Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kamioncin | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 24
Fiat , 14
Nissan , 10
Renault , 4
Chevrolet , 3
Citroën , 3
Opel , 3
Audi , 2
Isuzu , 2
Kia , 2
Alpina , 1
BMW , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Hyundai , 1
Jeep , 1
Mazda , 1
Piaggio , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kamioncin,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kamioncin Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:22 ,

Shitet makine mazda viti 2007 motorr 200

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:57 ,

Kia Sorento lx 2005 super mjet

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Qer 13:42 ,

Kamioncin/Mercedes-Benz

1 700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Qer 04:50 ,

ww krafter kamionçin

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 17:56 ,

Kamioncin transporter

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 12:09 ,

jep gerang cherokee

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 06:39 ,

Shitet Fiat multijet kamioncin

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 15:36 ,

mercedes benz W203

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 13:43 ,

Nderrohet me kamioncin

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 16:19 ,

Shitte

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 14:28 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 10:39 ,

Mercedes benz kamioncin 709

7 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Pri 22:18 ,

Mercedes Benz 608

5 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 13:11 ,

Shitet kamioncin per arsyje mosperdorimi .

4 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 12:50 ,

Kamionçin

4 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Pri 11:52 ,

Kamionçin

4 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Mar 19:34 ,

Mercedes Benz 608

5 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 21:09 ,

Ssangyong Musso

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 04:17 ,

Mercedes Kamioncin 410

5 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Jan 07:55 ,

Kamioncin.0692437353

3 500 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 08:23 ,

Kamioncin

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 11:39 ,

shitet kamionçin Sprinter 516

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Jan 17:05 ,

shitet kamionçin reno master

5 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 17:47 ,

Mercedes Benz 608

5 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 18:50 ,

Kamioncin Benz

5 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Dhj 08:12 ,

Benc 203

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Dhj 00:48 ,

Kamioncin

3 000 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 14:04 ,

Ford transit

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
10 Nën 10:28 ,

Mercedes Benz 608

5 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
27 Korr 09:37 ,

Blej Kamioncin

20 Qer 14:15 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 17:07 ,

kamioncin okazion

1 LEK

Viti: 1982
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 01:57 ,

Kamioncine ne shitje

550 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 12:10 ,

CLS 550, VITI 2012, VETËM 33000 KILOMETRA

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Maj 20:59 ,

Shitet ose nderrohet me kamioncin + -

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Maj 18:00 ,

Kamioncin 408

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 16:32 ,

Fiat strada ne shitje

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 11:59 ,

VW PASSAT 2.0

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 11:59 ,

VW PASSAT 2.0

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 11:59 ,

VW PASSAT 2.0

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 11:51 ,

VW PASSAT 2.0

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 11:51 ,

VW PASSAT

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 02:18 ,

Ford Transit 2011 Kamioncin

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 16:07 ,

kamioncin iveco dailyn

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: > 500 000
19 Pri 20:36 ,

SHITET MERCEDES-BENZ SPRINTER 411 CDI

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kamioncin | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione