Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vitara | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Suzuki , 414
Toyota , 4
Honda , 3
Renault , 3
Audi , 2
Citroën , 2
Opel , 2
Acura , 1
BMW , 1
Ford , 1
Isuzu , 1
Kia , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vitara,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vitara Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:53 ,

SHITET SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DIESEL 4X4

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:30 ,

Suzuki Grand Vitara 1.9 nafte, 4x4, viti 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:47 ,

Shitet

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:36 ,

suzuki grand vitara 1.9 naft 4x4 me letra per 1 vit

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:53 ,

Shitet Suzuki Grand Vitara 1.9 Naft 4x4 2007

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:34 ,

Shitet suzuki grand vitara viti prodhimi 2006 1.9

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 07:46 Dyqani ,

Sukuzi Vitara Benzine Automatike 2008 me letra !

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Gush 20:26 ,

Shitet Suzuki Vitara

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Gush 18:34 ,

Suzuki Grand Vitara 2008 (4x4)

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 10:23 ,

Shiten 5 Suzuki Vitara 1.6 Benzin -09

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Gush 21:39 ,

Shitet Suzuki Vitara 1.6 Benzine-Gas

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Gush 21:39 ,

Suzuki vitara 1.6 Benzine+Gas

3 780 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Gush 21:03 ,

vitara 1.6 bezin gas viti 2009

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Gush 12:29 ,

Suzuki Grand Vitara

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 10:51 ,

Vitara Suzuki.1992

4 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Gush 15:26 ,

Suzuki Grand Vitara 4x4

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Gush 20:40 ,

Pjes per Suzuki Grand Vitara 2.7 v6 viti 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Korr 16:14 ,

Shitet

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 06:51 ,

Suzuki grand vitara

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 00:43 ,

Suzuki Grand Vitara 2.4 Benzine Gaz

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 09:44 ,

Shitet Suzuki Grand Vitara 2006

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 12:41 ,

Shitet suzuki vitara 1997 v6 benzine gaz

3 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Qer 18:48 ,

Shitet

1 500 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 07:57 ,

��SUZUKI Grand Vitara 1.9 NAFT

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Qer 16:40 ,

SHITET SUZUKI GRAND VITARA 1.9 NAFT 4500 €

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Qer 15:45 ,

SUZUKI GRAND VITARA 2.0benzi/gaz AUTOMATIKE

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Qer 12:22 ,

Suzuki vitara, 1.6 benzine gas, letrat dhjetor 2022.

3 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 09:44 ,

Suzuki Grand Vitara 2.4 Gaz-BenzinSHITET/ NDROHET

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 12:11 ,

VITARA SUZUKI.1992

4 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 19:55 ,

VITARA SUZUKI.1992

4 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 11:47 ,

SHITET GRAND VITARA 1.9 2006 4800 EURO

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Qer 18:42 ,

VITARA SUZUKI

4 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Qer 15:42 ,

Shitet suzuki grand vitara 1.9 2006 4x4

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 21:54 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Qer 10:03 ,

VITARA SUZUKI

4 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Qer 00:33 ,

��SUZUKI GRAND VITARA 1.9 NAFT

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 00:33 ,

SHITET

4 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 18:20 ,

VITARA SUZUKI

4 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Maj 06:39 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Maj 06:39 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Maj 06:39 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Maj 06:39 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 12:07 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 11:43 ,

Suzuki Grand Vitara

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 19:09 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Maj 10:18 ,

Parakolp per Suzuki Vitara

200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 16:16 ,

SUZUKI GRAND VITARA

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Maj 21:40 ,

Makine Suzuki Grand Vitara 4x4

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 15:24 ,

Suzuki vitara 2000benzin gas, kambio automat viti2006

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vitara | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione