Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota Yaris - Makina Të gjitha në Shqipëria

Toyota , 4180
Audi , 74
BMW , 44
Ford , 34
Opel , 19
Fiat , 13
Land Rover , 12
Peugeot , 11
Smart , 11
Citroën , 10
Seat , 7
Renault , 5
Jeep , 5
Daihatsu , 5
Porsche , 5
MINI , 4
Volvo , 4
Honda , 3
Subaru , 3
Lancia , 3
Nissan , 2
Suzuki , 2
Škoda , 2
Mazda , 1
Kia , 1
Cadillac , 1
Jaguar , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Aixam , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Toyota Yaris,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Toyota Yaris Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:33
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E200 CDI Automat 2007 EVO ����✅

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 17:57
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Evoque Dynamic Full Option panoram prestige

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:59
Linku:
Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2014!!

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Maj 18:19
Linku:
Makina , Tiranë

Glk 250 Blutec 4Matic Full Option AMG LINE

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 01:48
Linku:
Makina , Tiranë

Citroen DS5 2.0 NAFT AUTOMAT FULL OKAZION!

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 20:30 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Sot 20:29 Makina , Durrës

OPEL INSIGNA 2.0 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:29 Makina , Fier

AUDI A4 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:29 Makina , Tiranë

SPORT 3.0 NAFT 2016 AUTOBIOGRAPHY FULL OPSION

31 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:29 Makina , Tiranë

PASSAT 2.0 BENZIN+GAZ 2009 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 Makina , Tiranë

AUDI A6 3.0 NAFT 2016 FULL OPSION

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:28 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2011 ZVICRA

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:26 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 TFSI Automat Zvicra -07 ����

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:26 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 Naft Manuale 2007 Gjermanie

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:26 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 Naft Manuale 2009 Gjermanie

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:14 Makina , Sarandë

Toyota Yaris 1.4 D4D

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 20:11 Makina , Tiranë

Toyota Yaris viti 2004 vetem 102.600 km

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 20:05 Makina , Fier

OKAZIONNN !!! TOYOTA YARIS 1.4 DIEZEL. MUNDESI NDRIMI !!!

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 19:52 Makina , Tiranë

Audi A3 S-LINE AUTOMAT DSG

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:49 Makina , Tiranë

VW TIGUAN HIGHLINE

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:49 Makina , Tiranë

VW GOLF 5--1.9 nafte

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:49 Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE--1.9---2007

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:49 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:49 Makina , Tiranë

E-CLASS 2012---Avangarde

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:49 Makina , Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:49 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:49 Makina , Tiranë

MB SPRINTER 313 3 XL

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:19 Makina , Durrës

Shitet Toyota Yaris viti 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:16 Makina , Durrës

❌ TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE - 2008 - AUTOMATIKE-167.000 km❌

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:11 Makina , Tiranë

Shitet TOYOTA YARIS AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 19:01 Makina , Vlorë

Toyota Yaris.Me Dogane

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:45 Makina , Tiranë

Toyota yaris 1.4 naft

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:23 Makina , Korçë

Mercedes Benz C250 ����

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:14 Makina , Tiranë

TOURAN 2.0 AUTOMAT HIGHLINE ‼️

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 18:08 Makina , Vlorë

TOYOTA AURIS EDGE-2009/1.4D-4D✅️GJENDJE PERFEKTE✅️SAPOARDHUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:59 Makina , Tiranë

Toyota yaris 1.4 naft

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:59 Makina , Tiranë

Toyota yaris 1.4 naft

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:53 Makina , Korçë

Tiguan Gaz 2010

8 499 EUR

Online
Sot 17:51 Dyqani Makina , Elbasan

Toyota Yaris 1.4 nafte

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:42 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4 Nafte 2010 ���� GJERMANIA ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:38 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4 Nafte 2006 ✅ AUTOMAT ✅

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:34 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Toyota Yaris 1.4 D4D Diesel / Manuale

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:34 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Toyota Yaris 1.4 D4D Diesel / Manuale 6+R

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:34 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Toyota Yaris 1.4 D4D Diesel / Manuale

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:31 Makina , Korçë

Mercedes-Benz A180 CDI 2011 Avantgarde

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:13 Dyqani Makina , Durrës

TOYOTA YARIS AUTOMATIKE NAFTE 1.4 VITI 2006 ME DOGANE

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 16:56 Makina , Fier

SMART 1.5 BENZIN 2006 SUPER GJENDJE

2 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:25 Dyqani Makina , Vlorë

������������ Toyota Yaris 1.3 benzin Automat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:22 Makina , Tiranë

Toyota yaris 1.4 d4d

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:22 Makina , Vlorë

naft automat 2010

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:22 Makina , Vlorë

TOYOTA URBAN CRUISER-2010 1.4D-4D✅️4X4✅️FULL OPTION-PERFEKTE

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:17 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS AUTOMAT 1.4 NAFTE

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:14 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Yaris automatik

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 16:07 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 FULL OPSION

18 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 Makina , Vlorë

Toyota Yaris 1.3 Gas/Benzine me letra, viti 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Toyota Yaris | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione