Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina benzin gaz ne Shitje | Njoftime ne Gjithe Shqiperine

Mercedes-Benz , 6300
VW Volkswagen , 4536
Ford , 2186
Opel , 1822
Audi , 1637
BMW , 1496
Fiat , 1308
Renault , 842
Peugeot , 652
Toyota , 511
Volvo , 417
Nissan , 397
Citroën , 390
Seat , 319
Porsche , 310
MINI , 272
Alfa Romeo , 247
Chevrolet , 241
Škoda , 230
Jaguar , 220
Hyundai , 203
Mitsubishi , 164
Mazda , 163
Suzuki , 158
Honda , 151
Lancia , 130
Chrysler , 121
Jeep , 116
Land Rover , 96
Daewoo , 96
Kia , 90
Smart , 68
Rover , 47
Tata , 36
Daihatsu , 34
Hummer , 31
Subaru , 31
Dodge , 30
Dacia , 23
Lincoln , 20
Saab , 18
Cadillac , 17
Great Wall , 15
GMC , 13
Infiniti , 12
Lexus , 10
Piaggio , 9
MG , 8
Lada , 7
Ssangyong , 7
Buick , 5
Acura , 4
Isuzu , 3
Zastava , 2
TVR , 1
Lotus , 1
BAIC , 1
Maserati , 1
Proton , 1
NSU , 1
Grecav , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Yugo , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1

Gjeni makina benzin gaz në shitje ne Gjithe Shqiperine në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shiko njoftime për makina benzin gaz në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet per Makina benzin gaz dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat benzin gaz në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.14 Mar 21:09
Linku:
Makina , Tiranë

Volvo S60

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 10:30
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

2011 VW JETTA 2.5 SE Benzin

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Mar 10:30
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

2011 Volkswagen Jetta 2.5 SE 94k Milje Full Options

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Mar 17:24
Linku:
Makina , Kavajë

Opel corsa 1.0 benzin

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Mar 14:59
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet E class 200 benzin gaz

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Sot 09:36 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:36 Dyqani Makina , Tiranë

����okazion Vw Touareg R line 3.0tdi ����

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:36 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:36 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:33 Makina , Tiranë

����GOLF GAZ BENZIN����2008✅ 5300€

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 Makina , Tiranë

Volksvagen jetta

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 09:33 Makina , Durrës

Golf 6 2.5 Benzi Gaz

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:32 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!! C KLAS 250 BENZIN - VITI 2012 AMG

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

�� Mercedes S450 ��

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 Makina , Fier

Hyundai Getz 1.1 Benzin Gaz

1 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:29 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!OPEL ASTRA 1.4 TURBO BENZIN+GAZ VITI 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:29 Makina , Shkodër

C class 4Matic

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! S KLAS 550 - VITI 2009 - BENZIN & GAZ

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

SHITET: B CLASS 200

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:24 Makina , Durrës

VW PASSAT CC 2.0 benzin+Gas

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:24 Makina , Tiranë

BMW E36

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:24 Makina , Tiranë

BMW x5 e70 benzin gaz 4.8 viti 2009 cmimi 10.500 euro nderro

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

OKAZION Bmw seri 3 e46 2.0 benzin 2001 2550 euro 0693585393

2 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

opel corsa benzin 1.0 2007 2800 euro 0693585393

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!PEUGEOT 207 1.4 BENZIN+GAZ VITI DHJETOR 2009

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

Mercedes benz c clas 300

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:16 Makina , Fier

Bmw X5

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:16 Makina , Fier

Audi A4 S- Line

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:16 Makina , Elbasan

C180/KOMPRESSOR/AUTOMAT/FULL����

4 899 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:16 Makina , Vlorë

Makin ekonomik i diskutushem

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:14 Makina , Tiranë

Volvo XC60 T6 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 Makina , Fier

Shitet Cady

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:10 Makina , Durrës

VW GOLF GTI ORIGJINAL�� 2.0 BENZIN - GAZ ��300HP��

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 Makina , Durrës

Okazion 7800 euro benzin gaz presidenciale full option

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:10 Makina , Durrës

Okazion 5200 euro benzin gaz

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:10 Makina , Durrës

Okazion 2200 euro benzin gaz

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:07 Makina , Lezhë

Audi A4 Benzine

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:07 Makina , Lushnjë

Ford C MAKS 2.0 Benzin Gaz Sapo Ardhur

4 900 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:07 Makina , Tiranë

C class w203 Avantgarde Automatike 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:07 Makina , Tiranë

‼️SUPER W204 C180 Kompressor Avant-Garde AMG-Line‼️

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:07 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.8 Benzin/Gaz

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:03 Makina , Lushnjë

Volzvagen Caddy 2.0 BENZIN GAZ Sapo Targuar 2009

6 800 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:00 Makina , Tiranë

Opel corsa 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:00 Makina , Durrës

Polo 1.4 Automatik

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:59 Makina , Fier

Mercedes Benz C 300 B+G

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:59 Makina , Fier

BENZ E 210

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

SHITET ML350 VITI 2012 FULL OPTIONS 4MATIC

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

VW-CADDY 2.0 BENZIN-GAZ VITI 2009 I SAPO ARDHUR

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

VW-GOLF 5 1.6 BENZIN-GAZ VITI 2007 I SAPO ARDHUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Audi A6 2.4 Benzin-Gaz Look 2009

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C 300 4 MATIC FULL EXTRA

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:59 Makina , Shkodër

TIGUAN 2.0 benzin+Gaz 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:59 Makina , Shkodër

MERCEDES S350 LUNGO BENZIN GAZ FULL OPTION MUNDESI NDRRIMI

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:58 Makina , Tiranë

suzuki swift

3 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999

Blej Makina benzin gaz në Shitje në Gjitë Shipërinë


Gjej makina benzin gaz të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet per Makina benzin gaz, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina benzin gaz me qera ditore, Makina benzin gaz me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Shperndaj njoftime per Makina benzin gaz ne Shitje


Dëshironi ta shisni makinën benzin gaz tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve per Makina benzin gaz në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.

  • benzin gaz në kategorinë All Category
  • benzin gaz në kategorinë Makina
  • benzin gaz në kategorinë Makina | Chevrolet | Kalos
  • benzin gaz në kategorinë Automjete
  • benzin gaz në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | A 150 | A-Class
  • benzin gaz në kategorinë Makina | Opel | Corsa
  • Benzin gaz në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | A 160 | A-Class
  • benzin gaz në kategorinë Makina | Fiat
  • benzin gaz në kategorinë Makina | BMW | 530 | Seri 5
  • Benzin gaz në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Touran

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione