550 BENZIN+GAZ 2008 SUPER FULL OPSION

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:28 ,

E 550 BENZIN+GAZ 2011 4x4 SUPER FULL OPSION

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:28 ,

AUDI A4 2.0 BENZIN 2012 4x4 SUPER GJENDJE

7 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:28 ,

C 220 NAFT 2008 SUPER GJENDJE

7 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:28 ,

C 320 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Suzuki | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Suzuki në kategorinë Makina
  • Suzuki në kategorinë Makina | Opel | Corsa
  • Suzuki në kategorinë Makina | Suzuki | Supper-Carry
  • Suzuki vitara në kategorinë Automjete
  • Suzuki në kategorinë Automjete
  • suzuki në kategorinë All Category
  • suzuki në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Suzuki vitara në kategorinë Makina | Citroën | Xsara Picasso
  • Suzuki vitara në kategorinë All Category
  • suzuki në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione